Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Честит имен ден на Алекс на Емката и Алекс на Вихрогонче!!!

Подфорум за поздрави към всички, които имат повод да почерпят! Рождени и имени дни, кръщенки, годишнини, годежи и сватби.....

Модератор: cchery

Честит имен ден на Алекс на Емката и Алекс на Вихрогонче!!!

Мнениеот cchery » Пон 30 Авг 2010, 14:05

Мила, Еми, не знам дали празнувате днес или на друга дата, но когато и да е, ако ще и 2 и 3 пъти в годината да е, ви пожелавам от сърце да имате поводи за празник, усмивки и щастие! Честити на принцесата имения ден от леля й Черита и я целуни по бузките - по едната от Коси, по другата от Белята!!!! :)

Честит имен ден, Алекс!

Изображение

Мил и буен Вихър, да честитя и на твоето момченце имения ден с пожелание да порасне като тебе съвестен, доблестен, силен и борен мъж!!!! Да те обича както ти него и да сте здрави и щастливи всички!!!

Честит имен ден, Алекс!

Изображение
"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Re: Честит имен ден на Алекс на Емката и Алекс на Вихрогонче

Мнениеот DeerE » Пон 30 Авг 2010, 15:44

БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ ЧЕРИ СЕГА ОТ ТЕЕЕЕБ НАУЧАВАМЕ :oops: :oops: :oops: НОООО СЕГА ЩЕ НАВАКСАМЕ ЖАЛКО ЧЕ ТАТИ НИ Е НОЩНА НО НИЩО УТРЕ ЩЕ ПРАЗНУВАМЕ И С НЕГО ЧЕСТИТО И НА аЛЕКС НА ВИХРОГОНЦЕ МНОГО УСМИВКИ И ВЕСЕЛО ДЕТСТВО :922 :720 :823 :228
DeerE
От писане глава не боли

Мнениеот Kleo » Пон 30 Авг 2010, 15:53

Благодаря ти, скъпа моя! :329
Обичам сина си. Той е на 14. Живея мечтите си. Центрирана, блажена и щастлива съм :)
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот mari_ko » Пон 30 Авг 2010, 18:09

:225 Емка, Вихрогонче, да са ви живи и здрави Алексчетата. Много да ви радват и само поводи за гордост да ви носят.
:224
Изображение
Аватар
mari_ko
Форумна палавница

Мнениеот emi-1 » Пон 30 Авг 2010, 19:28

...И аз се включвам към поздравите за именниците и техните майки.Да са живи и здрави децата,да се радват на щастливо детство,обградени с обичта на техните родители. :225 :227 :623
Аватар
emi-1
От писане глава не боли

Мнениеот asiatano » Пон 30 Авг 2010, 19:51

Честит и от мен .да се разпиша и тук,нищо,че в другата тема пак ги поздравих.Бъдете здрави и много щастливи. :823
Ричард Бах: "Ние привличаме като с магнит в живота си всичко, което е в мислите ни"
Изображение
asiatano
Веселият постописец

Мнениеот Kleo » Сря 30 Авг 2017, 10:36

Честит имен ден на всички, които празнуват днес!
Честит имен ден и на моя син!
Да ви почерпя за негово здраве и за късмет /със солена палачинкова торта/:

Изображение

Изображение
Обичам сина си. Той е на 14. Живея мечтите си. Центрирана, блажена и щастлива съм :)
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Сря 30 Авг 2017, 14:14

Преди точно 9 години на днешния ден:

Изображение

Празнувахме имения ден на Алексчето в Банкя. Тогава той е на 4 годинки, а аз - само на 30. И вижте как изглеждам само...
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Чет 30 Авг 2018, 07:46

Изображение

Честит Имен Ден на Александра на Еми :1211

Изображение

Честит Имен Ден на сина ми Александър :1211

Изображение

Александровден е! Днес празнуват най-силните имена.

Изображение

Снимка: Dariknews.bg

На 30 август имен ден празнуват всички, които носят името Александър /означава - мъжествен, защитник на мъжете/, Александра, Александрина, Александрия, Алекси, Алеко, Сашо, Сашка. На този ден Православната църква чества ден на Цариградския патриарх Св. Александър, а Българската православна църква - пренасяне на мощите на Св. Александър Невски. Св. Александър Константинополски живял по време на царуването на Константин Велики. Свети Александър бил цариградски патриарх от 325г. до 340г. Той отстоявал чистотата на вярата, разказва преданието. Веднъж няколко езически философи решили да се подиграят с него, като го поставят в неудобно положение. Те отишли при него и поискали да поспорят за вярата. Свети Александър, след като ги изслушал, съвсем спокойно се обърнал към този, който бил най - напорист в нападките си и съвсем спокойно му казал: "В името на Господа Иисуса Христа, заповядвам ти да мълчиш!" Усмихвайки се подигравателно, философът отворил уста да му отговори, но... въпреки усилията си не могъл да отрони и дума. Онемял. Това толкова го потресло, него и другите около него, станали свидетели на чудото, че повече от убедени в силата Божия, се отрекли от езичеството, обърнали се към християнската вяра и от довчерашни нейни врагове, станали нейни най-ревностни защитници. Честито на всички именници!
Kleo
Вятър в косите...

Назад към ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!