ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Подфорум за поздрави към всички, които имат повод да почерпят! Рождени и имени дни, кръщенки, годишнини, годежи и сватби.....
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Мнение от bubalina »

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, МАЛКА И ГОЛЯМА АНИ!!!
НОСЕТЕ ИМЕНАТА СИ СЪС ЗДРАВЕ!
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И СБЪДВАЙТЕ МЕЧТИТЕ СИ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!



ЗА КАКА АНИ
[img]http://media.snimka.bg/s1/0633/027509659.jpg?r=0[/img]

И ЗА МАЛКАТА АНИ
[img]http://img392.imageshack.us/img392/9923/mysh114dr6.png[/img]
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Peteto

Re: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Мнение от Peteto »

Честит имен ден Черитке - желая ти преди всичко здраве, много късмет и благоденствие :329

[img]http://blog.rbkmoney.ru/uploads/images/ ... a4bc12.gif[/img]


бъди все така лъчезарна и усмихната - все пак ти си ни пътеводната светлина :922 :922 :922


Честит имен ден и на малка та Ани - желая и на нея здраве, късмет и сбъднати мечти :940 :940 :940
[img]http://cs305509.userapi.com/u968029/-14/x_52909609.jpg[/img]
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Мнение от DeerE »

Пожелавам ти здраве, то се подразбира. Пожелавам ти дълъг живот и това е повече от ясно! Но освен здраве и дълъг живот ти пожелавам вълнуващи дни, приключения и безброй вълшебства! Живей на 100%! Честит имен ден! :1108 :1108 :1108
:923 :923 :923
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ЧЕРИ
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Мнение от DeerE »

:922 :955 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН МАЛКА АНИ ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ МНОГО ЗДРАВЕ И ТОПЛИНА
Нека да е честит твоят празник, много весел, пълен с прекрасни изненади и усмивки!
Пожелаваме ти да си останеш слънчево дете, да имаш истински приятели, да радваш мама и всички, с много фантазия и детски мечти да гледаш на света.
Бъди жива и здрава, много усмихната и добра! :922 :922 :922 :826 :1144 :1144 :1144 :1103
snnikolova
Писател по душа и.... клавиатура
Мнения: 42
Регистриран на: 13 Дек 2010, 10:24
Местоположение: гр. Златарица обл. В Търново

Re: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Мнение от snnikolova »

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, АНИ!
Красиво име за специален човек! Бъди здрава, усмихната и щастлива!
:1078 :1078 :1078 :1078 :1078 :1078 :1078 :1078
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Мнение от Kleo »

Честит имен ден и от мен, Чери :922
Извинявай, че така със закъснение, на патерица :oops: , но вчера нали беше неделя и аз просто забравих, че е празникът Света Анна :???: ЗЛО ДА ТЕ ЗАБРАВИ :524 (иначе като е делничен ден, тук в службата нали си имаме календар на стената и аз винаги си следя празниците и имените дни) ...
Скъпа моя приятелко, благодаря на Господ и/или на Провидението, че ме запозна с теб, че се сближихме, че имам за дружка мила такъв уникален Човек като теб! :923 :923 :923
Искам да знаеш, че в сърцето ми има едно място, запазено само за теб... такива сърдечни чувства изпитвам само към хора, които преброявам на пръстите на двете си ръце... ти си една от тези специални личности, за които бих се мушнала в огъня, само и само да ви видя щастливи и здрави... звънни ми и в 2 през нощта, моята душа ще откликне на всичко, което ми споделиш, винаги ще съм насреща за теб, Аничка! :1211 Искам да го знаеш и помниш винаги... защото истинските приятели не само се радват заедно в добри времена, те състрадават, разбират те и те подкрепят всячески в лошите моменти... когато ти самият не си уютно сам със себе си, приятелят е на дъх разстояние от теб... ами това е ... оставам безмълвна вече, защото думите са слаби ... обичам си те много, всичко най-хубаво и добро! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Мнение от cchery »

Мили момичета, толкова мило и драго ми стана! Посланията и пожеланията са твърде лични, за да не се отнасят за мен :955 - имам чувството, че ви познавам отдавна! Че ме познавате отдавна! Ще живея на 100%, ще бъда себе си на 100% (към Емката :923 ) и ще продъжавам да се раздавам стига да знам, че печеля онези малки, мънички местенца в сърцата на хората (към Деска :923 ), наречени СПЕЦИАЛНИ! Защото това ме прави мен самата специална (към Стефито :923 ) ... а усещането не подлежи на описание! :) Пътеводна светлина... сред много други такива светлини - да съществувам самостоятелно ми е невъзможно (към Петя :923 ). Защото мечтите ми рядко включват само мен самата! I have a dream for all of us, Бубка :923 !
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Ани & Ани

Мнение от Kleo »

cchery написа: ... и ще продъжавам да се раздавам стига да знам, че печеля онези малки, мънички местенца в сърцата на хората (към Деска :923 ), наречени СПЕЦИАЛНИ! Защото това ме прави мен самата специална ...
Черита, това не са само думи! :923 Ти наистина си точно от онези 10-ина страшно близки приятели, които заемат специално място в сърцето ми :922 И да, ти си невероятно УНИКАЛЕН и СПЕЦИАЛЕН човек за мен, Личност с главно "Л", Човек с главно "Ч", много добра, много мила, много талантлива, много жива, много истинска, неподправено честна, непримирима към лошото и несправедливото, много борбена, много прекрасна, много чаровна, много привлекателна Жена, за мен е чест, радост и гордост, че те познавам и имам в живота си :1216

И... наистина мъничко съжалявам, че не те поздравих баш на Анкин ден :oops: Пак казвам - залисана в дела - забравих! :1044 ЗЛО ДА ТЕ ЗАБРАВИ :423 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор