Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Честита нова 2014

Подфорум за поздрави към всички, които имат повод да почерпят! Рождени и имени дни, кръщенки, годишнини, годежи и сватби.....

Честита нова 2014

Мнениеот me4oPuh » Съб 04 Яну 2014, 17:59

Пожелавам винаги да стои детското във вас, да посрещате неприятностите с усмивка и да улавяте звездния миг във всеки едни ден.
me4oPuh
Една птичка пролет не прави

Re: Честита нова 2014

Мнениеот cchery » Нед 05 Яну 2014, 19:11

Мечо Пух, благодаря за пожеланията! Трябваше си именно едно изявено мече да ни пожелае да не забравяме да бъдем деца, пък дори и годините друго да говорят! :923 :923
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Kalia » Пон 06 Яну 2014, 17:00

Аз пък бих Ви пожелала за новата година много,много,много ЛЮБОВ...
Който все още не я е срещнал - да го направи през тази година,който я има - да я умножи многократно...
http://www.youtube.com/watch?v=hagNu4maxLs
"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."
Аватар
Kalia
Шампион по спам!

Мнениеот Ванчето » Пон 06 Яну 2014, 17:38

:922 Здравейте от мен и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! Желая Ви от сърце да сте много здрави, да продължавате да постигате целите си както до сега и винаги да бъдете все така мили и искренни във този форум, да вдъхвате увереност и сила! Благодаря Ви, че ви има!
Чета Ви от доста време и най-накрая се реших да се присъедина към Вас! Надявам се, да ме приемете! :roll:
Нека бъде незабравима и много емоционална Новата 2014-та година за всички Мецанки! :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот metsababa » Вто 07 Яну 2014, 13:51

Бъни написа: Чета Ви от доста време и най-накрая се реших да се присъедина към Вас! Надявам се, да ме приемете! :roll:

Добре дошла, Бъни! Радвам се, че си се "престрашила" и се надявам да имаш много хубави моменти тук! За приемането ти тук - мисля, че нямаш повод да се съмняваш :954 ! Всички са добре дошли!

УСПЕШНА НОВА 2014 НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ МЕЦАНИ, МЕЦАНЧЕТА И МЕЦАНЧОВЦИ! :lol: :lol:
Аватар
metsababa
Site Admin

Назад към ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!