Честита нова 2014

Подфорум за поздрави към всички, които имат повод да почерпят! Рождени и имени дни, кръщенки, годишнини, годежи и сватби.....
me4oPuh

Честита нова 2014

Мнение от me4oPuh »

Пожелавам винаги да стои детското във вас, да посрещате неприятностите с усмивка и да улавяте звездния миг във всеки едни ден.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Честита нова 2014

Мнение от cchery »

Мечо Пух, благодаря за пожеланията! Трябваше си именно едно изявено мече да ни пожелае да не забравяме да бъдем деца, пък дори и годините друго да говорят! :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Kalia

Re: Честита нова 2014

Мнение от Kalia »

Аз пък бих Ви пожелала за новата година много,много,много ЛЮБОВ...
Който все още не я е срещнал - да го направи през тази година,който я има - да я умножи многократно...
" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Честита нова 2014

Мнение от Ванчето »

:922 Здравейте от мен и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! Желая Ви от сърце да сте много здрави, да продължавате да постигате целите си както до сега и винаги да бъдете все така мили и искренни във този форум, да вдъхвате увереност и сила! Благодаря Ви, че ви има!
Чета Ви от доста време и най-накрая се реших да се присъедина към Вас! Надявам се, да ме приемете! :roll:
Нека бъде незабравима и много емоционална Новата 2014-та година за всички Мецанки! :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Честита нова 2014

Мнение от metsababa »

Бъни написа: Чета Ви от доста време и най-накрая се реших да се присъедина към Вас! Надявам се, да ме приемете! :roll:
Добре дошла, Бъни! Радвам се, че си се "престрашила" и се надявам да имаш много хубави моменти тук! За приемането ти тук - мисля, че нямаш повод да се съмняваш :954 ! Всички са добре дошли!

УСПЕШНА НОВА 2014 НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ МЕЦАНИ, МЕЦАНЧЕТА И МЕЦАНЧОВЦИ! :lol: :lol:
Публикувай отговор