Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Честит Рожден Ден, д-р Михайлов

Подфорум за поздрави към всички, които имат повод да почерпят! Рождени и имени дни, кръщенки, годишнини, годежи и сватби.....

Модератор: cchery

Re: Честит Рожден Ден, д-р Михайлов

Мнениеот Mrav4o » Пет 18 Фев 2011, 15:33

Д-р Михайлов, честит рожден ден.
Не ви познавам, за да знам от какво се нуждаете. Мога само да ви пожелая да сте жив и здрав.
Благодарение на вашите съвети, майките лекуваме децата си и цялото семейство.

Вие помогнахте да се запознаем отделни майки с различни характери, но с една цел: да лекуваме децаата си здравословно.
Благодаря ви!
Mrav4o

Мнениеот Dari09 » Пет 18 Фев 2011, 15:40

:1090 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДОКТОРЕ!
ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И БЛАГОДЕНСТВИЕ!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ НИ ОБЕДИНИХТЕ И СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ЗДРАВЕТО НА НАШИТЕ СЕМЕЙСТВА! :1119
Dari09
Шампион по спам!

Мнениеот cchery » Пет 18 Фев 2011, 15:46

Присъединявам се към пожеланията на момичетата, док!!!! Нямам какво да добавя, а само мога да се съглася с това:

Mrav4o написа:Вие помогнахте да се запознаем отделни майки с различни характери, но с една цел: да лекуваме децата си здравословно.
Благодаря ви!

Dari09 написа:БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ НИ ОБЕДИНИХТЕ И СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ЗДРАВЕТО НА НАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!

Много късмет и търпение в новата задача ти пожелавам и ..... съм насреща, когато и ако имаш нужда от помощ!!!

Този букет е от всички ни!

res_DSC06130.JPG
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Мари-Жоли » Пет 18 Фев 2011, 19:58

Честит да сте, Докторе мой!
Честит да е денят на Вашето раждане и нека на тази прекрасна възраст, на която сте от днес, Ви се случват дори неща, които се случват най-вече през юношеството! ;)
Бъдете здрав, бъдете весел и усмихнат, бъдете безпределно щастлив и невероятно удовлетворен от постигнатите цели!
Бъдете в Любов!
Обичам Ви! :1002 ...И Ви Благодаря за грижите!

С обич: http://www.youtube.com/watch?v=FchMuPQO ... re=related
994001_resize.jpg
Мари-Жоли

Мнениеот snahar » Пет 18 Фев 2011, 22:57

Благодаря ви мили мои!
Аз се логнах при детокса и поблагодарих там. Приложих и 2 снимки - с тортата и милите бандитки - носителки на изненададата! Но сега видях, че има специално място за празници.
Беше много разтърсващо преживяване! Толкова сте мили и обични! Нямам думи да изкажа колко сте ми важни и колко много ме зареждате! Още веднъж огромно благодаря за вниманието и грижата!
Ваш д-р Михайлов
snahar
Лудото Ленче

Мнениеот Kleo » Чет 18 Фев 2016, 12:10

Д-р Михайлов, Честит Рожден Ден! Бъдете жив, здрав и щастлив! Все така разпространявайте знанията и уменията си в помощ на хората! И нека всичко добро, което сте дали, се връща умножено при вас! Весело празнуване на празника Ви желая! - от Деси

:1211 :1211 :1211

Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Предишна

Назад към ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!