Честит 8 март на всички мецанки

Подфорум за поздрави към всички, които имат повод да почерпят! Рождени и имени дни, кръщенки, годишнини, годежи и сватби.....
baimomchil
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 98
Регистриран на: 19 Авг 2010, 17:58

Честит 8 март на всички мецанки

Мнение от baimomchil »

Искам да ви пожелая на всички да бъдете много щастливи, но и да споделя нещо, което някой от вас може би знаят. 8 Март е един много специален ден за Мецабаба, защото точно на този ден бе закупен домейнът metsababa.net и поднесен като подарък, по-случай днешният ден.

И преди съм казвал и все още съм на това мнение - това е най-полезният подарък, който съм правил в живота си.

Поздрави с долното прочувстващи изпълнение и наздраве от мен.

[youtube]v8QtrY3iIg0[/youtube]
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Честит 8 март на всички мецанки

Мнение от Сиренце »

Благодаря, Момчиле! И за поздрава, и за възможността да "срещна" тук всички прекрасни мецанки!
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Честит 8 март на всички мецанки

Мнение от Нели »

baimomchil написа:И преди съм казвал и все още съм на това мнение - това е най-полезният подарък, който съм правил в живота си.
Страхотен подарък! :954

Излиза, че днес Мецабаба има нещо като рожден ден или поне кръщене!
Мечешки поздрав: :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Peteto

Re: Честит 8 март на всички мецанки

Мнение от Peteto »

baimomchil написа:Искам да ви пожелая на всички да бъдете много щастливи, но и да споделя нещо, което някой от вас може би знаят. 8 Март е един много специален ден за Мецабаба, защото точно на този ден бе закупен домейнът metsababa.net и поднесен като подарък, по-случай днешният ден.

И преди съм казвал и все още съм на това мнение - това е най-полезният подарък, който съм правил в живота си.

Поздрави с долното прочувстващи изпълнение и наздраве от мен.

[youtube]v8QtrY3iIg0[/youtube]

Благодарим от сърце за прекрасния подарък...наистина е едно много сполучливо инвестиране, а най-важното е че е дългосрочно :524
Един такъв подарък на пръв поглед може да е нещо съвсем малко за някой,
но лично за мен е като парченце откъснато от острова на мечтите, в него намираш приятелството и всеобщото уважение!

Благодаря още веднъж! :923 :954 :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Честит 8 март на всички мецанки

Мнение от Kleo »

[youtube]PouGO8u7xf4[/youtube]

[youtube]lBw79Dqq71A[/youtube]

Момчиле, сърдечно благодаря за поздрава и за темата! Колкото до специалната дата, не знаех за нея - та форумът днес празнува, както и Чери, за която съм сигурна, че винаги ще помни какво си й подарил на нея! Мерси за всичко от мен! И весело празнуване на 8 март!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Честит 8 март на всички мецанки

Мнение от Kleo »

Честит Женски Празник - от Късна Пролет :222 Чак сега видях поста й в блога, затова сега го поствам.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор