Виртуална книга за реални приятели

Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Нели »

Боже, каква тема имало тук!!! Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!! Прелест!
Да взема да напиша нещо тук, какво ли...?
:954 :954 :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Ver »

Нели написа: Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!!
И аз не мога да повярвам, че чак сега я виждаш :1139
След като преди година и кусур даде идеята.... :1062
Айде сега покрай всичките ти Мартенски ангажименти пиши! Като се моткаш толкова време :221
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Е? :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Нели написа:Боже, каква тема имало тук!!! Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!! Прелест! Да взема да напиша нещо тук, какво ли...? :954 :954 :954
Нелка, в очакване на твоето вдъхновение и перо съм, откакто прочетох горния ти пост :923 :922 :940

А от последния път, в който писах аз, определено усещам, че приятелствата в мечешката ни дружина са станали още повече, което може единствено да ме радва, естествено :1216 :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Реални мои приятелки, искам в навечерието на Новата година отново да се разпиша в точно тази наша тема :922 :922 :922

Желая да пожелая на всички ви Здраве и Щастие, да се чувствате прекрасно, вие и семействата ви да живеете в мир, сговор и Любов, в разбирателство и хармония, в изобилие и радост!

Благодаря на всички за всичко и се извинявам, ако с нещо съм накърнила или обидила някоя от вас, не е било нарочно, по-скоро заради изначално податливата към грешки човешка наша природа. Прегръщам ви и пращам искрени поздрави на големите ви мечоци и малките ви и поотраснали мечета!

[img]http://www.moetodete.bg/uploads/otherIm ... e20060.jpg[/img]

[youtube]XxQqAtVOwJM[/youtube]

[img]http://mac.softpedia.com/screenshots/Let-It-Snow_1.jpg[/img]

[youtube]GwWCcgzl6vs[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Не помня дали съм писала тук за Елито :923 :923 :923

Мисля обаче, че не съм. Ето, че тази вечер дойде време и за теб, Ели.

Теб отдавна те чувствам реален, жив, пулсиращ приятел. С готовност да се отзове и в радост, и в тъга, за което ти благодаря. И на скайп, и тук, и на лични, стига да дам знак, че имам нужда от твоето спокойствие, ведро и мъдро отношение към нещата от Живота, и ти си насреща за мен. Винаги :922 Как го правиш, момиче? Откъде тази сила и това добро сърце? :922

Искам да се възползвам от темата, за да ти кажа, че те усещам много близка. Че ти желая здраве и щастие. И тъй като виждам и знам, че упорито следваш мечтите и желанията си, а те са благородни и достойни за уважение, от сърце ти пожелавам да се въплътят в реалност, когато е най-доброто време за теб и всички заинтересовани лица около тебе :524 :329 Вярвам, че ще стане точно така. И съм убедена, че заслужаваш най-доброто от този свят и този наш живот.

С теб съм. Държа да го знаеш. Понякога съм хаотична, понякога съм хиперемоционална и свръхчувствителна, но това няма значение, нали? Важното е, че съм с теб и можеш при нужда да разчиташ на морална подкрепа или реална, практическа помощ.

Елито, възхищавам се на мекотата и умереността ти, на женствеността ти и на тихото ти нежно гласче, с което обаче покоряваш и някак умиляваш хората около теб. Освен това в теб отривам много сила, въпреки фината ти структура и стройното тяло. Има една плавност на движения и реакции, едно спокойствие и една ефирност около теб, не знам, трудно ми е да го опиша с думи, но тези неща у теб много ми харесват, наистина.

И не на последно място, радвам се на бликащия ти оптимизъм, на храбростта да посрещаш с усмивка всеки нов ден, независимо колко сив или мрачен е бил предният за теб, някак винаги си готова да приемеш, че днес е по-добре от вчера, а утре ще е по-добър от днес, само така, момиче! :326 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от ellyto »

Леле, Деси, какви неща си писала за мен....направо изненадващо, че просто отворих темата и видях толкова неща написани за себе си...евала...аз ддаже и наполовина не мога да кажа толкова положителни неща за себе си :1062 :1062
благодаря за топлите думи..
vihrogonche написа:Вярвам, че ще стане точно така. И съм убедена, че заслужаваш най-доброто от този свят и този наш живот.
Всеки заслужава да получи най-доброто в живота си! Просто трябва да направи необходимите промени за да може да привлича полижителните неща!
vihrogonche написа: С готовност да се отзове и в радост, и в тъга, за което ти благодаря.
Така е, Деси, готова съм да се отзова на помощ на хората и се радвам когато мога да помогна на някой с нещо.
vihrogonche написа:Как го правиш, момиче? Откъде тази сила и това добро сърце?
Всеки носи в себе си и доброто и лошото - зависи на кое ще даде превез. Аз съм избрала да дам превез на доброто, защото каквото отношение има човек към околните, таков аима и към себе си, такова отношение имат и другите към него! Силата - тя е във всеки един от нас, Деси. Просто трябва да я извадим на показ. Всекидневните неща, които ни се случват ни карат да ставаме по-силни...

Още веднъж благодаря за тези хубави думи, които си написала за мен!
Аз също ти желая само добро, добро и пак добро!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Мерси, мила :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Днес ми се иска да напиша няколко думи за Цони. В моето съзнание тя винаги ще си остане Сиренце :221 Както и да е, Цони, ти си едно усмихнато момиче. Ведро, дружелюбно, гостоприемно, винаги младо по дух, борбено, земно и отстояващо мечтите и желанията си. Искам да знаеш, че ти благодаря за всичко, което си ми дала през годините на нашето познанство, а то е толкова много, че няма да мога да го опиша. Заразителната ти и леко загадъчна усмивка. Разходката в Тетевен, с църквата и хубавото заведение. Приятната возИя в колата ти и Любе, излизащо от колонките. Двете ти дъщери, които макар и различни една от друга, носят от духа на Балкана и атмосферата на Черни Вит. Готовността ти да помогнеш при нужда. Сладкият ти приятелски глас, когато ти звънна по телефона. И още много неща, които ми е трудно да изброя в момента... Мерси за всичко, приятелко!!! :329 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

[img]http://thumbs.dreamstime.com/x/differen ... 414669.jpg[/img]

Цвети, лъчезарната къдравелка с чаровна подкупваща усмивка :329 Майката ни три деца, която изглежда като тийнейджърка :329 Запазваща непоклатимо спокойствие в заплетени и трудни ситуации. Не се дразни лесно, не повишава тон, мила и нежна е, а децата й я слушат :326 Изградила страхотно семейство, от всички членове на което струи радост, разбирателство, хармония, обич :524 Има го усещането за тандем, за синхронност, за съпричастие. Красиво е! Трудолюбива, прави страхотен пчелен мед, раздава се на другите, грижовна, отзивчива :922 Много волева, упорита и постоянстваща в постигането на целите си :326 Топла, земна, приятно практична, уравновесена, стабилна - такава я виждам аз. Устойчива, но не направена от желязо, не е стоманена лейди, а по-скоро е нежна като короната на дърво. Приютяваща. Зелено-успокояваща. Ухаеща. Творяща. Вдъхваща живот на нещата, до които се докосне. Истинска Жена! А през последната година се преобрази и чисто физически, направо до неузнаваемост. Красива, женствена, омайна. Браво, Цветка :326 Гледам те и ти се възхищавам за всичко от цялото си сърце :326 Продължавай в същия дух, мила моя :524

[img]http://img1.goodfon.ru/original/1024x10 ... 60.jpg?d=1[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Реални приятелки, вдигам тази положителна виртуална тема-книга с разказче за Елисчето:
Всеотдайната Елис. Готвещата Елис, с която често сме си партнирали в темата за готвенето и неизменния въпрос: "Какво ще вечеряме днес?"...
Любящата и грижовна Елис. Желанието й да бъде перфектна в този така неперфектен свят. Момичетата й. Перник. Горна Оряховица. Смехът й. Добротата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор