Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Виртуална книга за реални приятели

Място за споделяне на общи страсти - цветя, коли, майсторене, изкуство, книги, кино, театър и т.н.

Модератор: cchery

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнениеот Kleo » Чет 19 Ное 2015, 11:42

Днес ми се иска да напиша няколко думи за Цони. В моето съзнание тя винаги ще си остане Сиренце :221 Както и да е, Цони, ти си едно усмихнато момиче. Ведро, дружелюбно, гостоприемно, винаги младо по дух, борбено, земно и отстояващо мечтите и желанията си. Искам да знаеш, че ти благодаря за всичко, което си ми дала през годините на нашето познанство, а то е толкова много, че няма да мога да го опиша. Заразителната ти и леко загадъчна усмивка. Разходката в Тетевен, с църквата и хубавото заведение. Приятната возИя в колата ти и Любе, излизащо от колонките. Двете ти дъщери, които макар и различни една от друга, носят от духа на Балкана и атмосферата на Черни Вит. Готовността ти да помогнеш при нужда. Сладкият ти приятелски глас, когато ти звънна по телефона. И още много неща, които ми е трудно да изброя в момента... Мерси за всичко, приятелко!!! :329 :922
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнениеот Kleo » Пет 19 Фев 2016, 10:40

Изображение

Цвети, лъчезарната къдравелка с чаровна подкупваща усмивка :329 Майката ни три деца, която изглежда като тийнейджърка :329 Запазваща непоклатимо спокойствие в заплетени и трудни ситуации. Не се дразни лесно, не повишава тон, мила и нежна е, а децата й я слушат :326 Изградила страхотно семейство, от всички членове на което струи радост, разбирателство, хармония, обич :524 Има го усещането за тандем, за синхронност, за съпричастие. Красиво е! Трудолюбива, прави страхотен пчелен мед, раздава се на другите, грижовна, отзивчива :922 Много волева, упорита и постоянстваща в постигането на целите си :326 Топла, земна, приятно практична, уравновесена, стабилна - такава я виждам аз. Устойчива, но не направена от желязо, не е стоманена лейди, а по-скоро е нежна като короната на дърво. Приютяваща. Зелено-успокояваща. Ухаеща. Творяща. Вдъхваща живот на нещата, до които се докосне. Истинска Жена! А през последната година се преобрази и чисто физически, направо до неузнаваемост. Красива, женствена, омайна. Браво, Цветка :326 Гледам те и ти се възхищавам за всичко от цялото си сърце :326 Продължавай в същия дух, мила моя :524

Изображение
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Предишна

Назад към МАЙСТОРИЦИ НА СВОБОДНОТО ВРЕМЕ - ХОБИ