Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Виртуална книга за реални приятели

Място за споделяне на общи страсти - цветя, коли, майсторене, изкуство, книги, кино, театър и т.н.

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнениеот Kleo » Пет 22 Фев 2013, 18:34

Да, би било добре и другите да се включим с разказчета една за друга :1216
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Вто 05 Мар 2013, 16:14

Тази темичка ми липсва :329
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Нед 17 Мар 2013, 03:36

За най-огнената Жена на света

Моята приятелка и моя слабост

ЧЕРИТА
:922 :329 :923

Ани или познатата от всички като Чери малка сладка синеока лейди, същинската мецабабафорум, самата мецанка, най-личната от всички баби-Меци :fan :1211

Аз не мога да разказвам безпристрастно за нея, неееее, просто не умея!
Интелект и страст в едно, слово и действие заедно, очарование и сексапил в тандем!
Това е моята любима приятелка от толкова много години, огън-Момиче!
Талантлива, добра, нежна, дива, непокорна, с остър език и най-доброто сърце на света!

Чери,
ти си ми била вдъхновение и опора, в най-тежките моменти.
Вярвала си ми, когато съм губела доверие в себе си!
Смяла си се с мен, когато съм била еуфорична...
Плакали си с мен, когато съм била отчаяно потопена в болката си...
Давала си ми, когато не съм можела да ти предложа нищо.
Получавала си, когато на мен ми се е искало да се излея.

Обичам те, моя мила малка ЧеритаС.
Няма друга като теб.
Заради личните ни чатове.
Заради всичко, което знаеш за мен...
И въпреки това оставаш твърдо и плътно зад мен!
И въпреки страха ти, винаги си безумно пряма и искрена с мене.
Ценя истината, идваща от ТЕБЕ.

БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ВСИЧКО, моя СТИХИЙО, моя МУЗО, Чери! :329 :922
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Ver » Вто 16 Юли 2013, 09:24

Изображение

ГЛАВА 5
ЦОНИ

Или как от Светлината се роди едно приятелство

Ето, че стигнах до пета глава на моята книга. От доста време знаех, че Цони ще присъства, защото тя се появи в живота ми магически, неочаквано, но категорично.
Бях забелязала, разбира се Сиренце във форума (как човек може да не забележи такъв сладък прякор), но дълго време не обръщах внимание на постовете й. Някак си се движехме сякаш в две успоредни равнини, които не се пресичаха (разбира се, това всеки математик го знае много добре). До един момент обаче....
....седя си под едно дърво в един топъл Августовски ден и си чета една книга. И изведнъж в главата ми нахлува Цони, Сиренце, Цони ... и не само нахлува, но и перманентно се загнездва там :)
Знак. Обичам знаците. Разчитам си ги, както ми харесва. Този го разчетох така: „Тази книга ме погълна. Защо пък точно Цони? Или тя я чете в момента или ще я прочете съвсем скоро. Хайде да й кажа да я прочете (и така ще се сбъдне пророчеството ми ха-ха-ха-ха), защото щом е надничала докато аз си чета, сигурно много й харесва.” :idea:

Аз: „Книгата се нарича Приказки за Боговете, първата от една трилогия.
.. За мен тази книга е силна, реална и истинска....Не знам защо, но докато я четях си помислих за теб, Сиренце ...Ако си я вземеш ще чакам с интерес да видя, дали интуицията ми е сработила ..”

Тя: „Или аз съм твърде прозрачна, или твоята интуиция работи на мах. Погълнах първата част на книгата и не мога да спра да мисля за нея.”

Не се изненадах, но много се зарадвах! Значи можело и така. Просто да се оставим на усещанията и точно тогава разпознаваме истинските неща. Вече все по-често се оставям на усещанията и винаги, когато успея спирам да мисля. Е, това понякога ми изиграва лоша шега, защото спирам и да помня ха- ха- ха! (Цони ще се сети за какво говоря ).
От този миг насетне чувствах Сиренце близо до сърцето си. Колко му трябва на човек?
Знаех, че ще се срещнем. Не бързах. Радвах се на моментите на размяна на мисли и чувства и откриването на някои от онези „слуайни” съвпадения, като Висоцки, Сложеницин и 31 Юли :)
А срещата ни на Узана беше просто един логичен завършек (Ха! Завършек ли?! Едва ли :222 ) на тази дистанционна връзка.

„Има една притча, в която се разказва, че всеки човек има на Земята своята "глутница". Някои хора се раждат в своята си, а други, които нямат този късмет, я търсят цял живот. Те винаги имат усещането, че нещо не им достига и се стремят към неизвестното и непознатото, търсят някого или .........просто себе си. „

Цони, обичам те! Благодаря ти!

Слушайте докато четете
Последна промяна Ver на Сря 30 Ное 2016, 17:58, променена общо 2 пъти
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present.

SoulArt - Изкуство от и за душата
Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Kleo » Вто 19 Ное 2013, 16:15

Тук ми е ... топло ... уютно ... така мечешко :940 :923 :922
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Съб 23 Ное 2013, 07:57

VALRUS

Нашето Валенце :923 Защото силно повярва в мен и уменията ми, в период на объркване... Защото нейното доверие повлече след себе си нещо много ценно - това, че аз самата повярвах в себе си! :1216 И разбира се, ИКОНАТА от нея! :954 Тази икона ме прави щастлива и благословена. Където живея, я нося с мен. За късмет, защото ми го носи. Нейното ЛЮБЯЩО сърце докосна моето завинаги. Свързва ни силната ХРИСТИЯНСКА вяра, въпреки чисто човешките ни слабости, грешки, вини... БЛАГОДАРЯ ти, Валче, мерси и за десетките топли лични чатове в скайп! :922

Искам да ти пожелая всичкото добро, което си подарила на света и на хората, да се върне стократно умножено при теб, заслужаваш го!!! :923
Kleo
Вятър в косите...

Виртуална книга - Реални ПРИЯТЕЛКИ !!!

Мнениеот Kleo » Нед 24 Ное 2013, 12:03

ПИШЕ МИ СЕ ЗА ПОВЕЧЕТО МЕЦАНКИ ВЪВ ФОРУМА НИ, ЗАЩОТО ВСЯКА ЕДНА ОТ ВАС, МИЛИ МОИ ДРУЖКИ И КОЛЕЖКИ ПО СЪДБА, Е ОСТАВИЛА ТРАЙНА СЛЕДА В СЪРЦЕТО И ДУШАТА МИ, ТОЛКОВА МНОГО ВИ ОБИЧАМ ВСИЧКИ ТУК И ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО, КОЕТО СТЕ И ПРАВИТЕ :922 :922 :922

Специален поздрав за всички вас от мене, с твореца, когото обичам да слушам от години и на чиято вълнА съм определено днеска:

Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Нели » Пон 17 Мар 2014, 15:21

Боже, каква тема имало тук!!! Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!! Прелест!
Да взема да напиша нещо тук, какво ли...?
:954 :954 :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
От писане глава не боли

Мнениеот Ver » Вто 18 Мар 2014, 10:16

Нели написа: Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!!

И аз не мога да повярвам, че чак сега я виждаш :1139
След като преди година и кусур даде идеята.... :1062
Айде сега покрай всичките ти Мартенски ангажименти пиши! Като се моткаш толкова време :221
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present.

SoulArt - Изкуство от и за душата
Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Kleo » Пет 25 Апр 2014, 14:00

Е? :922
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Съб 28 Юни 2014, 19:19

Нели написа:Боже, каква тема имало тук!!! Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!! Прелест! Да взема да напиша нещо тук, какво ли...? :954 :954 :954

Нелка, в очакване на твоето вдъхновение и перо съм, откакто прочетох горния ти пост :923 :922 :940

А от последния път, в който писах аз, определено усещам, че приятелствата в мечешката ни дружина са станали още повече, което може единствено да ме радва, естествено :1216 :222
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Пет 26 Дек 2014, 20:10

Реални мои приятелки, искам в навечерието на Новата година отново да се разпиша в точно тази наша тема :922 :922 :922

Желая да пожелая на всички ви Здраве и Щастие, да се чувствате прекрасно, вие и семействата ви да живеете в мир, сговор и Любов, в разбирателство и хармония, в изобилие и радост!

Благодаря на всички за всичко и се извинявам, ако с нещо съм накърнила или обидила някоя от вас, не е било нарочно, по-скоро заради изначално податливата към грешки човешка наша природа. Прегръщам ви и пращам искрени поздрави на големите ви мечоци и малките ви и поотраснали мечета!

Изображение

Изображение

Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Kleo » Сря 14 Яну 2015, 22:59

Не помня дали съм писала тук за Елито :923 :923 :923

Мисля обаче, че не съм. Ето, че тази вечер дойде време и за теб, Ели.

Теб отдавна те чувствам реален, жив, пулсиращ приятел. С готовност да се отзове и в радост, и в тъга, за което ти благодаря. И на скайп, и тук, и на лични, стига да дам знак, че имам нужда от твоето спокойствие, ведро и мъдро отношение към нещата от Живота, и ти си насреща за мен. Винаги :922 Как го правиш, момиче? Откъде тази сила и това добро сърце? :922

Искам да се възползвам от темата, за да ти кажа, че те усещам много близка. Че ти желая здраве и щастие. И тъй като виждам и знам, че упорито следваш мечтите и желанията си, а те са благородни и достойни за уважение, от сърце ти пожелавам да се въплътят в реалност, когато е най-доброто време за теб и всички заинтересовани лица около тебе :524 :329 Вярвам, че ще стане точно така. И съм убедена, че заслужаваш най-доброто от този свят и този наш живот.

С теб съм. Държа да го знаеш. Понякога съм хаотична, понякога съм хиперемоционална и свръхчувствителна, но това няма значение, нали? Важното е, че съм с теб и можеш при нужда да разчиташ на морална подкрепа или реална, практическа помощ.

Елито, възхищавам се на мекотата и умереността ти, на женствеността ти и на тихото ти нежно гласче, с което обаче покоряваш и някак умиляваш хората около теб. Освен това в теб отривам много сила, въпреки фината ти структура и стройното тяло. Има една плавност на движения и реакции, едно спокойствие и една ефирност около теб, не знам, трудно ми е да го опиша с думи, но тези неща у теб много ми харесват, наистина.

И не на последно място, радвам се на бликащия ти оптимизъм, на храбростта да посрещаш с усмивка всеки нов ден, независимо колко сив или мрачен е бил предният за теб, някак винаги си готова да приемеш, че днес е по-добре от вчера, а утре ще е по-добър от днес, само така, момиче! :326 :922
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот ellyto » Чет 15 Яну 2015, 15:34

Леле, Деси, какви неща си писала за мен....направо изненадващо, че просто отворих темата и видях толкова неща написани за себе си...евала...аз ддаже и наполовина не мога да кажа толкова положителни неща за себе си :1062 :1062
благодаря за топлите думи..
vihrogonche написа:Вярвам, че ще стане точно така. И съм убедена, че заслужаваш най-доброто от този свят и този наш живот.

Всеки заслужава да получи най-доброто в живота си! Просто трябва да направи необходимите промени за да може да привлича полижителните неща!

vihrogonche написа: С готовност да се отзове и в радост, и в тъга, за което ти благодаря.

Така е, Деси, готова съм да се отзова на помощ на хората и се радвам когато мога да помогна на някой с нещо.

vihrogonche написа:Как го правиш, момиче? Откъде тази сила и това добро сърце?

Всеки носи в себе си и доброто и лошото - зависи на кое ще даде превез. Аз съм избрала да дам превез на доброто, защото каквото отношение има човек към околните, таков аима и към себе си, такова отношение имат и другите към него! Силата - тя е във всеки един от нас, Деси. Просто трябва да я извадим на показ. Всекидневните неща, които ни се случват ни карат да ставаме по-силни...

Още веднъж благодаря за тези хубави думи, които си написала за мен!
Аз също ти желая само добро, добро и пак добро!
Когато човек иска нещо, намира начин да го постигне, а когато не иска, си търси причини!!!
Ръчно изработване на квилинг украшения
Аватар
ellyto
Философска система

Мнениеот Kleo » Чет 15 Яну 2015, 16:25

Мерси, мила :922
Kleo
Вятър в косите...

ПредишнаСледваща

Назад към МАЙСТОРИЦИ НА СВОБОДНОТО ВРЕМЕ - ХОБИ