Виртуална книга за реални приятели

Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Да, би било добре и другите да се включим с разказчета една за друга :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Тази темичка ми липсва :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

За най-огнената Жена на света

Моята приятелка и моя слабост

ЧЕРИТА
:922 :329 :923

Ани или познатата от всички като Чери малка сладка синеока лейди, същинската мецабабафорум, самата мецанка, най-личната от всички баби-Меци :fan :1211

Аз не мога да разказвам безпристрастно за нея, неееее, просто не умея!
Интелект и страст в едно, слово и действие заедно, очарование и сексапил в тандем!
Това е моята любима приятелка от толкова много години, огън-Момиче!
Талантлива, добра, нежна, дива, непокорна, с остър език и най-доброто сърце на света!

Чери,
ти си ми била вдъхновение и опора, в най-тежките моменти.
Вярвала си ми, когато съм губела доверие в себе си!
Смяла си се с мен, когато съм била еуфорична...
Плакали си с мен, когато съм била отчаяно потопена в болката си...
Давала си ми, когато не съм можела да ти предложа нищо.
Получавала си, когато на мен ми се е искало да се излея.

Обичам те, моя мила малка ЧеритаС.
Няма друга като теб.
Заради личните ни чатове.
Заради всичко, което знаеш за мен...
И въпреки това оставаш твърдо и плътно зад мен!
И въпреки страха ти, винаги си безумно пряма и искрена с мене.
Ценя истината, идваща от ТЕБЕ.

БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ВСИЧКО, моя СТИХИЙО, моя МУЗО, Чери! :329 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Ver »

[img]http://www.budnaera.com/pix-common/light.jpg[/img]

ГЛАВА 5
ЦОНИ

Или как от Светлината се роди едно приятелство

Ето, че стигнах до пета глава на моята книга. От доста време знаех, че Цони ще присъства, защото тя се появи в живота ми магически, неочаквано, но категорично.
Бях забелязала, разбира се Сиренце във форума (как човек може да не забележи такъв сладък прякор), но дълго време не обръщах внимание на постовете й. Някак си се движехме сякаш в две успоредни равнини, които не се пресичаха (разбира се, това всеки математик го знае много добре). До един момент обаче....
....седя си под едно дърво в един топъл Августовски ден и си чета една книга. И изведнъж в главата ми нахлува Цони, Сиренце, Цони ... и не само нахлува, но и перманентно се загнездва там :)
Знак. Обичам знаците. Разчитам си ги, както ми харесва. Този го разчетох така: „Тази книга ме погълна. Защо пък точно Цони? Или тя я чете в момента или ще я прочете съвсем скоро. Хайде да й кажа да я прочете (и така ще се сбъдне пророчеството ми ха-ха-ха-ха), защото щом е надничала докато аз си чета, сигурно много й харесва.” :idea:

Аз: „Книгата се нарича Приказки за Боговете, първата от една трилогия.
.. За мен тази книга е силна, реална и истинска....Не знам защо, но докато я четях си помислих за теб, Сиренце ...Ако си я вземеш ще чакам с интерес да видя, дали интуицията ми е сработила ..”



Тя: „Или аз съм твърде прозрачна, или твоята интуиция работи на мах. Погълнах първата част на книгата и не мога да спра да мисля за нея.”

Не се изненадах, но много се зарадвах! Значи можело и така. Просто да се оставим на усещанията и точно тогава разпознаваме истинските неща. Вече все по-често се оставям на усещанията и винаги, когато успея спирам да мисля. Е, това понякога ми изиграва лоша шега, защото спирам и да помня ха- ха- ха! (Цони ще се сети за какво говоря ).
От този миг насетне чувствах Сиренце близо до сърцето си. Колко му трябва на човек?
Знаех, че ще се срещнем. Не бързах. Радвах се на моментите на размяна на мисли и чувства и откриването на някои от онези „слуайни” съвпадения, като Висоцки, Сложеницин и 31 Юли :)
А срещата ни на Узана беше просто един логичен завършек (Ха! Завършек ли?! Едва ли :222 ) на тази дистанционна връзка.



„Има една притча, в която се разказва, че всеки човек има на Земята своята "глутница". Някои хора се раждат в своята си, а други, които нямат този късмет, я търсят цял живот. Те винаги имат усещането, че нещо не им достига и се стремят към неизвестното и непознатото, търсят някого или .........просто себе си. „

Цони, обичам те! Благодаря ти!

Слушайте докато четете
Последно промяна от Ver на 30 Ное 2016, 17:58, променено общо 2 пъти.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Тук ми е ... топло ... уютно ... така мечешко :940 :923 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

VALRUS

Нашето Валенце :923 Защото силно повярва в мен и уменията ми, в период на объркване... Защото нейното доверие повлече след себе си нещо много ценно - това, че аз самата повярвах в себе си! :1216 И разбира се, ИКОНАТА от нея! :954 Тази икона ме прави щастлива и благословена. Където живея, я нося с мен. За късмет, защото ми го носи. Нейното ЛЮБЯЩО сърце докосна моето завинаги. Свързва ни силната ХРИСТИЯНСКА вяра, въпреки чисто човешките ни слабости, грешки, вини... БЛАГОДАРЯ ти, Валче, мерси и за десетките топли лични чатове в скайп! :922

Искам да ти пожелая всичкото добро, което си подарила на света и на хората, да се върне стократно умножено при теб, заслужаваш го!!! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Виртуална книга - Реални ПРИЯТЕЛКИ !!!

Мнение от Kleo »

ПИШЕ МИ СЕ ЗА ПОВЕЧЕТО МЕЦАНКИ ВЪВ ФОРУМА НИ, ЗАЩОТО ВСЯКА ЕДНА ОТ ВАС, МИЛИ МОИ ДРУЖКИ И КОЛЕЖКИ ПО СЪДБА, Е ОСТАВИЛА ТРАЙНА СЛЕДА В СЪРЦЕТО И ДУШАТА МИ, ТОЛКОВА МНОГО ВИ ОБИЧАМ ВСИЧКИ ТУК И ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО, КОЕТО СТЕ И ПРАВИТЕ :922 :922 :922

Специален поздрав за всички вас от мене, с твореца, когото обичам да слушам от години и на чиято вълнА съм определено днеска:

[youtube]oqCqbd8-4Xc[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Нели »

Боже, каква тема имало тук!!! Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!! Прелест!
Да взема да напиша нещо тук, какво ли...?
:954 :954 :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Ver »

Нели написа: Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!!
И аз не мога да повярвам, че чак сега я виждаш :1139
След като преди година и кусур даде идеята.... :1062
Айде сега покрай всичките ти Мартенски ангажименти пиши! Като се моткаш толкова време :221
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Е? :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Виртуална книга за реални приятели

Мнение от Kleo »

Нели написа:Боже, каква тема имало тук!!! Направо не мога да повярвам, че днес за първи път я прочетох!!! Прелест! Да взема да напиша нещо тук, какво ли...? :954 :954 :954
Нелка, в очакване на твоето вдъхновение и перо съм, откакто прочетох горния ти пост :923 :922 :940

А от последния път, в който писах аз, определено усещам, че приятелствата в мечешката ни дружина са станали още повече, което може единствено да ме радва, естествено :1216 :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор