ЛЮБИМА МУЗИКА

Публикувай отговор
MortishaAdams

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от MortishaAdams »

Ver написа:Мили момичета радвам се, че се "надушихте" :)
Аз не за да разваля гукането ви :1062 , а просто д споделя днешното си нежно настроение. Един любим италиански изпълнител:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Вер,страхотно е! :923
Мари-Жоли

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Мари-Жоли »

[
Последно промяна от Мари-Жоли на 21 Ное 2013, 00:53, променено общо 1 път.
Ver

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Ver »

Мари-Жоли написа:, че не си харесала изобщо "Hurts", нали? :523
Всъщтност това, което изслушах ми идва сладникаво, но какво от това :1062 :923
"По вкус и цвет, товарищ нет!" нали ;)
Когато ме оставят на спокойствие домашните, ще послушам и последните поздрави! :524
Радвам се, че Пепино Галирди ви харесва. Той ме връща толкова назад, в едни романтични моменти....просто :423 :1098
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от metsababa »

Много се извинявам, че съм с този ник, но правя едни промени по форума, бързам да стана, че децата ме чакат...... и ми писна да сменям дрехите на чери с тези на мецата :1062 :1062 :1062 . Но много искам да ви пусна една песен, която търсих дъъъъъъълго време!

Don't Know What You Got на Cinderella
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Kleo »

http://vbox7.com/play:16299c84 - френска песничка - Умението да обичаш (с превод на български) - много ми харесва, дано и на вас ви допадне!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
MortishaAdams

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от MortishaAdams »

vihrogonche написа:http://vbox7.com/play:16299c84 - френска песничка - Умението да обичаш (с превод на български) - много ми харесва, дано и на вас ви допадне!
Вихърче,песента е невероятна! :923

Ето моята най-любима песен,изпълнена от певеца с вълшебен глас-Дарън Хейс.Всеки път когато я чуя,ме побиват тръпки.....

" onclick="window.open(this.href);return false;

Надявам се да ви хареса!
Мари-Жоли

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Мари-Жоли »

[
Последно промяна от Мари-Жоли на 21 Ное 2013, 00:54, променено общо 1 път.
Мари-Жоли

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Мари-Жоли »

]
Последно промяна от Мари-Жоли на 21 Ное 2013, 00:55, променено общо 1 път.
MortishaAdams

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от MortishaAdams »

Мари-Жоли написа:
MortishaAdams написа: Ето моята най-любима песен,изпълнена от певеца с вълшебен глас-Дарън Хейс.Всеки път когато я чуя,ме побиват тръпки.....

" onclick="window.open(this.href);return false;

Надявам се да ви хареса!
Ееее, Морти, не може да избягаме вече една от друга - щом и Дарън Хейс ти е под кожата като на мен(аз поне два пъти досега съм я пускала тази песен, и в "Часът на мама", и тук)... Просто и аз като я слушам се разтапям до немай къде(да не казвам сега, че не е за всяко ухо приказка :221 )... А и Дарън си ми е любимец от най-висока класа, нищо че е гей(скоро като пусках тук клипчето пак го писах това).

Във връзка с българската музика, която, пост на Чери по-рано засегна, много ценя по-стари неща, но напоследък това, което се прави е твърде комерсиално за изтънчения и претенциозен мой слух и затова нямам много любими парчета. Богдана Петрова беше и моя фаворитка от "България търси талант"! Миро ми е много любим изпълнител и някак го свързвам с Дарън Хейс, защото и като глас донякъде, и като визия също в голяма степен, а и като сексуални наклонности и двамата си приличат(поне за мен). :1062
Морти, това е поздрав за теб от мен: " onclick="window.open(this.href);return false;
А всички ви поздравявам с една от песните на Васил Найденов, която кара душата ми да тръпне: http://www.youtube.com/watch?v=vKBvJb0dZtg
Мари,разтреля ме от упор направо,с песента на Миро.Тя ми е една от най-любимите негови песни. :923 :923 :923 Благодаря ти!

Сега съм на вълна Бруно Марс-невероятно талантлив млад изпълнител и композитор.Просто невероятни песни прави.
" onclick="window.open(this.href);return false;
Мари-Жоли

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от Мари-Жоли »

[
Последно промяна от Мари-Жоли на 21 Ное 2013, 00:55, променено общо 1 път.
MortishaAdams

Re: ЛЮБИМА МУЗИКА

Мнение от MortishaAdams »

Мари,благодаря ти за поздрава!Песента е супер!Да си призная,че съм я чувала,но не знаех ,че е на Глен Медейрос. :oops: Така,че човек се учи всеки ден на нещо ново.И си права,че Бруно Марс напомня на него.

Поздрав с друга любима моя песен- А-HA (TAKE ON ME)!Имат страхотни песни. :1141
" onclick="window.open(this.href);return false;


[img]http://images.pop.bg/content/pics/10287.jpg[/img]
Публикувай отговор