По по най с фотошоп

Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

По по най с фотошоп

Мнение от cvety_rz »

Днес докато дискутирахме в групичка спонтанно се роди идеята за тази темичка :1062 :1062 :1062 .Ще пусна няколко линка с нагледни уроци какви чудеса могат да се сътворят.И ако искате можем да си обработим снимки преди и сега, че дори може и нещо като забавно конкурсче да си спретнем.При първа възможност ще дам начален тласък с мои снимки (ако успея да намеря старите ще стане по бързо ако ли не при първа възможност ще се моделирам наново) :1068 Бобичан, обещавам най-тържествено, че за конкурса снимките няма да са "барнати".Навила съм се да го спечеля де :222
А ето го и първия обещан линк:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: По по най с фотошоп

Мнение от danid »

супер, винаги ми е било интересно, но ми се струва много сложно, чакам уроците ти с нетърпение Цвети
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: По по най с фотошоп

Мнение от cchery »

И аз си чакам уроците. :222 :222 Гледах клипчето и честно казано........ ако така ще се "разкрасявам", май да минем на резервен вариант :1062 :1062 :1062 . Не ми хареса "новото лице" на момичето. А и корекциите много личаха.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: По по най с фотошоп

Мнение от Мърмори »

Хайде, Цвети,давай първите стъпки! Откога чакаме?!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: По по най с фотошоп

Мнение от cvety_rz »

Тъй като имам проблем с РС.Отначало уж беше батерийката на биоса сменихме я , но пак не тръгват нещата,Губи си паметта не мога да си настроя дори и датата и часа.На вяко пускане ги сверявам ръчно.Преинсталирахме и сега не могат да ми тръгнат някои от програмите.Знам че звучи банално, но на този етап не мога да направя нищо без моя фотошоп и докато не си купим ново РС.За това докато това стане ще пускам по някой линк с уроци от които аз съм се учила.Още веднъж моля за извинение :oops:

http://uroci.net/urok/2957/7-" onclick="window.open(this.href);return false;прости-стъпки-как-да-си-сложим-Татос-с-Photoshop-(Видео-урок).html
и от тук вече има различни клипчета, някои от които подробно и бавно е обяснено кое и как се прави.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: По по най с фотошоп

Мнение от Ver »

Уникални снимки
Макар, че снимка, едва ли е точното определение за тези творби на изкуството :)
олеся

Re: По по най с фотошоп

Мнение от олеся »

Ver написа:Уникални снимки
Макар, че снимка, едва ли е точното определение за тези творби на изкуството :)
:524
Публикувай отговор