Книжки за деца от 6 до 106 години

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Книжки за деца от 6 до 106 години

Мнение от Kleo »

Темата я обичам.
Но нямам какво да споделя по нея.
Защото просто ... Алекс не чете. Не обича да чете. Трябва да го карам едва ли не насила и да го тикам, за да прочете няколко страници. Нищо освен задължителната литература, която им изискват от училище. Ни-що.
Това е :cry:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Книжки за деца от 6 до 106 години

Мнение от cchery »

Декс, и Бела си пожела тази книжка - "Бабата бандит". Към момента просто не ѝ остава никаква пролука, за да я почне. Дори, ако вечер не е на тренировка или балет и е готова с домашните, аз я тикам по всякакъв начин да взема кънките и да слиза в парка - много е важно главата да се разтовари. Но ето го лятото - идва :954 , така че четенето ще започне.

Иначе тези дни, като е болна и лежи повече, я виждам, че с интерес прелиства и чете страниците на "Златните 8" на Стефан Ралчев:

[img]http://ciela.bg/uploaded/books/b934dcf4 ... 7edc1a.jpg[/img]

а фактът, че след това идва при мен да ми разказва кое я е впечатлило, означава, че..... чете и ѝ харесва.

Деска,
Kleo написа:Защото просто ... Алекс не чете. Не обича да чете. Трябва да го карам едва ли не насила и да го тикам, за да прочете няколко страници. Нищо освен задължителната литература, която им изискват от училище. Ни-що.
забелязвам такава тенденция и при Коко. По-скоро.... е следното - голям зор е да се раздели с тела и да почне да чете. Но пък почне ли...... чете много. Но не мога да разбера какво толкова привлекателно има в този телефон :328 :328 ....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Книжки за деца от 6 до 106 години

Мнение от dexter »

Днес за два-три часа сгънах тази книжка и отново много се забавлявах

Изображение

Превръщам се в клакьорка на Юлия Спиридонова, но наистина мисля, че цялата й поредица е страшно интересна и си заслужава четенето :).
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Книжки за деца от 6 до 106 години

Мнение от Kleo »

Алекс все пак ЧЕТЕ !!!
От задължителната литература за лятото, но чете детето.
Много, много се радвам за това. Дано най-накрая заобича четенето... Надеждата умира последна :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор