Киномански и театрален кръжок

Публикувай отговор
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от dexter »

Вчера гледахме "Балерината" - чудесна анимация, продукция на Франция и Канада (личи си, че не американска :lol: , което в случая е похвала). Плаках на 1-2 места (естествено!) - направо не се понасям :126 ! Яна ме е научила и на подозрителните сцени идва да ми бърше сълзите :221 :221 . Добре, че в киното е тъмно и бях с очила....
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

dexter написа: Плаках на 1-2 места (естествено!) - направо не се понасям :126 !.
Защо?
Това е чудесно :)
И аз често плача и децата ме наблюдават
внимателно :!: , да не пропусна :221
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

Съгласна съм с Вер.
Сълзите пречистват и облекчават.
Аз също редовно си плача на всякакви филми, книги, театрални постановки...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

dexter написа:Вчера гледахме "Балерината" - чудесна анимация, продукция на Франция и Канада (личи си, че не американска :lol: , което в случая е похвала). Плаках на 1-2 места (естествено!)
Аз плаках на 3-4 места :1062
Хареса ми :524
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от dexter »

Ver написа:Аз плаках на 3-4 места :1062
Хареса ми :524
Ясно..... Не съм само аз :221 !

Тези почивни дни гледах филми, вместо да чета :plezya se .
"Snowden"
- историята на Едуард Сноудън. Много ми хареса. Не бих казала, че съм разтърсена или изумена - някак си тези неща ги знам, макар и да не мисля постоянно за тях. А май трябва да им обръщам повече внимание и да се впечатлявам повече, защото според мен е много важно.
"Добрият Уил Хънтинг" - мой любим филм :)! С удоволствие си го припомних снощи. Чудесни актьори, чудесна тема и изпълнение на ниво. Сега, след като знам кой е Рамануджан (благодарение на Вер :222 ), откривам прилики в историите, но от това филмът изобщо не страда. Има над какво да се замисли човек :).
"Убийства в Мидсамър" - две серии по телевизията :). Е, просто няма такива провинциални английски гледки, като в този сериал. Не мога да се наситя на атмосферата (за ужас на домочадието :lol: !). Яна все си мисли, че ги агитирам да емигрираме в Англия, а това я потриса до дъното на душата :lol: :lol: .
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

dexter написа:"Добрият Уил Хънтинг" - мой любим филм :)
И аз го харесвам :)
А сега ще си дръпна,
"Snowden" да видя какво си искала да кажеш
с: "...някак си тези неща ги знам, макар и да не мисля постоянно за тях. А май трябва да им обръщам повече внимание и да се впечатлявам повече, защото според мен е много важно... " :D
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

dexter написа: Яна все си мисли, че ги агитирам да емигрираме в Англия, а това я потриса до дъното на душата :lol: :lol: .
Разбирам я :222
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Ver написа: "Snowden" да видя какво си искала да кажеш
с: "...някак си тези неща ги знам, макар и да не мисля постоянно за тях. А май трябва да им обръщам повече внимание и да се впечатлявам повече, защото според мен е много важно... " :D
Направо нямам думи.
Да, не е нещо ново, но е толкова
отвратително...и толкова далеч
от моето светоусещане...
Заслужава си да се види филма.
А после?
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Гледах "Лъв",
с Дев Пател (Рамануджан).
По истински случай.
Филма е бавен.
Хареса ми.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

[youtube]6xfqfLrrmmU[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Гледах "Върколак",
последни филм за Лоуган :328 :328 :328
Публикувай отговор