Направи си сам

Публикувай отговор
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

IMG_4457.JPG
(74.56 KiB) Свалено 1806 пъти
IMG_4458.JPG
(57.55 KiB) Свалено 1806 пъти
IMG_4464.JPG
(59.55 KiB) Свалено 1806 пъти
Има и доста още, но снимките станах толкова лоши, че направо не ми се показват :1062
Май трябва да потренирам с фотоапарта ;)
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Направи си сам

Мнение от mari_ko »

Еее, браво Верче, много са хубави :923
И аз не съм добра с апарата, но то не може във всичко :1062
Сега се пънкам над картичка за РД на момче и нещо съм зациклила :1098
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Направи си сам

Мнение от dexter »

Картичките са много красиви, Вер :)!
Ние започнахме с "пролетната градина", тези дни може би ще я довършим. Но Яна иска да наслагаме пеперуди из цялата къща, та ще има много работа :lol: !
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

mari_ko написа: Сега се пънкам над картичка за РД на момче и нещо съм зациклила :1098
"Попънкай" се още малко пък ще я покажеш ;)
dexter написа: Но Яна иска да наслагаме пеперуди из цялата къща, та ще има много работа :lol: !
:1062 Така се полага.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Направи си сам

Мнение от Нели »

Тази година най-сетне реших да снимам мартениците, които правя за подаряване на приятели. С малко закъснение реших да ви ги покажа.
След мартеничките има снимки на поканите, които аз и Ани направихме преди два дена за дечицата, които тя иска да покани на рождения си ден в края на месеца. Поканите са на обикновена цветна принтерна хартия, цветята ги разпечатих като контури върху различни цветове листове, после ги изрязвахме и ги залепихме върху цветен лист, на който от вътрешната страна е текста на поканата. Така от няколко едноцветни листа направихме многоцветни покани. После залепихме малко готови стикери на пеперуди, които си купихме от книжарницата. Аранжировката, т.е. изборът на коя покана какво да лепим, беше на Ани.
Калинките ги направихме от червен лист хартия, а главата, крачетата и точките ги нарисувахме с черен флумастер.
Любопитна подробност - нямах лепило и като зная качеството на лепилата в книжарниците, реших въобще да не купувам, затова си сварихме лепило от брашно и вода, така че поканите ни са и... безвредни. Освен това са много пролетни.
:954 :954 :954 :954 :954
Ето:
https://plus.google.com/photos/10817049 ... 8553091985
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

Ееее, Нели време беше да се разпишеш тук :954
Мартеничките са разкошни и се радвам, че ще имам честта да окача някои от тях на дръвче ;)
Но, да призная честно първият ми поглед бе грабнат от ..... оранжевите плочки :222 :923
Интересно хрумване с брашното, не бих се сетила :)
Весел Рожден ден на Ани! :1211
tita

Re: Направи си сам

Мнение от tita »

:326 Браво, Нели, супер креативни мартенички .. пък и поканите.

Вер, плочките са оранжеви от кофти филтъра на фотоапарата. Не е нагласен баланса на бялото, според светлината в стаята, затова са жълтакави и мартеничките. Предполагам точният цвят на плочките е по-скоро теракот или кафяв, нещо такова:
DSCF2019.JPG
(453.34 KiB) Свалено 1770 пъти

Ама аз исках друго да споделя с вас. :954

Ето тази идея за табуретки тип "Домашен майстор".

Изображение
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

Ами не знам за плочките може и така да е, тя Нели ще каже, но все пак залагам на оранжевото :222

А идеята за табуретки си я бива (само малко тежички стават) и могат да се направят много свежи :524
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Направи си сам

Мнение от Нели »

Оранжеви са. :1209
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Направи си сам

Мнение от Ver »

Нели написа:Оранжеви са. :1209
:1085
tita

Re: Направи си сам

Мнение от tita »

ма .. мноу сте гадни :955 .. аз такава теория развих и презентирах, а вие с един кратък ряз и ми отрязахте квитанциите ... :955

Добре де, оранжеви са. :1062
Публикувай отговор