АСТРОЛОГИЯ

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Изображение

3-те зодии с най-висока емоционална интелигентност:

Изображение

1. Риби: те са многопластови, сложни личности, които обаче крият добра душа и огромно, любящо сърце. На тях винаги можете да разчитате за всичко. Те умеят да се поставят на мястото на другите, да проявяват разбиране, деликатност и дискретност, дори без да сте им казали и дума, просто усещат вибрациите на околните изключително добре.

2. Скорпион: те са вглъбени, но безкрайно умни и проницателни. Умеят да владеят емоциите си, каквото и да им коства това и да разкриват чувствата си единствено пред когото трябва. Трудно бихте разпознали дали са щастливи или тъжни, но винаги можете да ги помолите за помощ и да сте сигурни, че те ще са до вас в трудните моменти.

3. Телец: те са мъдри и само на пръв поглед изглеждат пасивни, тихи и мълчаливи. Всъщност през това време те обмислят всички процеси, които се случват в тях и около тях. Емоционалната им интелигентност е на високо ниво и близките им често доверяват пред тях своите тайни и ги допитват за мнение и правилен съвет.

Да си умен е качество, което се постига с много житейски опит, четене, всестранни интереси и безкрайно любопитство към света. Но да си емоционално интелигентен е нещо, което се постига с много духовни практики, с дълбоко вникване в нематериалното, с осъзнаване на себе си и действителността. Това е дар, който не притежават много хора... Има едни 3 зодии, които най-често попадат сред притежателите на емоционална интелигентност. Те имат силни характери, издържат на всякакви изпитания, разсъждават рационално и обмислят внимателно всеки свой ход, преди да действат. Ако попадате сред тях, то вие сте изключително големи късметлии и не бива да пропилявате този ваш силен плюс.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

НОВОЛУНИЕ В СКОРПИОН Е :222 За повече информация - вижте в другата ми тема.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Pisces: Archangel Sandalphon – “Brother”

Изображение

Archangel Sandalphon is associated with the sign of “Pisces” and its role is to “deliver messages to God.” If you invoke Archangel Sandalphon, pay attention to any words or songs that play into your mind, they could be messages or answers to your prayers.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Кой от "Приятели" си според зодиакалния знак?

Ако си зодия Везни или Риби - ти си Рос. Остроумна, интелигентна и грижовна.

Изображение

Кой герой от Приятели си според зодията ти?

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Хороскопът за ДЕКЕМВРИ: очакват ни предизвикателства, вълшебства и магични обрати с положителен знак върху живота ни!

Изображение

Декември вече е почти тук, а Хороскопът за последния месец от годината, изготвен лично от нашия астролог Йоана Йорданова, вече е в Edna.bg! На всички 12 зодиакални знака предстоят множество предизвикателства, вълшебства и магични обрати, които обаче ще имат положителен почерк върху житейския им път.

Изображение

Овен: Декември не е месец за големи начинания и нови проекти, по-добре ще е да го посветите на по-спокойна работа, дори на равносметки, вглъбявайте се в себе си. Ако усетите потребност да се усамотите за кратко, за да осмислите минали преживявания или да планирате бъдещи начинания, задоволете я – ще ви се отрази добре.

Изображение

Телец: През декември приятните ви преживявания ще бъдат свързани с дейности, които изпълнявате съвместно с друг човек, така че прекарвайте повече време в приятно обкръжение. Ако сте обвързани, това може да бъде партньорът/партньорката ви – моментът е чудесен да си подарите повече общи удоволствия и забавления, да заздравите връзката си и да внесете малко романтика в нея.

Близнаци: Декември ще бъде един много успешен месец за вас, защото ще видите как неща, които са назрявали или които сте подготвяли и развивали, сега се осъществяват на практика и дават реални резултати. Ако през първите дни все още нямате такова позитивно усещане, въоръжете се с още малко търпение – силният момент от месеца при вас ще настъпи към 20-22 декември, когато ще получите необходимото ви потвърждение, че нещата се развиват по най-добрия начин.

Изображение

Рак: През декември ще си помогнете много, ако вместо да се концентрирате върху проблемите и да си мислите какво в живота ви не е наред, отделите малко време за размишления. Останете насаме със себе си и се запитайте дали онова, което ви тормози, спъва, и дори ви наранява, не носи положителен смисъл за вас самите.

Лъв: И през декември ще се проявява тенденцията за растеж и развитие, започнала през миналия месец, на нея ще продължите да сте подвластни и през цялата следваща година. Ето защо ще е особено необходимо да се настроите на позитивна вълна, да искате повече от живота, да повярвате, че е възможно да го имате, най-накрая – да отворите очи за възможностите да го получите.

Изображение

Дева: През декември ще добиете нужната ви яснота, за да разрешите някои свои дилеми. При някои от вас алтернативите ще са в личния живот, при други – в професионалния; или ще се отнасят за по-обикновени, делнични дела.

Везни: През декември най-големите ви постижения като че ли ще бъдат не толкова в работата или в някакви други дейности, а в сферата на мислите ви. За вас ще бъде лесно да превъзмогнете така характерната за вас колебливост и ще вземате без много усилие решения за важните неща в живота си.

Изображение

Скорпион: Декември е чудесен месец за вас, защото ще бъдете някак по-балансирани, а това ще повлияе положително както на взаимоотношенията с хората около вас, така и на житейските обстоятелства, в които сте въвлечени. Колкото по-спокойни и уравновесени сте, толкова по-хармоничен ще бъде и външният свят.

Стрелец: За вас декември ще бъде един от най-силните месеци през тази година, защото звездните влияния ще са особено благоприятни и ще ви позволят да погледнете по новому към предишни преживявания, да добиете яснота за настоящето, също и да изградите по-мъдро бъдещите си планове. По всяка вероятност ще сте изпълнени с ентусиазъм, ще си създадете позитивна нагласа към живота, което ще ви помага да откривате възможностите и да се възползвате от тях.

Изображение

Козирог: През тази година много от вас имаха нужда от свеж повей, за да се справят с предизвикателствата. През декември ще получите глътка въздух под формата на добра новина, интересно преживяване, полезна информация или нещо друго, което ще ви даде надежди за бъдещето. За да сте в синхрон с планетните влияния, през този месец си давайте малко повече почивка. Защото, ако сте затрупани от работа и грижи, може и да не успеете да дадете отдих на ума си и да не разпознаете подаръка, който вселената ви изпраща.

Изображение

Водолей: През декември ще избегнете грешки и разочарования, ако подхождате малко по-разумно към темата за парите и не действате, водени от импулсивното желание да си купите нещо, което реално не бихте могли да си позволите. Като изключим малкия риск да си поизпразните портфейла и после да съжалявате за някоя покупка, месецът е благоприятен за вас, особено по отношение на срещите и социалния живот.

Изображение

Риби: През този месец мислите ви ще се въртят предимно около работата, а в по-широк план – около изгледите за развитие и успешна реализация. При някои от вас неочаквано ще се открият отлични шансове за това, други може да водите важен разговор с началника си, а трети – поради липса на възможности за растеж на сегашната месторабота – е вероятно да стигнете до решение да си потърсите нова служба. Добре е да се замислите дали в деловата сфера не се нуждаете от раздвижване, особено ако от известно време сте зациклили или сте направили прекалено големи компромиси. В по-широк план за вас декември ще е месецът на истината. Може да установите, че сте оценявали идеалистично някаква ситуация или сте се предоверили на някого. Подобни осъзнавания няма да са приятни, но ако си извлечете поуки, има шанс в бъдеще да станете по-разумни и да не допускате подобни грешки. След 8 декември се очаква за вас да настъпи по-благоприятен период: с устрем ще направите крачка напред при разрешаването на важен въпрос. В случай че ви предстои делови разговор, който има отношение към финансовото ви възнаграждение или професионалното ви развитие, по възможност планирайте го за след 8 декември, а най-добре за дните 20 и 21 декември, когато ще има най-големи шансове да пожънете успех и исканията ви да бъдат изпълнени.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

2019-та година за Рибите

През 2019 година ще получите нещо, което е особено необходимо за много от вас: прозрение за житейската посока, която да следвате в бъдеще. На пръв поглед не изглежда кой знае какво, но всъщност това знание ще ви помогне да получите яснота, да станете решителни и целенасочени. Благодарение на всичко това ще успеете да внесете ред в тези области, в които сте се чувствали объркани и дезориентирани, а и действията ви са били хаотични. Ако до този момент сте гледали през розови очила на света и сте го оценявали като идеален, а той всъщност не е такъв, може би няма да ви е много приятно да се срещнете очи в очи с истината. При някои осъзнаването ще бъде в любовта, при други – в професионалната или в творческата сфера. И все пак се опитвайте да не изпадате в самосъжаление и не обвинявайте нито себе си, нито другите. Не е възможно да върнете миналото, а и живейте с мсълта, че всеки опит е ценен и ви води нанякъде. Сега обаче е време да видите реалната ситуация и съобразно с нея да определите какъв път ще следвате в бъдеще. Така няма да хабите енергията си и да допускате да изтича свободно към хора, които ви влияят негативно, както и да я пропилявате за дейности и цели, които не са в съзвучие с истината вътре във вас. През 2019 г. темата за духовното развитие ще излезе на преден план при много представители на знака. Това е чудесно – ако започнете да гледате на себе си като на част от нещо по-голямо и по-висше, ще осмислите всекидневието си и ще се справяте по-добре с практичните житейски дела.

Кариера и финанси

2019-а ще бъде много успешна година за вас в професионален план, тъй като ще реализирате идеите си и ще получавате подкрепата, която ви е нужна. Растежът обаче ще се случи, само ако канализирате енергията си, насочите я в едно направление и работите усърдно и организирано. Да се разпилявате, да се носите по течението без цел и посока, както и липсата на постоянство може да ви попречат да се възползвате от възможностите за развитие, които ще ви се предоставят през тази година. За да не се случва това, още през януари набележете основните цели, които ще преследвате през годината. Възможно е те да претърпят развитие, но при всички случаи формулирането им ще ги направи обозрими. Първият месец от годината е много подходящ за сключване на договори и споразумения – те ще бъдат дълготрайни и финансово изгодни. Ако ви предложат обучение или друга възможност за усъвършенстване, не я изпускайте. Февруари и март са благоприятни месеци за творчески начинания, а не да взимате решения по бизнес- и финансови въпроси. През април е вероятно да получите добри парични постъпления, а може и да имате нова голяма материална придобивка. През май, юни и юли е по-добре да работите върху текущи проекти – смелите и рискованите начинания оставете за септември. Ако нещо не ви достига, за да реализирате някаква идея, не се обезкуражавайте – ще успеете да отстраните проблема, но трябва да сте търпеливи и да се потрудите. Не разчитайте толкова на близки, на познати или на Вселената – ще получавате подкрепа, во трябва най-напред вие сами да си помогнете. През ноември бъдете внимателни, когато подписвате документи – възможно е да не обърнете внимание на нещо важно. Декември се очаква да е чудесен месец за вас – ще постигате намеренията си с лекота благодарение на оптимизма ви и възвърналото се у вас доверие към живота.

Любов и семейство

През 2019 г. акцентът при вас няма да пада върху романтиката, но това не значи, че ще бъдете самотни или че любовта няма да е важна за вас. Просто трябва да не допускате професионалните ангажименти да изземват цялото ви внимание и на всяка цена да търсите баланса. Също не следва заради друг човек да пренебрегвате собствените си цели, творчески идеи и възможности за израстване – допуснете ли това, неминуемо или ще се стигне до конфликт, или ще страдате. През тази година много представители на знака ще усетите, че в миналото сте били добри към околните, но не и към себе си, което ще ви тласне да промените поведението си и да започнете да се грижите малко повече за себе си. През 2019 г. ще е потребно да покажете, че сте зрели хора – поемайте отговорност, това се отнася както за интимния ви живот, така и за семейните отношения. Ако не се плашите от предизвикателствата и неразбирателствата, а ги използвате, за да прецеявате по-добре другите и себе си, ще установите, че сте станали по-мъдри отпреди. Ако обаче се затворите във фантазиите си и страдате, че реалният живот е толкова различен от тях, ще си останете на същото ниво, на което сте. Годината е много благодатна за зачеване на дете – особено летните месеци.

Здраве

И през 2019 година ще има моменти, когато тонусът ви ще бъде по-нисък, възможно е да понякога да сте вяли и отпуснати. В такива периоди не се пренапрягайте, почивайте си повече и пестете силите си за неотложните задачи. За щастие тези моменти ще бъдат съпътствани от дни и периоди, в които ще сте жизнени и изпълнени с ентусиазъм. В тези мигове ще се активизирате и ще имате сили за всичко. Настроението ви също може да е някак на приливи и отливи – в един момент всичко може да ви се струва прекрасно, в друг – ужасно, а истината ще е, че и в двата случая преувеличавате. Накратко, съобразявайте се с вътрешните си ритми, за да не страда тялото ви, опитвайте да укротявате емоционалните си люшкания. Последното може да стане, като се съсредоточите върху конкретни задачи – например на служебни ангажименти, домакински задължения; или на приятни творчески занимания, които да вършите с концентрация и старание.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Тихо, да не се събуди Рибата. В царството на Лъва, тя е Жената!

Автор: Михаела Петрова, Една.бг

Нали знаете какво се случва, когато на някое домашно парти, се появи астролог?

Изображение

Гостите забравят разговорите за политика, девалвация на ценности, инфлация, зимни гуми, светски клюки и се усукват около астролога за някои и друг звезден коментар за по-личните им проблеми. Същото се случва, когато на парти се появи гинеколог. Жените се скупчват около него, сякаш е филмова звезда, но затова няма да говорим сега. На нашата маса няма гинеколог. Астрологът едва е отпил няколко глътки вино и най-младият Лъв не издържа на напрежението - атакува директно:

- О, ти си астролог? Аз съм Лъв. Какво ще кажеш за мен?

- Хич не се притеснявай, всички зодии преди Лъва, съществуват за твое удобство – отвръща астрологът с усмивка и оставя вилицата, защото му е ясно, че няма да успее да хапне нито хапка, докато не обясни на Лъва колко е специален. – Лъвът не се ражда току-така. Преди това трябва да има някой, който е видял каква е огнената течност, за да не го изгори. Това е Овенът. След което се ражда Телецът, за да опита храната, за да не го отрови. Близнакът идва, за да провери дали въздухът е подходящ, а Ракът уточнява дали водата става за пиене. Едва тогава се ражда Лъвът и започва да пирува и гуляе. И след гуляите, какво става? Ражда се Девата, за да почисти.

- Никога не бях мислила за такава трактовка на зодиите – казва Девата на нашата маса. И с надежда, че някой все пак ще бъде благодарен за почистването, пита: А Везните, те как се вписват в картинката?

- Везната е първата зодия, която се ражда, за да партнира. Тя се появява в ситуация, в която има единични зодии, които са си самодостатъчни. Идва първият партньорски знак и застава срещу Овена. А той й казва: „Махни се, защото ми пречиш да виждам“. Везната отговаря: „Не ти преча. Ти не забелязваш, че в мен можеш да огледаш своята красота“. Те не правят конфликти, фантастични са, най-добрите партньори.

- А Скорпионът след това как намества баланса? – продължава да нервничи Девата, защото каквото и да си говорим, този пример за партньорство й изглежда доста неравностоен с това „Махни ми се от очите“, „Няма, огледай се колко си красив“...Да, бе, красив си докато не те подхване Скорпиона, чини ми се.

- Скорпионът руши – казва Астрологът и Девата си отдъхва „Знаех си, че съм права“ – Толкова много са съградили преди него. Телецът е дошъл, взел е всички богатства на Земята, Близнакът е дошъл да му ги открадне. Ракът е дошъл да създава семейство, да се погрижи животът да не умира. И всички тези градежи, градежи, градежи, трябва някой да ги срине, за да дойде новото. Това е ролята и специалната мисия на Скорпиона. Убива всичко старо, за да дойде всичко ново.

- Иновационен тип – доволен е Скорпионът, чийто рожден ден празнуваме.

- Те са срутващата зодия на остарели модели на поведение и взаимовръзки. Той идва след партньорския знак, затова руши дори и остарелите модели на партньорства. Изчиства ги. Но също е партньорски знак – той е новатор в партньорството.

- Съгласна съм, че срутва бая неща Скорпионът, но според мен, хората му се ядосват затова. И не са много окей да го последват – намесва се Девата, която знае и какъв боклук оставят Скорпионите след разрушенията си.

- Точно така, когато се появи новото, трябва и Учител. Така се ражда Стрелецът. Той е Учителят на зодиака. Всеки има нужда от Стрелец в живота си. Той е късметлия и е богопомазан. Но най-големите късметлии в зодиака винаги са Лъвовете.

- Ами да, ти си се оженила за Стрелец – каза съпругът на една Лъвица. – След Стрелецът кой идва?

- Козирогът. Тъй като Стрелецът е с много разперени пръсти, Козирогът идва да научи хората на дисциплина. Да се изкачва по планини, да копае в подземията, да вади диаманти, злато, да търси в Земята. Защото Стрелецът толкова се е раздал, че просто нищо не е останало на земята. И трябва да дойде Козирогът, за да се съберат блага наново, да научи хората на дисциплина. Те правят бурканчета с чушки, туршийки. Козирогът не може да живее ако не прави такива бурканчета - за него това е животоспасяващо. Най-добрият знак за Козирог мъж, е жена Рак, защото тя не обича да пазарува и не му съсипва парите.

- А за Скорпиона кажи, кой е най-подходящ партньорски знак?

- Всичко...

- Всичко ще разруши – дружно се разсмяхме.

- А за жена Козирог кой е най-подходящият партньор?

- Не може да се каже със сигурност. Те са малко опасни. За себе си са опасни. Трябва някой мъж да е много, много хай, за да е добър за нея.

- Има логика в тази приказка, след дисциплината на Козирога, идва свободата с Водолея, нали така? – Девата отново вътрешно се радва на подредения си ум.

- С Водолея нещата са малко по-сложни. Те се мислят за подвижни, а всъщност са най-неподвижният знак на зодиака. Той седи при майка си обикновено. Рядко сключва бракове. Много е тежко за тях, защото ако създаде партньорство, трябва да бъде отговорен, нали? Това е страшно трудно за един Водолей.

- Знам, аз съм с Луна във Водолей и пак е трудно. Разбирам ги.

- Но пък е хубаво с технологии да се занимаваш. Ето, гледам записи правиш, добър телефон имаш. Всичко свързано с технологии храни душата ти. Слънцето ти е в Дева – имаш дисциплина. Имаш дете Лъв, след което да почистваш. Родила си си нещо, което да ангажира слънчевия ти знак. Организирала си си работа, така че да живееш дълго. Щом има след кого да чистиш, няма проблеми. Когато помагаш на хората да почистят, ще имаш пари да си нахраниш душата. Душата ти се храни от нови технологии, супертехника, космос, всичко, което е много откачено и отвлечено от реалния живот.

- То и Рибите не са баш в реалния живот...

- О, Рибата е най-заспалият знак на зодиака. И се пазете – ако Рибата се събуди, може всички да ни няма.

- По-добре да си спи, така ли?

- Да, защото това е илюзията. Едва когато рибата се събуди, всички ще разберат, че това, което мислят за реалност, е илюзия и тогава няма да има смисъл да съществуват повече. Тя поддържа илюзията за всички нас. Сто процента женски знак. Много е трудно за мъж да се роди в знак Риба. Мъжът, роден в знака на Риба, също е жена в душата си. Емоцията е по-водеща от чистия прагматизъм. При тях няма дуално виждане, а спираловидно – не се знае в следващия момент какъв „Амин“ ще им дойде. За една жена това е перфектно. Ако искаме да се учим как да бъдем жени, трябва да наблюдаваме жените Риба.

Забавно е да има астролог на партито и някой, въоръжен с технологии за запис и позволение, да сподели тази приказка за зодиите.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Днес е 28-ми лунен ден: време за чудеса, но и примиряване с всичко, което ни сполетява!

Днешният 28-ми лунен ден е благоприятен за духовни прозрения и придобиване на мъдрост.

Той е един от най-спокойните и светли дни на лунния месец, а същността му се крие в неговия символ Лотоса, олицетворяващ духовния растеж на човека. Този символ показва, че всичко, насочено към духовно търсене, приключва успешно.

28-ми лунен ден е мистичен, днес с вас може да се случат различни чудеса, но характерът им зависи от това как сте преминали през лунните дни. Смята се, че всичко, което сте посадили в предишните лунни дни, сега пораства.

Затова девизът на деня е: „Каквото посееш, това ще пожънеш“. Именно в този ден вие наистина оценявате себе си по това, което сте извършили. Ако ви се случват неприятни събития, не ги мислете за неочаквани, защото това е напълно очакван резултат от вашите негативни действия в течение на лунния месец.

Затова се постарайте правилно да приемете всичко, което се случва в този ден: и хубавото, и лошото. От вашето разбиране зависи много.

Една от основните задачи на този лунен ден е правилно да приемете това, което идва към вас. Ако в течение на лунния месец сте правили всичко правилно и днес получите награда, приемете я с радост.

Не забавяйте темпото и не се отпускайте, в противен случай с това успехът ще приключи. Съберете сили и действайте нататък. Не е необходимо обаче да забързвате темпото – това може да доведе до провал, затова продължете с онази бързина, с която вече сте свикнали, за да доведете всяка ситуация до логичен и успешен край.

Този лунен ден непременно носи успех в дейностите. Всички астрологични школи считат, че е благоприятен за всичко, и на първо място, естествено, за духовни дела. Пътешествията, започнати в 28-ми лунен ден, носят успех – затова смело се отправяйте на път, очакват ви нови впечатления.

Благоприятен ден за големи дела, покупки, начинания. В този ден се постарайте да сте в добро настроение, вглеждайте се в себе си, контролирайте емоциите си.

В днешния ден обърнете повече внимание на медитация, дихателни и енергийни упражнения, отколкото на физически. Големите натоварвания са допустими, но не се препоръчват.

В 28-ми лунен ден може да направите различни прочистващи комплекси. Полезни са водните процедури и е хубаво да си позволите билкова или ароматна вана.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Зодиакът и Закуската - цък! - на английски език :222

Зодия Риби :222

Известни личности Риби :222 - Стийв Джобс, Алберт Айнщайн, Рианна, Джъстин Бийбър, Кърт Кобейн, Шарън Стоун, Елизабет Тейлър, Брус Уилис, Синди Крофорд, Джордж Харисън, Дрю Баримор, Осама бен Ладен, Ева Лонгория, Джон Бон Джоуви, Фредерик Шопен, Николай Коперник, Виктор Юго, Тони Робинс, Микеланджело, Джордж Вашингтон и много други.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

4-10 МАРТ: ВГЛЕДАЙTE СЕ В МИСЛИТЕ СИ

Изображение

Мими Дончева

Направете бекъп на компютъра си, сменете важните пароли и бързо подайте документите, чийто краен срок наближава! Този вторник започва първата ретроградна фаза на Меркурий за 2019-та.

Планетата на комуникациите ще се движи назад през Риби до 28 март. На територията на знака на илюзиите, нещата няма да бъдат такива, каквито изглеждат. Не приемайте нищо за чиста монета, дори одобрението и положителните реакции на хората. Ще бъде трудно да получите откровен отговор за каквото и да е.

Погледнете на март месец като на период за тестване на вярата ви. Там, където Риби е намесен, едно нещо е сигурно – каквото е писано, това ще се случи. Като допълнителен акцент върху тази идея, в 18:30 ч. в сряда настъпва новолунието в същия знак. Да се оставите в божиите ръце и да наблюдавате какво се случва вътре във вас – това са двете ви основни задачи през следващите дни.

За втората задача подсказва и ретроградният Меркурий, който изисква обръщане навътре към себе си с цел себеанализ и равносметка. Време е да се превърнете в свой страничен наблюдател. Обърнете внимание на реакциите си към ситуциите и хората, и на вътрешния монолог, който върви в съзнанието ви. Съчинявате ли си неприятни истории за това какво мислят другите? Мрънкате ли наум като глезено дете за маловажни неща? За какво размишлявате най-дълго и струва ли си? Просто наблюдавайте мислите и емоциите си, без да ги променяте. Те не са добри или лоши, правилни или грешни, те просто „са“. Точно в това вълшебно състояние на себеосъзнаване може да достигнете до важни прозрения.

В четвъртък настъпва друго важно небесно събитие. Уран, планетата на иновациите и обратите, трайно напуска знака Овен, след близо 8-годишна разходка през него. И се прехвърли на територията на Телец, където ще остане чак до 26 април 2026 г. В първия земен знак, активистки настроената планета ще настоява да обърнем внимание на климатичните промени и себеразрушителната екологична посока, която е поело човечеството. Може би ще спасим планетата в крайна сметка! Уран отговаря за технологичните подобрения, така че през следващите години е възможно да доживеем въвеждането на по-чисти източници на енергия. Телец е и знакът на парите, а Уран е дигиталната планета – можем да очакваме също нарастване на безкасовите плащания и значими промени в сферата на финансите. Предстои ни да живеем в интересни времена.

Успешна нова седмица на всички!

Мими Дончева, сертифициран астролог и йога инструктор
Основател на AstroAcademy.bg и HomeYoga.bg
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор