АСТРОЛОГИЯ

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Статията по-долу е не само доста добре написана, но и касае всички с Асценденти Скорпион, Рак или Риби. Сатурн в момента транзитира в моя 2. дом. Погледнете дали информацията не се отнася и до вас.

Сатурновите транзити, които определят твоя кариерен път оттук

Изображение

Снимка: Pinterest

Новопокръстените в астрологията обикновено настръхват, потреперват или направо започват да псуват, щом се зададе или спомене за сатурнов транзит. Сатурн е великият учител, който поставя изпитания, тества усърдието и волята ни. Не дава бързи резултати, но възнаграждава системно полаганите усилия. Без него човек нищо смислено и трайно не може да постигне.

Изображение

Младостта се съпротивлява на изпитанията на Сатурн и на уроците му по търпение. Психическата незрялост също. Най-съкровено благата му се ценят от солидния житейски опит, от онези личности, които са преминали поне едно и четвърт сатурнови завръщания. Те са имали физическото време на тази земя, за да се сблъскат с природата му, да интернализират устойчивостта му. Без участието на Сатурн нищо не може да се роди, реализира и пребъде. Той символизира базисните структури в живота ни – социална уредба, традиции и не/гласни конвенции, закон, дом, семейство, професия.

При най-сериозните професионални промени и постижения винаги откриваме и ключовото участие на Сатурн в картата. Ако работим неотклонно и здраво, колкото време е нужно, Сатурн неизменно накрая ще ни възнагради – основата е непоклатима.

Често, когато видим, че Сатурн се кани да транзитира домовете, свързани с кариерата – 2, 6 и 10 – изпадаме в паника – „Лоша работа, чакат ме ядове“, но истината е гола и съвсем не толкова черна.

Втори дом представлява финансовите придобивки, приходи, притежания и спечеленото със собствен труд.

Шести дом описва работната сфера като ежедневие, процеси и работна среда.

Десети дом е нашата социална, професионална и личностна реализация, с които оставяме отпечатък и си изграждаме име в света.

Когато Сатурн транзитира кариерните домове, преминаваме през период от около 2-3 години, в който изискванията към нашите умения, компетенции и постижения са завишени и нерядко биват предявявани чрез пречки за преодоляване. Но същевременно получаваме и възможности да се докажем и да демонстрираме способностите си в една предизвикателна работна среда, което нерядко влече след себе си и огромно количество работа и отговорности.

Периодът на сатурновия транзит в някои случаи ще поиска от нас да направим временна саможертва в името на дългосрочна цел. Например, докато се намира в 6-и дом, може да се наложи да приемете по-нискоквалифицирана работа, да чиракувате, докато натрупате опит в бранш, в който искате да намерите реализация в бъдеще.

Ако имате асцендент Скорпион, Рак или Риби, много е вероятно Сатурн да преминава през вашия втори, шести или десети дом през 2017 година, насочвайки безцеремонно фокуса на вниманието ви към въпроса за вашата професионална реализация.

Транзитен Сатурн във втори дом ще изисква от вас да приложите здрав разум по отношение на финансовите въпроси с тенденцията да проявите самодисциплина, спестовност и педантичност към дребния шрифт на всякакви значими сделки. Разточителството ще се плаща скъпо. Учите се на финансов мениджмънт и способността да се простирате според чергата си.

Ако отдавна се трудите здраво, сатурновият транзит във втори дом ще ви се отплати. Допълнителен финансов стрес и повишени нива на натовареност може да ви принудят да поставите граници и да пледирате за справедливо заплащане на усилията ви на работното място.

Когато Сатурн пътува през шести дом, ще работите много, но сега е моментът, вместо да мрънкате, да започнете да виждате основите, които полагате за своите бъдещи професионални цели. Може да ви се наложи да поемете задълженията на двама поради съкращения или поради нарастване на отговорностите, след като сте получили повишение и съответно изкачване на следващо ниво в йерархията.

По време на този период най-важното е, въпреки офисния стрес, да съумеете да запазите баланс в живота си и да намирате време за почивка, защото здравословни неразположения биха били отклика на вашия работохолизъм. Ако работната среда по някакъв начин ви трови, помислете за собствените си граници и ги заздравете.

Транзитен Сатурн в десети дом може директно да ви изстреля в позиция на авторитет, лидер, мениджър. Първоначално бихте се съпротивлявали на огромната отговорност, която сковава и плаши, но впоследствие ще се убедите, че вашите способности и умения действително допринасят за професионалните цели на организацията, а професионалният ви път поема нова възходяща посока. Ще трябва да се научите да делегирате и да не сте в плен на тревожния си перфекционизъм и критикарство.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

ВЕНЕРА В ОВЕН – МНОГО СТРАСТ, ЛЮБОВ И ОГЪН ОТ 3 ФЕВРУАРИ

Планетата ВЕНЕРА свързваме с красотата, любовта, изкуството, ценностите, вкуса, сътрудничеството, парите и даването. Това е нашето желание да даваме и да създаваме хармония, да обичаме и да бъдем обичани.

Нейният девиз е: „Аз искам това, което ти искаш.“.

Тя ни показва как се стремим и как се справяме, съзнателно или не, да привличаме другите. Отговаря за това как оценяваме другите, за нашия външен вид, как се обличаме и как се опитваме да бъдем привлекателни. Тя ни показва какво харесваме и какво – не и защо, кое ни прави щастливи, кое ни доставя удоволствие.

През 2017г. Венера прави транзит в Овен от 3 февруари до 3 април и отново след това от 28 април до 6 юни. Тя остава необикновено дълго в Овен поради ретроградното си движение.

Девизът на този период ще е „Искам сега и веднага!“.

По време на този транзит се подгответе за интересни събития в любовта!

Венера в Овен – ще мислим много повече за любов. Отношенията ще бъдат много по-динамични и страстни, романтиката ще разцъфтява. Страст, силни чувства и трепети ще ни обземат! Ще се потопим в океана на Любовта! Ще изживеем какво ли не…!

Разположението на планетите ще ни направи по-напористи в любовта. Ще ни бъде скучно просто да седим вкъщи, ще търсим и ще жадуваме за нови впечатления и приключения. Ако има човек, който ни е заинтригувал, а досега не сме предприели нищо, то моментът е именно СЕГА! Действайте – дошъл е точният момент да предприемете инициатива!

Никой няма да ни познае с тези свои експанзивни действия и емоции, тотално различни и много напористи във всичките си желания и в любовта! Просто поискаме ли нещо, ще направим и невъзможното, за да го имаме и да го постигнем.

И във финансовата сфера това е един период много силен и много подходящ за развитие и действие! Ще имаме бързи резултати и бързи пари!

Желанието да изпитаме нещо ново в любовта може да постави на изпитание съществуващата връзка. Много внимателни трябва да бъдем към този, когото обичаме, да не оставяме всичко на увлечението си. Ако през периода срещнем нова любов, не трябва да форсираме излишно всичко, макар че много ще искаме всичко да се получи сега и веднага! Добре е да оставим времето да може да оцени трезво новия ни партньор. Трябва да се пазим от подводните камъни на новата връзка. Въпреки всичко страстите ще бушуват с пълна сила вътре в нас и въпрос на воля е да ги удържим. Бързайте бавно!

В облеклото си можем да бъдем доста смели и да рискуваме много с ярки и силни тонове, няма да останем незабелязани определено! Ако досега не сме се решавали на по-екстравагантно облекло, сега е точния момент да експериментираме.

Ивелина Рускова, астролог

astroiva (at) abv.bg, 0888 899 057
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

МАРС В ОВЕН – ИМАМ НУЖНАТА СИЛА, СМЕЛОСТ И ДЕЙСТВАМ

Марс, планетата на действието, амбициите и страстта, влиза в знака Овен на 28.01.2017г. и ще бъде там до 10.03.2017г.

Ключови думи за планетата МАРС са: енергия, желание, самоувереност, сила. Планетата Марс в астрологията управлява зодиакалните знаци Овен и Скорпион.

Преди астрологията Марс се е наричал планетата на „Малкото нещастие“ и са го свързвали с войната, огъня и разрушението. Планетата олицетворява инстинкта за самосъхранение, присъщ за всички хора – да защитим себе си, дома си или мнението си. Всеки усеща това влияние, когато отстояваме своята позиция, когато спорим с някого или се опитваме да се защитим от критика.

Енергията на Марс поддържа заряда, който ни подтиква към действия и желанието ни да се движим напред и да постигаме целите си. Той олицетворява стремежа ни да изпитаме своите физически сили и смелост. В любовта планетата Марс представлява мъжкия принцип и мъжката еротика.

Марс представлява жизнената енергия, главните цели и мотиви, физическата сила. От гледна точка на астрологията той отговаря за движещите сили, които ни помагат да приемем предизвикателства и да се изправим лице в лице с опасностите. Марс е вътрешния воин, състезателния дух, пламъка и огъня, горящи в нас.

Марс символизира желанието ни за независимост и самоопределяне. В най-ранното детство това се проявява като желанието, например на детето да ходи само. Той показва колко дълбоко може да позволим да бъдем наранени и колко силно може да нараним другите. Лични качества като способността да действаме и да постигаме желаното в астрологията са свързани с тази планета.

В римската митология Марс е бил богът на войната, в древна Гърция е известен като Ерес, изобразяван най-често във военни доспехи. Той е олицетворявал самоувереност, сила и желание за борба. Той винаги символизира силите, които ни карат да заявим своята независимост, да защитим позициите си, да се борим в трудните ситуации. В астрологията Марс символизира инстинкта за самосъхранение и стремежа да отвоюваме своето място под слънцето.

Астрологията счита, че използвайки конструктивно енергията на Марс можем да достигнем до чувството на вътрешна хармония и жизнерадост.

Когато Марс прави транзит в Овен, той е на гребена на вълната, силен, независим и непобедим. Няма нищо, което би могло да застане на пътя му, когато се движи напред към постигане на целите си. Той винаги е лидер и победител. В този период ще имате изблик на енергия, ще се появят нови инициативи и желание да ги осъществите незабавно.

Желанието за действие през тези дни се засилва, така че ако сме планирали нов проект, времето за изпълнение е дошло. Не трябва да се отказваме от замислените действия, този период е един заряд от енергия, който ще ни даде дори усещането за повече сила, мощ и боен дух.

В любовта очакваме силен прилив на желания и страсти. Интимната сфера ще донесе незабравими спомени и впечатления. Бойният дух и динамичната енергия на Марс ще ни подтикне да търсим приключения, да покоряваме и да завоюваме благосклонността на противоположния пол.

С много любов:

Ивелина Рускова, астролог, 0888 899 057
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Тази нощ ни очакват затъмнение, зелена комета и снежна луна оттук! :222

Снежна луна, лунно затъмнение и пълнолуние ще зарадват любителите астрономи в петък срещу събота.

Снежна луна се нарича пълнолунието през февруари, защото обикновено най-големите снеговалежи са през този месец. Понякога го наричат и Гладна луна заради проблеми с прехраната през февруари за някои народи.

Лунното затъмнение ще започне в 22,30 ч. по Гринуич на 10 февруари (0,30 ч. българско време на 11 февруари), като максимумът му ще е около 0,43 ч. по Гринуич на 11 февруари (2,43 ч. българско време). То ще приключи в 2,52 ч. по Гринуич (4,52 ч. българско време).

Ще се вижда от Европа, по-голямата част от Азия и Северна Америка, както и Африка. Ще се образува от земната полусянка и при него няма да има пълна или частични фаза, а яркостта на лунния диск само леко ще намалее.

Периодичната комета 45Р/Хонда- Маркос-Пайдушакова, която се появи на небето в новогодишната нощ, ще премине само на 12 милиона километра от Земята. Тя може да бъде наблюдавана с бинокъл или малък телескоп преди зазоряване от четвъртък до неделя в съзвездието Херкулес.

Кометата ще изглежда синьозелена с опашка като ветрило. Цветът й се дължи на изпаряващия се двуатомен въглерод, който свети в зелено в космическия вакуум, уточни сайтът Сийкър.

Преминаването на 45Р/Хонда- Маркос-Пайдушакова е осмото най-близко от 1950 г., откакто кометите се следят със съвременни технологии. През 2011 г. тя се е доближила още повече до Земята, но следващите й прелитания край нас през този век ще са по-отдалечени.[/b]

[youtube]qHiF44ZtHrk[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Ретроградни илюзии

Какъв е смисълът на „обръщането на хода” на планетата, разказва Михаела Петрова

Изображение

„Сънувах старо гадже, което отново се умилква, но понеже му знам номерата, много хитро го приплъзнах да се пробва при едно друго негово старо гадже, за което той си мисли, че не знам. Вързаха ми се и двамата. Много съм доволна” – публикувах този статус в социалните мрежи преди няколко дни.

Маркирах го с хаштаг „ретроградна Венера”, ей така, за веселба. Защото през очите ми минаха на скрол всякакви притеснени коментари от движението на звездното тяло, сякаш е политическа партия, която е обещавала едно пък сега си променя курса и вместо светло бъдеще, ни заробва в капана на миналото.

То не е далеч от истината, че ако прекалено много се връзваш на астрологията, звездните тела в хороскопа постоянно дават поводи да се отказваме от личната си власт върху живота си и да ги прехвърляме на външни, били те и небесни обстоятелства.

Същото е с политиката. Нещата не са по-различни и в интимните връзки. След като веднъж сме се свързали с някого, някаква вътрешна програма ни кара да пускаме юздите и да се оставим на външни обстоятелства да навигират развитието на отношенията ни.

Не ми казвайте, че не е така и че владеете положението. Спомнете си колко пъти сте изричали думите: „знаеш ли, какво се случи?”, „всичко беше чудесно и изведнъж се разсърди/ избухна / излезе с приятели/ появи се друга”...

Сигурно и при мъжете е така, но доколкото не ме лъже паметта и опита, те по-често са започвали разказите си за интимните си връзки с думи от типа на: „знаеш ли какво направих, какво казах, прихвана ме нещо и не се прибрах три дни” или „побърква ме направо, ще отида и ще я грабна”, „докато я гледах как си слага пудрата, й предложих брак”, „малкото й пръстче ме влудява, не мога да мисля за нищо друго”, „обадих се и на двете, леле, какво ще правя сега?”.

Съвсем не казвам, че те поемат сто процента отговорност за импулсите, емоциите и решенията си, но като че ли са по-склонни да го раздават по-агностично. Могат да са комплексари, да се подценяват, да казват: „какъв съм тъпак”, но при всяко положение, по-рядко ще ги чуеш да казват: „днес Луната е без ход, няма да й се обаждам, за да не стане някоя грешка”. Познавам лично и мъже – астролози, дори те не говорят така. Независимо, че са склонни да планират зачеването на децата си на определена дата.

Колкото и да съм против разделението на мъжко/женско, архетипно тези две енергии съществуват. И доминиращата енергия в един човек определя поведението и отношението. Но независимо от тези вътрешни и външни влияния, изцяло в наша власт е да спрем и да си кажем: „Чакай малко. Има нещо, което ме кара да се държа по определен начин и действията ми ще имат последствия. Следователно, коя искам да съм аз в тази ситуация”.

И в този ред на мисли, да се върнем към статуса ми, който неочаквано за самата мен, предизвика подигравателни коментари. От страна на мъже. Тоест, само един коментар, повторен от няколко човека: „И ти пак на сухо”.

Това като го чуя, ми се иска да си напомпам бицепса и да ги държа с главите надолу във водата, докато хубаво се подмокрят. Но това е първичен импулс. Мога да му кажа: „Чакай малко”.

Докато се въздържах от резки отговори и безсмислена виртуална препирня, случайността, появена чрез фокуса си на вниманието върху темата, ми подметна една статия от мъжки сайт, в която авторът – някой си Джед Даймънд, много чистосърдечно обяснява, че само на маса и в срещи помежду си, мъжете се правят на големите пичове, които се вълнуват предимно от секса: „Винаги търсещи секс е част от мъжката персоналност, която ние носим, за да покажем своята значимост”. Но истината, според този автор е, че свързването и проникването в тялото на жената им дава усещане за „мир” и „завръщане у дома”. А тове е нещо, много отвъд всякакъв мачизъм.

Авторът твърди че именно защото ги завладяват тези чувства, от връзките си, те искат нещо, което жените най-малко са склонни да дават. И то е „сигурен пристан” – майчинската сигурност и защита. Правото да бъдат слаби и да си отдъхват в скута й след тежките си битки със света. А жените, съответно, не са особено склонни да го дават, защото имат в представите си някаква представа за мъж – опора и изведнъж получават мъж-дете, за когото те трябва да са опора.

При жените, преживели ревност и насилие, е още по-трудно, тъй като те знаят от свой болезнен опит, че колкото повече слабост и нужда от закрила изпитва един мъж, толкова по-голям агресор може да бъде. Това са думи на автора. Споделям ги като гледна точка. Не заставам изцяло в тяхна защита, но признавам, че лично на мен ми дадоха обяснение за собствения ми сън.

Макар и да не е агресор в никакъв случай, мъжът, когото сънувах е нещо като ходещо клише на представата за „супер готиния пич, на когото всичко му се удава и на когото можеш да разчиташ”. Но когато взаимоотношенията станат сериозни и ежедневни, се оказва, че трябва да го отглеждаш. Точно както малко дете. Затова и бях много доволна, че в съня си, се сетих много бързо къде да го дам за отглеждане. Погрижих се да не го оставя „без дом” и това е моят акт на състрадание и любов към ближния. Към този момент на личната ми и женска осъзнатост. Може да се каже и „от нивото на „моята сегоднешнея сволочност”.

А в контекста на ретроградна Венера, мога само да кажа, че каквито и чувства и емоции от миналото да дойдат на падеж, имате личната сила да направите избор каква жена искате да сте сега. Това е смисълът на „обръщането на хода” на планетата. Да видим илюзиите от собственото си минало и да се освободим от тези, които вече не ни вършат работа.


[youtube]eI8kKnhZ1c4[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

До 2 април Венера транзитираше в Овен. От 3 април насам се намира в Риби. В момента Венера се движи ретроградно в Риби.

https://astrobg.eu/retrogradna-venera - Ретроградна Венера

http://www.astronews.eu/?p=3311 - Венера в Риби
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

На 3 април, този понеделник, още в 3.39 ч. рано сутринта, Венера излезе от Овен и се върна в Риби, понеже се движи ретроградно от известно време насам. Ще бъде в Риби до 14.31 ч. на 28 април, петък, когато отново влиза в Овен и вече ще се движи директно. :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Венера вече НЕ е ретроградна!
Да, все още е в Риби, но вече се движи директно!
На 28 април отново ще се завърне в Овен /и слава Богу/! :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Тази седмица ни очакват много астрологични явления. Можете да прочетете за тях по-подробно в другата тема, със седмичните ми астро-прогнози :222

Споделям следната статия сега:

Любопитно, Правилата на всяка зодия

Всяка зодия има свои максими, които я отличават от останалите. Всяка следва свои правила и има запазени, любими фрази, които я описват най-добре. Вижте ги и ще се учудите колко истина има в тези думи!

Овен:

1. Направи го както трябва, тоест гледай как го правя аз!

2. По-добре не спори с мен, защото вече се произнесох по въпроса!

3. Инатът и упорството не са пороци, а стимул за нов опит!

4. Първо действам, а последствията ще ги понеса!

5. Най-трудното нещо е да контролирам своята емоция!


Телец:

1. Материалността не е порок, а визия за бъдещето!

2. По-добре да прекарам вечерта сам, отколкото да бъда в кофти компания!

3. Обичам да харча пари за неща, които ме карат да се чувствам добре. Красивата ваза за 400 лв., скутера в гаража... не съжалявам за нищо!

4. Дегустатор - за това съм роден: марково уиски, качествена храна - аз съм човекът!

5. Мислиш, че съм втори ли? Не, просто икономисвам сили! Пази се, просто се засилвах!

Близнаци:

1. Зная много, мога много и искам да науча още много!

2. Най-хубавото нещо в мен е, че изобщо не ми пука да ти кажа всичко в очите. Цени искреността ми!

3. Харесва ми да съм тук, но ако можеше да бъда и там, и там, и там...

4. Не знам какво мислиш, но аз мисля различно!

5. Не ме гледай, че говоря много, слушай ме какво говоря, важно е!

Рак:

Уютен дом, малко спестени пари и пълен хладилник - това ми е достатъчно!

1. Аз мога да чакам, ако знам, че си заслужава чакането!

2. Не пипай, моето си е само мое!

3. Среща с приятели на маса - това е моята стихия!

4. Обичам да ме глезят!

Лъв:

1. Помощ ли? Мога и сам!

2. Ако се захвана да правя нещо, трябва да е Нещо Голямооо!

3. Съвършенството съществува, ще ви докажа!

4. Провалът не съществува. Падам, ставам и продължавам!

5. Критиката не ме стимулира! Не я харесвам! Не я използвай!

Дева:

1. Ред, план и конкретни действия! Придържай се към схемата!

2. С постоянство и търпение ще постигна всичко, което искам!

3. Не ме интересува колко си красив/а отвън, ако не си красив/а отвътре!

4. Ако не те уважавам - не те слушам и ти го показвам!

5. Докажи ми с логическо обяснение, че сме един за друг!

Везни:

1. Имам нужда... не, живея, за да обичам!

2. Мразя да споря, но постоянно ми се налага и го правя добре!

3. Не съм сигурна дали съм сигурна. А трябва ли да бъда?

4. Има логика във всичко, дори в хаоса в живота ми!

5. Не знам как да реша проблемите си, но кажи ми своите и вече няма да имаш!

Скорпион:

1. Рядко избухвам, но направя ли го, бягай! Не се шегувам!

2. Когато скорпионът забрави, че има жило, не му напомняй!

3. Защо не споделям ли? Или ти нямам доверие, или не ми се говори, или ще се оправя сам!

4. Крайност ли? Границите ги поставям аз!

5. Проверката е висша форма на доверие!

Стрелец:

1. Намеренията ми са добри, значи просто няма как да не се получи!

2. Няма смисъл да се притесняваш допълнително, просто проучи почвата!

3. Не давам израз на чувствата си, но нося чувствително сърце!

4. Дисциплина, решителност, целеустременост- качествата, с които постигам всичко!

5. Животът е купон, забавлявай се!

Козирог:

1. Мога да чакам, имам търпение, но не ме карай да чакам дълго!

2. Вървя по пътя си тихо и бавно, но стигна ли до желаното място, надувам клаксона и всички разбират къде съм!

3. Моите чувства ли? Те са си мои, какво за тях?

4. Обичам да бъда насаме със себе си. Даже много обичам!

5. Семейството ми е това, с което не може да се шегуваш!

Водолей:

1. Предразсъдъци, граници, правила - това са думи, които не познавам!

2. Няма как бъдещето да не бъде прекрасно! Просто няма начин да е друго!

3. Най-скучното нещо, което може да те сполети, е еднообразието!

4. Усещам, че трябва да направя нещо велико. Имам толкова много идеи...

5. Хората са добри, а светът е розов. Не мисля наивно, аз ги виждам такива!

Риби:

1. Мога да се разбера с всеки перфектно, само със себе си имам трудности!

2. Ще свършва това в петък!!! Казах ли кой месец?

3. Ако не можеш да ми предложиш романтика, по-добре не ми предлагай нищо!

4. Не ме притискай да взема решение, трябва да помисля!

5. Само скучните хора планират живота си!

Източник: http://dama.bg/article/pravilata-na-vsiaka-zodiia/522/" onclick="window.open(this.href);return false;

И още за зодиите:

Твоята мисия според зодията

Овен

Хората Овен са тук, за да се борят за свободата на другите и най-вече за своята собствена.

Телец

Тези хора имат мисията в бурните морета на живота да създават прекрасни и спокойни острови. Каузата им е да открият баланса между семейство и кариера.

Близнаци

Вие сте тук, за да комуникирате и да свързвате хората, да действате бързо и да имате решение за всяка ситуация, която е непосилна за други.

Рак

Хората от зодия Рак са на земята, за да създават равноправие. Трябва много сериозно да приемат и изпълняват своята съдбовна цел, защото стабилността на обществото до голяма степен зависи от тях.

Лъв

Блестящи, уверени, будещи респект и възхищение, тези хора трябва да управляват със замах и да насочват останалите към мащабни хуманни каузи и духовно развитие.

Дева

Качеството на тяхната работа е основа за стабилността на близките им, а дори и на обществото. Те са пример със своята перфектност и подреденост на мисли и действия.

Везни

Хората от зодия Везни трябва да бъдат муза. Те имат усет към естетичното, могат да разговарят с всеки и трудно лицемерничат. С тези си качества те вдъхновяват всички около тях да постигат все повече и повече и да се развиват като личности.

Скорпион

Скорпионите са изкусителни, неразгадаеми, мистични. Те са тук, за да пазят тайни. Тяхната цел е да карат въображението да работи и да показват, че всяко нещо си има своята цена.

Стрелец

Това са мисионери, идеалисти. Тяхната цел е постоянно да показват, че животът може наистина да бъде прекрасен. Малко им е трудно, защото често ще ги смятат за наивни.

Козирог

Те са тук, за да носят спокойствие и да учат на търпение и морал. Трябва да се стремят към ръководните постове, защото знаят как да движат една организация.

Водолей

Хората от зодия Водолей са на земята, за да разчупят всякакви норми и стереотипи. Постоянно да показват на останалите, че правилата могат и да се нарушават и не е нужно да живееш като безволеви робот.

Риби

Целта на Рибите е най-трудна - те трябва да са пример за идеален човек… Но пък в тях има достатъчно мъдрост и ум, за да намерят начин да се справят.

Източник: http://magicaura.com/Tvoyata-misiya-spo ... t4079.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Последно промяна от Kleo на 24 Апр 2017, 13:27, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор