Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Помощ за самотна майка

Форум за взаимопомощ, благотворителност и хора с големи сърца и дълбоки души.

Модератор: cchery

Помощ за самотна майка

Мнениеот djes_2 » Нед 20 Яну 2013, 23:53

Здравейте обръщам се към всички който могат да помогнат на една самотна майка.Трябват им дрешки и обувки за бебе на годинка може и по големички.Ако някой има такива ненужни дрешки ще се радвам да ми пише.Благодаря ви предварително :954
djes_2

Re: Помощ за самотна майка

Мнениеот danid » Пон 21 Яну 2013, 13:00

Кажи повече, момче или момиче е детенцето?
danid
Философска система

Мнениеот djes_2 » Вто 22 Яну 2013, 20:36

danid написа:Кажи повече, момче или момиче е детенцето?

Здравейте момченце е детето ако ви интересува нещо друго питайте. :954
djes_2

Мнениеот danid » Сря 23 Яну 2013, 09:11

Моя син е на 3, повечето неща вече съм раздала, но ще погледна какво може да влезе в употреба, а и ще събирам занапред, че детето на което даваме няма кой знае каква нужда от това.

Ще пиша пак
danid
Философска система

Мнениеот djes_2 » Сря 23 Яну 2013, 21:04

danid написа:Моя син е на 3, повечето неща вече съм раздала, но ще погледна какво може да влезе в употреба, а и ще събирам занапред, че детето на което даваме няма кой знае каква нужда от това.

Ще пиша пак

Благодаря ви за отговора и затова,че искате да помогнете .Ще чакам вашия отговор .Всичко добро и Лек ден :954
djes_2

Мнениеот Мърмори » Чет 31 Яну 2013, 16:49

Джес, имам някои неща, само трябва да намеря време да разровя. Ще говоря и с другите момичета от Варна- дано да успеем да помогнем. Имаш ли възможност да пътуваш до Варна или ще трябва да изпращаме по куриер? Но нека да видим първо с какво ще можем да помогнем, а организацията все ще я измислим.
Аватар
Мърмори
Философска система

Мнениеот djes_2 » Чет 31 Яну 2013, 23:39

Мърмори написа:Джес, имам някои неща, само трябва да намеря време да разровя. Ще говоря и с другите момичета от Варна- дано да успеем да помогнем. Имаш ли възможност да пътуваш до Варна или ще трябва да изпращаме по куриер? Но нека да видим първо с какво ще можем да помогнем, а организацията все ще я измислим.

Здравейте да имам възможност да дойда до Варна разбира се .Но тази седмица няма да мога най рано след 5.02 :)Предполагам danid се е свързала с вас . :) Благодаря ви ,че сте готови да помогнете .Ако искате може да се видим лично или да изпратите каквото искате по пощата или куриер както вие прецените за мен няма никакво значение .Само трябва да ме уведомите 1-2 дена по рано ако искате да се видим.Позволявам си да пусна един линк на една страница във facebook в която и аз участвам търся също така и абитуриентска рокля за това момиче което са и дрешките.Инициативата е за всички който иска може да се включи и заедно да зарадваме някой момиче или момче за бала му които са наистина в нужда.Който иска може да погледне за какво става въпрос :)Благодаря на всички който помагате ,аз също помагам на много хора с каквото мога и колкото мога в тези тежки времена трябва да се подкрепяме защото не знаем утре какво ни чака.Това е линка https://www.facebook.com/events/3205521 ... l_activity ако имате въпроси питайте.Лек ден от мен :954
djes_2

Назад към ДА ПОМОГНЕМ НА