Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Баба Марта в дом "Наежда"

Форум за взаимопомощ, благотворителност и хора с големи сърца и дълбоки души.

Баба Марта в дом "Наежда"

Мнениеот Peteto » Пет 25 Фев 2011, 16:29

Скъпи мецанки,

обръщам се с молба към вас - който разбира се е на добра воля. :954
Вестник Стандарт организира Баба Марта на децата от дом "Нандежда" в Младост - Те ще се радват на мартенички, подарени с любов, на детско бельо и на плодове.
Никак няма да върнат и дискове с детски песнички. :1195
Тук от редакцията вече веднъж ги зарадвахме за Коледа - сега ще повторим това.

Моля тези от вас които имат желание да помогнат на децата там -възраста им е от 3 до 7 г. - или просто искат да освободят място в гардероба си да се присъедният към нас.
Събитието ще е на 1 март от 16ч. - за тезо които нямат възможност да отидат на място могат да оставят нещата в нашата редакция на адрес - ул. Мизия N 23.

Благодаря ви! :923
Изваяна под пръсти на творец,
една жена копнее и шепти,
мечтите й са ангелски прашец,
очите й са влюбени дъги...
Аватар
Peteto
Аз пиша, пиша вече час

Re: Баба Марта в дом "Наежда"

Мнениеот cchery » Вто 01 Мар 2011, 14:09

Страхотна инициатива, Петя. Няма да успея да се включа за този празник, но мисля, че това няма да е последното, което се прави в този дом. :923
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Re: Баба Марта в дом "Наежда"

Мнениеот ellis_stoyanova » Сря 02 Мар 2011, 18:50

оххх,току що виждам тази тема, :126 Петя,това,което правите е наистина страхото,но някак остана невидяно,поне от мен,аз нямам кой знае каква възможност,но винагимога да отделя от нещата на Анджи,когато има друга такава инициатива моля те казвай навреме,за да можем да отреагираме,дано сте успели да зарадвате дечицата,незнам дали е тук мястото,но аз винаги съм искала да посетя някой такъв дом и ако ми даде Бог да имам тази възможност да им помагам с каквото мога,но знаете ли,аз съм толкова лабилна психически,че ще рухна пред тези дечица,малките им очички,които са вперени в мен и очакват да им кажеш нещо,направо незнам....толкова ми е мъка,но,аз съм обещала сама на себе си,че някой ден ще осъществя това свое желание е неподходяща дума,но дори аз немога да намеря правилната,а може и тук във форума да се организираме нещо,Мецанки,извинявам се за спам-а
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

Изображение

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.

Епиктет
Аватар
ellis_stoyanova
Философска система

Назад към ДА ПОМОГНЕМ НА