Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

7 месечният Константин има нужда от помощ

Форум за взаимопомощ, благотворителност и хора с големи сърца и дълбоки души.

7 месечният Константин има нужда от помощ

Мнениеот Булка Марулка » Сря 06 Юни 2012, 13:28

Здравейте!
Не знам дали точно на мен ми приляга да пусна такава тема и да моля отново за помощ, но едно бебе на 7 месеца се оказва в безизходица.
Това писа приятелката ми:
"Приятели, имам лична молба към вас! Става дума за детенце на 6 месеца, което е с диагноза микрофталм. Това е очно заболяване, което не се лекува в България. Детенцето има насрочена операция в Германия за 12.06.2012, но в последния момент получи отказ от фонда за лечение на деца в чужбина......нашата мила държава отказа да поеме отговорност към детенце! Сумата, която е необходима за първа операция е 6500 лева. Моля, който има възможност да помогне с колкото може (ние вече свикнахме да си помагаме сами).

IBAN BG18UBBS80021077492230 дарителска за Константин Николов.
Титуляр на сметката е Галина Стефчева Николова

Благодаря!"

Сметката е в ОББ.

На страницата на електронния регистър с входящ номер 1223/20.04.2012г. можете да видите отказа:
http://www.cfld-bg.com/

На 10 е било планувано пътуването, но сега е под въпрос. Моля ако някой има възможност и желание да помогне с каквото може.
Изображение
Булка Марулка
Аз пиша, пиша вече час

Re: 7 месечният Константин има нужда от помощ

Мнениеот cchery » Сря 06 Юни 2012, 15:18

Аман вече от държавна "оправия"......... Пожелавам успех на Константин - специални поздрави от батко Константин - моят син. :)
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Назад към ДА ПОМОГНЕМ НА