Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Чорапи, бельо и обувки за деца от 0 до 18г.

Форум за взаимопомощ, благотворителност и хора с големи сърца и дълбоки души.

Модератор: cchery

Чорапи, бельо и обувки за деца от 0 до 18г.

Мнениеот cchery » Чет 20 Сеп 2012, 09:03

ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ

Както в личните ни гардероби така в тези на децата и младежите без родителска грижа винаги има недостиг на чорапи и бельо, а в зимния период на чорапогащници и на всякакъв вид обувки.

Тези от нас, които имат деца и младежи до 18г. знаят, че да се изцапат, да се скъсат и да се хвърлят след това е ежедневие що се отнася до обувки и чорапи. ДБМ работи със стотици деца до 18г. и младежи до 25г., които ежедневно имат нужда от тези неща, а втора употреба от тях няма.

Всеки, който иска да помогне с обувки, чорапи и бельо, моля да се свърже с нашите координатори и доброволци от съответния град. Дарението може да осъществите като преведете средства по нашата сметка и укажете за какво да се използват те или да закупите сами количеството което желаете и да го занесете на децата заедно с нашите доброволци.

Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Re: Чорапи, бельо и обувки за деца от 0 до 18г.

Мнениеот Kleo » Съб 08 Дек 2012, 01:09

Мисля, че тази информация е много полезна, предвид че ми се случва на Алекс да му умалеят дрешки, бельо, обувки и чорапки, докато са напълно здрави и годни за употреба. В общия случай подарявам на близки и познати тези неща. Но защо път следващият път да не даря на деца в нужда? :222
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Назад към ДА ПОМОГНЕМ НА