НЕ ИСКАМ ВСИЧКО ТОВА ЗА ДЕЦАТА СИ

Форум за всички въпроси, свързани с отглеждане и възпитание на нашите деца; хомеопатична помощ
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: НЕ ИСКАМ ВСИЧКО ТОВА ЗА ДЕЦАТА СИ

Мнение от dexter »

Зори, и аз мисля, че няма да е проблем в училище, освен ако не избереш някое, към което има голям наплив. Карай едно по едно, всеки проблем ще си получи решението, като му дойде времето :).
Като не мога с друго да ти помогна, поне с малко инфо да съм полезна :).
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НЕ ИСКАМ ВСИЧКО ТОВА ЗА ДЕЦАТА СИ

Мнение от Kleo »

Сигурна съм, че всичко ще се нареди благополучно! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: НЕ ИСКАМ ВСИЧКО ТОВА ЗА ДЕЦАТА СИ

Мнение от Мърмори »

kamelia_ivanov

Re: НЕ ИСКАМ ВСИЧКО ТОВА ЗА ДЕЦАТА СИ

Мнение от kamelia_ivanov »

Всички сме с теб това е ужасно !
Desislava

Re: НЕ ИСКАМ ВСИЧКО ТОВА ЗА ДЕЦАТА СИ

Мнение от Desislava »

Здравейте, нова съм в редиците на форума. Аз също като майка на малко дете на 2 г. което за тази година има 3 фебрилни гърча вследствие на висока Т, за последния мога да твърдя със сигурност, че беше от ваксина бита на 1г. и 6м. търся мнения и решение на абсурдите как да ни подпечата някой книжките, за да не ни притесняват излишно. Всичко дължимо държавата взима от нас и двамата с мъжа ми сме осигурени лица и си плащане главниците редовно, едни детски се полагат на децата ни, а чрез тях да принуждават семействата да тръпнат в страх всеки един ден от живота на най - ценното им.
Доскоро бях обедена, че ваксините не са толкова лоши докато не дойде на моята глава сега сме категорични в семейството за отгаза от тях .....
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НЕ ИСКАМ ВСИЧКО ТОВА ЗА ДЕЦАТА СИ

Мнение от cchery »

Desislava написа:Здравейте, нова съм в редиците на форума. Аз също като майка на малко дете на 2 г. което за тази година има 3 фебрилни гърча вследствие на висока Т, за последния мога да твърдя със сигурност, че беше от ваксина бита на 1г. и 6м. търся мнения и решение на абсурдите как да ни подпечата някой книжките, за да не ни притесняват излишно. Всичко дължимо държавата взима от нас и двамата с мъжа ми сме осигурени лица и си плащане главниците редовно, едни детски се полагат на децата ни, а чрез тях да принуждават семействата да тръпнат в страх всеки един ден от живота на най - ценното им.
Доскоро бях обедена, че ваксините не са толкова лоши докато не дойде на моята глава сега сме категорични в семейството за отгаза от тях .....
Десислава, намерихте ли някаква алтернатива за задължителните ваксини?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор