Психологически запек

Форум за всички въпроси, свързани с отглеждане и възпитание на нашите деца; хомеопатична помощ
Liviq30

Психологически запек

Мнение от Liviq30 »

Здравейте, потърсих, но не открих такава тема за това си позволявам да пиша.
Обръщам се към Д-р Михайлов, а и към всички, които са преживели и са се справили с този проблем, ако можете да ми помогнете с хомеопатия или съвети ще съм много благодарна.
Имам малко дете на 1 г. и 8 м., в един момент се запече, от храна предполагам и след това като и сложих мелилакс за изхождане, явно се уплаши защото я заболя. от този момент тя не иска да ака, а се стиска и аз го виждам. пробвах различни сиропи(дуфалак, фрутилакс, все по съвет на педиатърката), без ефект. Изхожда се само след като и сложа relaxit и то веднъж на 4-5 дни. Страхувам се, че ще забрави как се ака, но пък и немога да я оставя без да е акала.... :328 Дайте ми съвет, какво да правя или да дам.
Благодаря Ви, много съм притеснена, скоро ще стане месец откакто е така.
Да добавя, че още сме така и дори последно и със свещичката се стискаше. Минахме на изилакс - изхождане то ставаше на 3-4 пъти пак със стиска не.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Психологически запек

Мнение от Kleo »

Ливия, някакво движение при вас, някакво решение вече имате ли за проблема? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Liviq30

Re: Психологически запек

Мнение от Liviq30 »

Здравей, Kleo. Имаме подобрение,Да! Незнайно как, аз спрях да се притеснявам, започнах да давам на малката сладко от рози, като го редувах с Дуфалак и така. Наблегнах на водата и се постарах да не говоря пред малката за това. Сега си ака всеки ден.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Психологически запек

Мнение от Kleo »

Много се радвам за вас, Ливия! Браво и на теб, и на малката! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор