Раздразнено дебело черво

Форум за всички въпроси, свързани с отглеждане и възпитание на нашите деца; хомеопатична помощ
Jani

Раздразнено дебело черво

Мнение от Jani »

Здравейте д-р Михайлов, дъщеря ми е на 16 год. От две години има разстройство. Обиколили сме всички гастроентеролози, правихме изследвания на кръв, урина, фецес-откриха свръх растеж на кандида, колноскопия, рентген на коремни органи, ехограф на щитовидна жлеза, манту. Всичко е в норма, а разстройството продължава. Преди месец отидо хме на ирисова диагностика. Казаха ни, че има кандида в дебелото черво, стафилококи в носоглътката и стрептококи в белите дробове. От това бил проблема. Изписа ни за два месеца - Шуслерови соли N10 D12 по 2 табл. сутрин, Podophilum 9CH по 5 гр. сутрин, Kaliumbichromicum 15CH по 5 гр. на обяд, Monilta albicans 15CH по 5гр. вечер и Шуслерова сол N3 - 3пъти по 1 табл. След като изпие по 2 флакона от Podophinum да започне с Streptococcinum 15CH и след Kalium да започне със Staphilococcinum 15 CH. Също и да не яде храна, в която има мая и бяла захар. Пропуснах да спомена, че дъщеря ми се оплаква от газове и болки в корема, както и от гадене понякога. След това почти едномесечно лечение болките и газовете намаляха. Разстройството е 1-2 пъти на ден /преди беше 10-12 пъти/. Но гаденето се увеличи. Моля за съвет има ли лечение на такъв проблем и това което пие в момента дали е правилно. Това гадене може ли да бъде някаква нежелана реакция от някое лекарство?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Раздразнено дебело черво

Мнение от cchery »

Jani написа:Здравейте д-р Михайлов, дъщеря ми е на 16 год. От две години има разстройство. Обиколили сме всички гастроентеролози, правихме изследвания на кръв, урина, фецес-откриха свръх растеж на кандида, колноскопия, рентген на коремни органи, ехограф на щитовидна жлеза, манту. Всичко е в норма, а разстройството продължава. Преди месец отидо хме на ирисова диагностика. Казаха ни, че има кандида в дебелото черво, стафилококи в носоглътката и стрептококи в белите дробове. От това бил проблема. Изписа ни за два месеца - Шуслерови соли N10 D12 по 2 табл. сутрин, Podophilum 9CH по 5 гр. сутрин, Kaliumbichromicum 15CH по 5 гр. на обяд, Monilta albicans 15CH по 5гр. вечер и Шуслерова сол N3 - 3пъти по 1 табл. След като изпие по 2 флакона от Podophinum да започне с Streptococcinum 15CH и след Kalium да започне със Staphilococcinum 15 CH. Също и да не яде храна, в която има мая и бяла захар. Пропуснах да спомена, че дъщеря ми се оплаква от газове и болки в корема, както и от гадене понякога. След това почти едномесечно лечение болките и газовете намаляха. Разстройството е 1-2 пъти на ден /преди беше 10-12 пъти/. Но гаденето се увеличи. Моля за съвет има ли лечение на такъв проблем и това което пие в момента дали е правилно. Това гадене може ли да бъде някаква нежелана реакция от някое лекарство?
Яни, здравей. Д-р Михайлов не прави онлайн-консултации тук. Трябва да го потърсиш в кабинета му.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор