"най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тата"

Представяне на организацията контрапункт на нездравословното хранене; инициативи; съвети; идеи
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от cchery »

Момичета, днес на лична бележка в блога ми получих информация от представител на в. "Република", че проявяват интерес към нашето ОТВОРЕНО ПИСМО и по всяка вероятност ще публикуват материал за него. Човекът пита също така дали имаме някакви снимки, които да показват каква храна ядат децата ни в детските градини?!?! Ако някоя от вас има такава снимка, нека я прати на бележка или на мейла ми!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от cchery »

Много съм щастлива, че получих отговор от една от телевизиите. Ето вижте:

Здравейте,
казвам се Вера Стоянова и работя като репортер в новините на ТВ7. Искам да
направя репортаж за отвореното писмо, което инициирахте, във връзка с
условията за хранене в детските градини и яслите. За целта е необходимо да
направим кратко телевизионно интервю с Вас или с някой от другите
инициатори. Ще се радвам да осъществим контакт до края на деня. Вашият
телефонен номер може да изпратите на адреса, от който Ви изпращам този
мейл. Може и направо да ме потърсите на телефон .............. Предлагам да
напавим интервюто в събота през деня в удобно за Вас време.

Поздрави,
Вера Стоянова


След като установя контакт с репортерката, ще уговорим всичко покрай интревюто. Лично аз бих предложила да сме много майките. Може и само аз да говоря, ако някой се притеснява, но нека има майки, защото това, което инициирахме касае всички български деца!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
vanist

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от vanist »

Това е супер! Значи има и събудени медии
много бих искала да се присъединя, но съм в Русе :328
ако мога по някакъв друг начин да съм полезна?
п.п.през няколко часа публикувам писмото във фейсбук, но никой още не е реагирал, поне там :(
ама няма да се отказвам!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от cchery »

Банда, и аз искам, и Декс, и Ванист, и Зори, и Мравчо, и ........... всички да сме заедно. Знам, че на този етап е невъзможно, но ако се наложи, ще сме заедно!


:972 :972 :972 :972:972 :972 :972

Интервюто ще се състои от 12 часа в парка в Младост, събота - 5 февруари! По мое предложение, репортерката се съгласи, ако мога да организирам да дойдат още мами с деца! Не е задължително всички да говорят, въпросът е да покажем, че можем да си защитим позицията!!!!! Така че, Ванист, пускай....... във фейса и където и да е, нека да се съберем за събота. Дават го топло, паркът е естественото място и среда на майки и деца, особено за съботен ден!

:972 :972 :972 :972 :972 :972 :972
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от dexter »

Чери, ще ти дадат ли някакви въпроси да се подготвиш допълнително? Извинявай, аз пак като някоя черна станция - но напоследък съм доста скептична към медиите. да не стане така да търсят някаква сензация - че децата ядат гадости в градината и т.н. Но наистина е страхотно, че има раздвижване, предполагам и други телевизии ще подхванат темата :)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от cchery »

dexter написа:Чери, ще ти дадат ли някакви въпроси да се подготвиш допълнително? Извинявай, аз пак като някоя черна станция - но напоследък съм доста скептична към медиите. да не стане така да търсят някаква сензация - че децата ядат гадости в градината и т.н. Но наистина е страхотно, че има раздвижване, предполагам и други телевизии ще подхванат темата :)
Утре ще доуговорим подробностите по телефона. Аз днес и без това съм толкова заета с работа в офиса, че не успявам да асимилирам всичко, което се случва наоколо ми. Възможно е наистина да има опити за сензации и т.н., но поне обещаха да се обърнат и към министъра, а и да потърсят резултати от проверките, които са се провели в края на 2010 г. Дано....... не се подхлъзна!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Mrav4o

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от Mrav4o »

Чери, и тук да те поздравя, пуснах във фейса пак писмото и часа и датата за интервюто :954
Мари-Жоли

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от Мари-Жоли »

[
Последно промяна от Мари-Жоли на 20 Ное 2013, 23:11, променено общо 1 път.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от cchery »

Мари-Жоли, ще се радвам, ако имаш възможност да дойдеш утре. Окончателно ще пусна инфо за часа и мястото като се чуя с репортерката от телевизията! Благодаря, че се отзоваваш! :)

Чух се и с Исето, тя също заяви желание да дойде, само дано Кали й се чувства по-добре.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: "най-евтиното и некачествено месо купуват именно ОДЗ-тат

Мнение от cchery »

Drebno_dupe написа: сега готвя лого за кампанията :423
Хахахах, нищо не съм прочела, нищо не съм видяла, само за логото разбрах :221 :221 :221 . Много съм ти благодарна! Ама много!!!!!!!!!!!!!!! :828 :828 :828 :828
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор