Октомври е наяве с детокс за здраве!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
mam4eto31

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от mam4eto31 »

Боби :326 :923 СТРАХОТНА СИИИ!!!! Добре, че има кой да ни разясни нещата, едно голямо благодарско! Това трябва да го постнете в обобщената информация, защото ще е много полезно за начинаещите, а и не само, защото и на мен не ми бяха ясни доста неща, а вече ми 12-ти детокс!
Досега всичките са били тридневни и колкото по-дълго ги правя, толкова по-лесно става за мен! Да обобща с какво ми помогна детокса - мигрената ми се появи само 2 пъти през тази година, от 15 алергена, които ми откриха миналата година, след 9 детоксикации станаха 3, килограми не съм свалила, свалям по време на детокс и след това си ги връщам, а се храня здравословно, спортувам, пия достатъчно течности, вода, чай зелен, червен, билков, джоджан. Газирано не пия, мляко не пия, ям сурови ядки, но пия противозачатъчни и явно те ми пречат с борбата с кг, а и явно ми е доста натровен организма и съм сигурна, че когато го очистя ще се получат нещата и с килограмите! По едно време се бях отчаяла и на косъм да се откажа, но реших, че това само ще влоши психическото ми състояние и продължавам!
Чева, със сигурност това което не се купува в нашата къща това са кренвиршите ;) Смятам, че добре се хранят моите деца, чипсовете са забранени, ако отидем на гости и там им предложат, те милите ме питат дали може, но толкова рядко им се случва да опитат такова нещо, че не ми е съвестно! Със сигурност храната в градините не е перфектна, но дано успеят с тези реформи да я подобрят! Само ще ви кажа, че като ги водя на кино, мойте деца ръфат сурови ядки в салона, а не пуканки!
Но, гадната храна която ядем и си мислим, че е добра за децата, не е така! От малки и двете страдат от ужасяващи ларингити, бяхме на кортизон, даже и миналата седмица се наложи да им направя инхалация, та преди 2 години им направих тестуване от което се оказа, че имат алергии към много неща - пиле, морков, целина, прах, трева, плесен, мухъл и мн. др. Тогава им направих диета и проведох лечение, така че доста утихнаха ларингитите, но преди няколко седмици спахме в една мухлясала стая и пак се започна! Та затова реших да им направя детокса, аз се каня от доста време, след като видях как ми повлия на мен спрямо алергиите и съм безкрайно щастлива!

Та да се отчета: аз съм на втори ден и утре си продължавам, глад не усещам, днес закусих с 1 ябълка, а на обяд ядох сини сливи! Малко ме тормози световъртеж, но той е май заради малкото течности, ще наваксам, но и аз съм ужасно подута, та се наливам насила!
Малките ми маймунки днес захранват: закуска - овесени ядки, залях ги за 2 минути със вряла вода, настъргах ябълка, поръсих със сурови ядки и 1 лъжица мед, а и малко канела! Омотаха си купите, а аз бях супер доволна! За обяд ядоха орис със морковче и салатка от домати и краставици, за следобедна закуска смятам 1 банан, а за вечеря картофи на фурна с масълце!
Децата вчера бяха със огромен заряд, не са мрънкали изобщо, заспаха към 23 часа, каката беше 5 пъти до тоалетна, а малката 2, но не са се оплакали от болка в корема или от студ, всичко мина супер!

Ох спирам, че се отплеснах...
Приятен следобед и много :923 за всички ви!
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от bobichan »

Хейй, Мамче, благодаря! Реших да пиша малко по-подробно, защото и мен ме бяха наплашили с тази сол. Та тогава много се рових и четох. Но явно периодично ще си се повдига този въпрос.
Относно твоите кила... Много добре си спомням как си описа програмата. Бях смаяна! Аз и тогава ти казах, че единствения проблем, който виждам са противозачатъчните! Дано смяната им се отрази добре. А защо не помислиш за други методи?
Поздравявам те за детокса на децата, както и за суровите ядки. :326 :326 :326
Майка героиня!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
nikolina pecheva

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от nikolina pecheva »

Здравейте мацки :222 и аз съм с вас от вчера на масло и ориз.Направо бих собствения си рекорд за чай цели 3 л ,това не ми се е случвало до сега но такъв студ ме гонеше че :328 Днес е по добре няма студ и главоболие и се чуствам добре.Много се радвам че ви има и че помагате на всички. :326 Успешен детокс на всички. :222
Sladka Debelanka

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Sladka Debelanka »

Ох как да съм - ЗЛЕ! Стомаха ми гори, изядох едно кисело мляко и после го повърнах с остатъка от нишадъра. Наврях аптекарката на кучето в г..за. Стомаха ми гори, но утре съм на детокс. НЯМА да пропусна тази благодат - не-не-не как така без мен, а?!
ellyto

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от ellyto »

Мамче, твоите деца са истински герои. Страхотно, че всичко е минало леко и спокойно и че си доволна. Дано да преборите тези алергии и скоро да няма помен от тях. Имаш наистина страхотна програма. В някакъв момент кг-тата ще тръгнат надолу. Важното е че имаш сериозно подобрение в здравословен план. Аз с моите кг имах един период на много сериозно зацикляне. Около 7-8 месеца изобщо никакво мърдане, много се бях отчаяла, но после си казах, че това го правя за здраве, а килограмите когато дойдат тогава. Сега вече съм си постигнала желаните килограми, е мърдам +2 кг нагоре, но с детокса ги коригирам и после пак си ги връщам и качвам малко и така до следващия детокс.
Боби, Дроид, браво на вас за килограмчетата. Хубаво е човек като види това, към което се е стремял толкова дълго време. :329
Черитке, даааа мързела е полезен, но не винаги :1062 :1062 В твоят случай, аз лично те поздравявам, защото си направила нещо много полезно за себе си и за мен, като ме открехна за сока. :lol:
Кюлче, странна работа е това, че в различните магазини е на различна цена сока :1044 :1044 Много ми е странна тази работа. Днес като я питах продавачката дали това е промоционална цена, тя каза, че не била и можело утре да бъде различна ако решат. Много глупаво :1044 Ще видя днес вечерта как е положението и утре ще споделя.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cchery »

galkata написа: Чери, след "огледа" в Била... кажи дали има такъв сок. Така ми се пие, а не ми се цедят портокали. :)
Галка, един литър сок от портокали е 6,99 :shock: :shock: :shock: :shock: ! Направо се озъбих като го видях! И Била си заминава като вариант! Е може ли такава голяма разлика, бе мама му стара (извинете ме :oops: :oops: )?!?! Така че - ПРОМАРКЕТ!

Бобка, наистина много полезна информация и то много навреме!! За магнезия говоря - със сигурност ще я добавим в обобщената, защото ..... е честно срещана тема за въпроси! А иначе аз не знам от какво са ми тези отоци.... т.е. откато се помня, все с подути очи се събуждам..... всъщност мисля, че се почна с първия ми мензис, но и в това не съм сигурна. Ако си спомняш, обвиних солта за този "проблем", но съм я ограничила много сериозно ииии засега няма ефект. Та за това си мисля да видя дали е в месото всичко!

Мони, браво на принцесите - да ги разцелуваш от мен и да ги поздравиш! Искрено се надявам детоксът им да повлияе тези ларингити! :923 :923 :923 А що се отнася до тебе, както си говорихме, почваме сериозно ПО дните.... и ще свалим омразните три ката :221 :221 .
ddididd написа:Момичета,искам да кажа и моето мнение за магнезия.Аз съм спортист човек и ест мн се потя по време на теноровка,от което чрез потта си изхвърлям мн соли,минерали...И ако не приемам магнезий,получавам мн силни крампи!Нищо др не ми помага!А и страдам от нарушения на съня,но когато пр магнезий и особено по вр на детокс,спа като бебе!Всеки може да си извади сам за себе си изводи!Дерзайте и успех на всички! :D
Дидид, ти под каква форма приемаш магнезия и в какво количество ежедневно?

Суити.... съчувствам ти! Дано до довечера ти отшумят проблемите!
nikolina pecheva написа:Здравейте мацки :222 и аз съм с вас от вчера на масло и ориз.Направо бих собствения си рекорд за чай цели 3 л ,това не ми се е случвало до сега но такъв студ ме гонеше че :328 Днес е по добре няма студ и главоболие и се чуствам добре.Много се радвам че ви има и че помагате на всички. :326 Успешен детокс на всички. :222
Ники, радвам се, че има един човек сред редиците ни на масълце (освен док де :razz: )!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от droidd »

Боби, както винаги си успокояващо информирана :326 За безвредността на англ. сол и аз трябваше да се убедя, още преди да почна с детоксите и от това, което прочетох, не съм се съмнява в полезността и.
cchery написа:Майтапът настрана, но мисля, че моите отоци на очите сутрин при събуждане са имено от месото, което ям! Ще си направя специален ескперимент, за да го установя със сигурност!
Чери, при мен тези отоци изчезнаха след 2-рия детокс, но го свързвам с редовните ПО дни, които започнах от тогава.Сега се появяват само ако се утърва да хапна повечко вечер и то след 19ч. или прекаля с биричката :221
Но много съм доволна, че успях да се преборя с това сутрешно китайско изражение :955
Сега да споделя какво чайче си спретнах, вдъхновена от съседната темичка.
Стрих 3 карамфилчета,канела,джинджифил и индийско орехче на прах /такива имах/,пуснах ги във вряща вода за 5-6 мин.Добавих щипка черен чай и оставих да се запари за още толкова.Прецедих и като поизтина, добавих малко мед.Е те такова нещо нема - супер ми се отрази.Потуши се появилият се глад и зараждащото се главоболие.А се и затоплих.Надявам се и очистителните процеси да съм подпомогнала :222
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от VIKI1023 »

Момичета и аз не съм много добре,тази глава ще ме скъса,а и много ми е студено,но се държа.
Сладка,и на мен един път една аптекарка ми продаде магнезиев сулфат,но не за пиене ,а за козметични цели.Аз не бях прочела малките букви и пих една лъжица падна такова повръщане,беше ми много зле и дори се наложи да ме водят до бърза помощ.След няколко дни отидох до аптеката,която ми продаде този препарат и дори не получих извинение,а аз казах поне да не го дава това на други хора,тя пак си знаеше нейното и вика ама тук пише магнезиев сулфат(да но за козметични цели).Е, оживях и вече много внимавам какво купувам.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от droidd »

VIKI1023 написа:Момичета и аз не съм много добре,тази глава ще ме скъса,а и много ми е студено,но се държа.
Вики, мисля, че едно горещо душче ще те пообрави, или поне само краката в топла вода.Ако тие мн. зле може да пиеш и Ментат.Вече го пуснаха в аптечната мрежа и вчера си купих за всеки случай.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cchery »

droidd написа:
VIKI1023 написа:Момичета и аз не съм много добре,тази глава ще ме скъса,а и много ми е студено,но се държа.
Вики, мисля, че едно горещо душче ще те пообрави, или поне само краката в топла вода.Ако тие мн. зле може да пиеш и Ментат.Вече го пуснаха в аптечната мрежа и вчера си купих за всеки случай.
Присъединявам се към идеята за горещ и продължителен душ...... А пък ако е и от този тип :1029 ..... още по-добре :221 :221 :221 :221 :221 . Хаахахахахахах, проявиха се страничните ефекти на детокса вече при мене :955 :955 :955 .

Бягам мацки, че детето чака да го взема от градина, а другото от тренировка. Много благодаря за приятната компания тук днес с вас! :922 :922 :922 :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
galkata

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от galkata »

cchery написа:
galkata написа: Чери, след "огледа" в Била... кажи дали има такъв сок. Така ми се пие, а не ми се цедят портокали. :)
Галка, един литър сок от портокали е 6,99 :shock: :shock: :shock: :shock: ! Направо се озъбих като го видях! И Била си заминава като вариант! Е може ли такава голяма разлика, бе мама му стара (извинете ме :oops: :oops: )?!?! Така че - ПРОМАРКЕТ!
Явно няма да пия сок. :1053
Промаркет при нас няма :(
Заключено