да си припомним детоксите и в 2019-та

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
naskomimi

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от naskomimi »

Как си, Клео?
Хапна ли?
На мен днес пак ми беше натоварено, че ръководя певческа група, а и правихме с малките деца лазарки. На всичкото отгоре тати е на работа и бях сама с двете деца. Та у нас от сутринта репетиции, виене на венчета, оправяне на коси и пр. и докато ги изпратя да тръгват по къщите, не ми остана време пак да мисля за себе си и да се насладя бавно на така чакания от мен ден на захранването.
Успях в бързане и движение да закуся с киви, после 2 лъж овесени ядки във вода, а сега ангелската супа и салатката от зеле, моркови и червено цвекло. Уф, ама ми стана тежко...Хем само няколко лъжици от супата и 5-6 вилички на върха от салатата и пак....
Иначе сутринта се измерих - както винаги минус 3 кг., но аз доста често си ги връщам само за месец и на следващия детокс почвам от изходната права пак. Сега мислех да съм по-лежерна откъм ядене, за да ги запазя, ама....То Великден, домашни козунаци, ярешко и пр...Няма как....Дано поне не мина трите отгоре :423
Иначе откъм обиколки съм доволна - по 4-5 см. на ханш и талия, 2-3 см на бедра и ръце. Та, дано не се освиня пак по Великден :1209
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Поздравления! :326

Аз съм с кило надолу, което е добре, защото с другите две килца, съм вече цели 3 килограма по-малко, за последните 2 месеца.

Захраних се с лека храна и аз, а и в момента също продължавам да се стремя да ям по-малко и по-здравословно. Доскоро :222 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Кога ще е детоксът през Октомври месец? Хайде да си спретнем един! Още ще има пресни сочни плодове, Есен златна е все пак :954 :954 :954 Имам голяма нужда лично аз.
ПРОВЕРИХ - датите са 12, 13 и 14 октомври - като 14 октомври е самото ПълнолуДие :1062 :plezya se

Може би ще бъда на ябълки, банани и вода. Може и грозде. Няма да гладувам, ще съм на плодове. Ако ми прималее, ще включа и сурови ядки. Тъй като ежедневието ми е свързано с много хора, клиенти и ученици, е безумно да приемам ансол, така че ще си карам просто на вода, чай, плодове и ядки. 3 дена така и после захранване с повечко супи. Мисля, че пак ще ми е от голяма полза.

[youtube]nlTR052uku0[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от naskomimi »

Здравей, Клео! Как си? Как изкара миналия месец?
Аз скоро не съм се включвала, че последно детоксвах през юни, а нещо пак имам крещяща нужда.
От днес ще съм на грейпфрути и белтъци пак, че нещо с ябълки съм все гладна. Кърмя още моя голям цокльо на 1 г. и 5 м., но не пия вече лекарства и дано го изкарам по-леко.
Ще се радвам ако сме заедно и този месец!
Хубав и усмихнат слънчев ден!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Успех от мен! Не детоксвам. Но свалям килограми, което ме радва.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Greenapple

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Greenapple »

Момичета, здравейте! Радвам се, че още го има този форум. Бях регистрирана преди много години и съм го запомнила с детоксикациите на Михайлов.
За съжаление от много години не съм ги и правила. Сега подновявам и се регистрирах пак. Много неща съм забравила.
Например в този сезон с какви плодове и как да я направя? Помня зимните детоксикации, помня летните, но нямам грам спомен сега как я правих.
Още не са излезли сеознните плодове, а цитрусите са скапани. За ягоди и дума не може да става, цената им е потресаваща, освен това нямат вкус.
Ще се радвам да се включи някой с коментар <3
Благодаря!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Здравей, Зелена Ябълка.
Деси съм. А ти преди с кой ник пишеше?
Тук отдавна не се пише масово за детоксите, както беше преди.
Аз не съм детоксвала от много отдавна, затова не мога да взема отношение към въпроса ти.
Ябълките за мен винаги са подходящ плод, защото много ги обичам.
Но нека и другите момичета да кажат.
И … добре дошла отново :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Greenapple

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Greenapple »

Благодаря, Деси! Добре заварила. Не помня кой ми беше ника, с голяма вероятност пак е бил същия.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Зелена Ябълка, как мина твоят детокс? Сподели с нас.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от cchery »

Аз вчера гаврътнах солта и останах на плодове, вода и плодови сокове.... Беше ми крайно време. Ама истински КРАЙНО...... Писна ми да се събуждам с яко подпухнали очи - горни и долни клепачи едновременно. Не ми харесва да си виждам и ходилата с отоци и то след събуждане, а не вечер, когато е що-годе нормално.... Да не говорим, че изобщо не харесах цифрите, които Кантарев "кипри" за мен на дисплея си. Така че се реших и го направих. Днес съм втори ден на плодове и вода, но преди малко хапнах шепа сурови ядки - вече ми пригладнява и тази вечер ще се "захраня" със салатка....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор