НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Milenita Bonita

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Milenita Bonita »

Привет Чери и всички останали дами!

Идвам на отчет!
Доста успешен Детокс,мога да кажа :D
Първият ден не изпитах глад към 18ч. както ми се случва по принцип,поспах доста добре вечерта и на следващия ден започнах втори ден с пълна сила!Този ден нямах проблем с 00,че и днес продължавам,на деня на занхранването.Към 18ч. Поогладнях,пробвах с лъжица мед,след час пак се обади глада,хапнах два малки моркова,пих вода,но така и не ми мина.... към 19ч. си нарязах ябълка,полях я с малко мед и ръснах канела ммммм,много вкусно ми се видя! :954
Не знам обаче дали не съм сбъркала с канелата,така от вътре ми дойде!

Днес захраних с 2 мандарини в 8ч.,после половин чаша вода с овесени трици и лъжица ленено семе,на обяд салата от варени картофи с лук и малко зехтин,после една синя слива и след това малко грозде. Вечерях със салата от моркови,царевица,авокадо и магданоз и варен ориз със зеленчуци. Като цяло съм доволна от този Детокс,коремчето ми се поскри,дано в следващите дни обаче не се нахвърля на храната,че ме почва ПМС-а и става страшно!!!


Каза ми отчет и аз бая се поотпуснах май,Чери :mrgreen:

П.С днес в деня на захранването направих едно прегрешение :oops: на работа хапнах едно крайчице пица със зеленчуци,ама само две хапки бяха...... :oops:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Kleo »

Голям праз :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от metsababa »

Миленита, преди да ударя катинара на тази тема, искам да те поздравя за усърдието и волята, които прояви за твоя детокс - както се казва по никое време и без компания - със сигурност се изисква повече от убежедение, че е необходимост да детоксваш! :326
Заключено