НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Портокалина

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Портокалина »

cchery написа: Петуния, мога да кажа само, че точно този ноемврийски детокс ми беше лек, интересен и надъхващ заради хора като теб, Силви, Портокалчето, Дива, Йойо, desirig и т.н. момичета, които се включиха с абсолютно свежа сила (Портокалчето е вече за ..... 4 :523 път ли?!, но винаги е толкова нахъсана и енергична, че й се радвам много :923 ).
:922 Четвърти детокс завърших успешно вчера, благодарение и на подкрепата на всички момичета във форума! Благодаря ви за позитивната енергия и ентусиазъм, с който се зареждаме взаимно, за да довършим хубавите неща докрай! :329
Днес - захранванеееееее урааааааааааааааа! :326 До тук малко фрешче сутринта, кафе с мед и 3 мандарини. Ще прегледам отново темата за захранването да не оплескам нещата и да измисля овреме какво ще е менюто за обяд (добре, че има ресторантче под работа, няма да варя картофи на работа :221 )
Успешно захранване, момичета! Не забравяйте отчета в таблицата - още по-надъхващо действа! Аз понеже имам скапан кантар вкъщи, мисля да отида на фитнесче довечера и там ще се претегля макар че ще съм яла вече... :523 пак ще има радост сигурна съм!
Днес ми е едно такова :1216 :222 Нека на всички да ви е!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Kleo »

Браво, браво, момичета, браво от мен, за прекрасните ви резултати - и здравословни, и волеви, и за свалените килограми!!! :1211 Днес внимавайте със захранването, а от утре отново ще си хапвате любими храни!
Аз провалих този мой детокс, остава ми само изпитата английска сол, запекът си продължава, въпреки че ям плодове и сурови ядки. Но организмът ми някак плачеше за друга и за повече храна, и аз му я доставих. Това е. И декември ще има пълнолуДие, и тогава вече ще детоксикирам стриктно, поне съм си го навила на пръста де!
Обичам ви много и СЕ ГОРДЕЯ С ВАС И ПОСТИЖЕНИЯТА ВИ! :326 :524 :922
Държа да поздравя специално приятелката ми ЧЕРИ за всичко, което е и което прави. Целувам те силно, прегръщам те нежно и ти благодаря за ... ти знаеш точно за какво! :923 :1211 :923 Ще си пийнем ли след 2 вечери, а? А? :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Petunija

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Petunija »

Момичета, хапнах малко и мисля, че беше леко, но сега все едно имам оловно гюле в стомаха. За къркорежите - да не говорим...Ужас!
Не смея да ям салата, защото ме е страх тези дървени домати и целулозно зеле да не ми рендосат стомаха. А и явно от вътре не ми идва да ги ям.

Чери, вероятно става дума за мигрена. И аз страдам от периодични главоболия, по 2-3 дни и се тъпча с какво ли не за глава докато не си разбия стомаха. Напоследък открих Волфаст - прахче, помага ми безотказно. Не се намира лесно, но си го поръчай и пробвай.

Не съм се мерила, но панталоните са ми олабени и не се чувствам тромава като преди!
Nice, а? :1062

Дано всички се чувствате добре!
ellyto

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от ellyto »

Привет и от мен,
Радвам се за постигнатите резултати на всички. Виждам колко сте горди със себе си и това е страхотно. Аз също съм много щастлива от това, че съм издържала (както всеки път), въпреки, че аз малко модифицирам детоксът. Този път трябваше на два пъти да пия упсарин поради старта на мигренозното главоболие, но по-добре ми беше да го пия, отколктоо да ме заболи главата и да ме държи 3 дена и накрая да се изнервя и от главоболието и от това, че не ям и щеше да стане страшно положението и да изгубя същността на разтоварването.
Чери, моите главоболия също не се повлияват от нормалните хапчелъци и те разбирам напълно за какво говориш. Аз в някакъв момент включвам много тежка артилерия, защото толкова много се изтощавам, че ми трябва полсе 2 дена да си събера силите. Дано детоскът да ти помогне да се оправиш по-бързо и до събота да си на линия!

Гледам, че малко хора са се записали в табличката. Чери - :326 :326 голям резултати си постигнала този път.
Фюти, радвам се за теб, защото това, което си написала от много време не съм го чела.
Портокалина, Петуния, Дива, Мира Б, и за вас много :922 :922 железни сте, браво за волята и за куража.
Детокса наистина калява волята, само трябва да успеем да го постигнем и през останалата част от месеца.
Дани, Вихърче - :922 :922 :922
Силви - не си направила кой знае какво прегрешение. Аз лично доста неща включвам, които сигурно се водят прегрешение, но в крайна сметка ти си спазила основната идея - да се разтовариш от храната и да подпомогнеш на тялото да изхвърли токсините.

Захранването ми се състои от сутрешен сок - моркови, цвекло и ябълки. Обяд - картофено пюре, в което разбърках малко спанак от една маджичка и малко сирене и половин домат. Хапнах много скромно, което е добре. След няколко часа ще хапна някоя ябълка и преди да си тръгна от офиса ще си хапна още от картофената смес. Забелязвам, че на захранването ако хапна по-малко като количество но на няколко пъти през деня ми се отразява много добре - не се чувствам преяла, не ми е тежко и не качвам килограми от захранващия ден. Довечера съм на концерт, което ще рече, че до 6 ще ям и после само на вода и така до утре.
Ще се опитам този месец да внимавам повече и да имам поне по 1 разтоварващ ден в седмицата, защото ще изпусна дугия детокс, а на всичкото отгоре сега покрай Коледа има много партита, много празници, много ядене и пиене. Трябва да се опитам да противодействам на желанието на килограмите да се покачват през следвщаия месец и се надявам да успея. ако ли не ще дойда тук да се пожалвам :221 :221
megislava

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от megislava »

cchery, Petunija, благодаря ви за отговорите. Надничала съм в темата за здравословните ефекти, но там повечето момичета имат какво да борят. Аз нямам (или поне не знам да имам) сериозни проблеми.
Този път и аз чувствах особена сънливост и умора. Не знам дали в килограмите съм на долу, но не и това ми е целта. Достатъчно ми е, че се чувствам лека и доволна от себе си. До тук днес съм на 2 шепи ядки и много вода, но това при мен си закон - по 5 л. всеки ден.
Поздравления за всички, които са преборили и този път себе си. Според мен обаче следващият месец е Голямото предизвикателство.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Kleo »

Защо, МегиСлава? :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Браво, браво, момичета, браво от мен, за прекрасните ви резултати - и здравословни, и волеви, и за свалените килограми!!! :1211 Днес внимавайте със захранването, а от утре отново ще си хапвате любими храни!
Аз провалих този мой детокс, остава ми само изпитата английска сол, запекът си продължава, въпреки че ям плодове и сурови ядки. Но организмът ми някак плачеше за друга и за повече храна, и аз му я доставих. Това е. И декември ще има пълнолуДие, и тогава вече ще детоксикирам стриктно, поне съм си го навила на пръста де!
Обичам ви много и СЕ ГОРДЕЯ С ВАС И ПОСТИЖЕНИЯТА ВИ! :326 :524 :922
Държа да поздравя специално приятелката ми ЧЕРИ за всичко, което е и което прави. Целувам те силно, прегръщам те нежно и ти благодаря за ... ти знаеш точно за какво! :923 :1211 :923 Ще си пийнем ли след 2 вечери, а? А? :329
Деско, ще повторя тук онова, което си писахме с теб в чата, защото ...... все ми се струва, че тук му е мястото.

Принципно почти си бях отволила да правя детокс този месец - мислех си за 1-2 дена. Макар да имах едно дълбоко интуитивно усещане, че трябва да го направя. Не мога да ви го обясня, но просто вътрешно някакси и нещо ми подсказваше, че трябва да стартирам. Ала бях решила друго. И неделя вечер, след 21 часа седнах да чета ноемврийската ни детоксова тема иииии ........ благодарение имено на момичетата, които често споменавам - Дива, Портокалина, Мирка, Мира, Силвето, Петуния... се нахъсах и си казах - ПОЧВАМ! И го направих, при това перфектен детокс. За първи път имам такива добри резултати и не си позволявам салата в никоя от вечерите...... И сега си казвам - ето колко важно е да те води интуицията - онова моето вътрешно усещане е "знаело", че имам силите и нагласата да се справя!

Докато при теб, Деси, нуждата е била различна. Ако беше продължила, щеше да се бориш със себе си и всяко малко отстъпление щеше да ти внушава вина. Това не е ДЕТОКС! Така че, лично за мен си направила по-доброто - послушала си организма си, интуицията си. :923 За другото..... ще ти пиша в чата. :954

Ели, и аз се чувствам като тебе, когато се захранвам с малки порции, но на често. За съжаление има захранвания, при които се нахвърлям върху храната като че ли е някакво спасение..... а няма нужда! Дотук се справям добре - 1 банан, няколко сурови ядки и една вълшебно вкусна салата от маруля, 1 домат, царевица и маслини, гарнирана със зехтин, лимонов сок и малко сол. Чувствам се много, много добре вече. За довечера ще правя картофи на фурна и ще им сложа малко сиренце.„

Кюлче, браво и на тебе. Това с ПОД-дните ..... не е зле да го стартирам отново и аз, ама все се излагам! Фюта, ти си герой също! Прегръдки и добри думи за всички, които бяха и сте тук и ще бъдем и занапред!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
megislava

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от megislava »

vihrogonche написа:Защо, МегиСлава? :1044
Защо какво? Моля за пояснение - кое точно да обясня.
Портокалина

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Портокалина »

megislava, защо следващият детокс ще е Голямото предизвикателство - предполагам това е питанката. Но и аз се присъединявам към теб - ще е предизвикателство определено! Между Коледа и Нова година, едни именни дни, едни софри, едни чудеса... :127 Тогава пак с дружни усилия сигурна съм ще успеем да се запишем отново с успешен детокс! :524
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Kleo »

Точно това исках да попитам Меги, да.
Мерси за отговора ти, Портокалче!
Според мен пък ще е лесно предвид, че тъкмо ще сме се нахранили обилно по Коледа и ще знаем, че пак ще ядем като за световно на Нова година, тоест точно в промеждутъка на тези два големи празника ще имаме възможността малко да намалим храната, да я променим като вид (тоест тя да стане течна) и да се погрижим за телата, външния си вид и здравето си :524 Всичко е в главата!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от droidd »

megislava написа:
vihrogonche написа:Защо, МегиСлава? :1044
Защо какво? Моля за пояснение - кое точно да обясня.
Може би това :222
megislava написа:Според мен обаче следващият месец е Голямото предизвикателство.
Поздравления и от мен, за всички справили се с детокса!Момичета прекрасни сте !!! :922 :326 :326 :326 :329

Черииииииии, този път надмина себе си :326 :326 :326 Пожелавам ти 6-цата да продължи трайно да бъде първата цифра от теглото ти.... освен ако не решиш друго :222 :329 :524
Заключено