Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

Тази нощ, точно час след полунощ, ще бъде Пълнолунието в Скорпион.
Ще си мисля с приятелска обич за всички вас.
Така ми се иска да се получи отново КРЪГ по ПЪЛНОЛУНИЕ.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Мисловен Приятелски Кръг по Пълнолуние

Мнение от Kleo »

Днес е Пълнолунието в Близнаци. С две думи - двете Светила /Слънцето и Луната/ се намират в точна опозиция едно спрямо друго. Слънцето е в Стрелец, а Луната е в Близнаци. Оста Близнаци-Стрелец, по която е настоящото Пълнолуние, се характеризира с акцентиране върху пътуванията наблизо и надалеч, върху ученето на нови неща, образованието и квалификацията, върху комуникациите, общуването с другите хора и търсенето на вечните истини.

[img]http://s.rozali.com/i/lunata/luna-4.png[/img]

Лунен календар

Луната е в Пълнолуние. На 29 дни.

Лунно осветяване 100%

Новолуние след 15 дни

Първа четвърт след 22 дни

Последна четвърт след 8 дни
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

Днес е последната Супер Луна за годината - намислете своите желания!

Изображение

Тази нощ, на 3 декември, ще имаме възможността да наблюдаваме най-голямата Супер Луна за 2017 г. Декемврийската Супер Луна в неделя ще бъде най-голямата и най-ярката, защото орбитата на естествения ни спътник ще е най-близо до Земята. Луната в неделя през нощта ще изглежда със 7 % по-голяма и с 16 % по-ярка от обичайното. Тогава орбитата й ще е само на 357 987 км от Земята. Разликата в яркостта и привидния размер е само няколко процента, но пълнолунието така става още по-приятно за наблюдаване. Струва си човек да я види. Тя ще бъде четвъртата Супер Луна за 2017 г. Енергията на Супер Луната може да бъде полезна за нас, ако я използваме правилно. Тя може да повиши нивото на положителната енергия около нас. В днешния ден не влизайте в спорове, не се ядосвайте. Пълната Луна е време, когато трябва да бъдете спокойни. Това е време, когато трябва да дишате дълбоко – трябва да преживеете трудностите и да простите на другите. Опитайте се да поддържате баланс и добра енергия. Разбира се, трябва да мислите положително, особено по време на пълнолуние. Днес е време да си представете как се изпълняват вашите мечти. Пълният период на Луната е чудесен за сбъдване на желания! Тъй като пълната Луна ви дава голяма енергия, медитацията ще ви помогне много.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

И пак идва ПълнолуДие :plezya se

Хайде отново в Приятелския Кръг :922

Кой ще бъде заедно с мен в мислите и сърцето си сега на 28.06.2018 г., в 7.54 ч. сутринта българско време :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

Пълнолуние е. Аз се върнах във форума. Радвам се, че отново сме заедно, приятелки :923 Пращам ви обич и ви прегръщам топло. Спокойно и щастливо пълнолуние от мен!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

14 октомври е следващото пълнолуние, хайде да се съберем тук, моля ви :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

Kleo написа:14 октомври е следващото пълнолуние, хайде да се съберем тук, моля ви :940 :940 :940
13 октомври в полунощ предлагам да се прегърнем, защото самото пълнолуние е няколко минутки след това :922

Сега на 14 октомври в 0.10 часа ще е Пълнолунието в Овен, тоест Луната в Овен ще бъде в точна опозиция със Слънцето във Везни. На преден план излизат партньорските отношения и личното самочувствие.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

Напомням!!! :923

Пълнолунието е ДОВЕЧЕРА, няколко минутки след полунощ!!! :940
Аз лично в 0.10 часа ще си мисля за всички вас с ЛЮБОВ и ПРИЯТЕЛСКО ЧУВСТВО!!! :329

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

:940 :329 :524 :923 :922 Лека нощ! :1206 :1002 :1128 :951 :947 :946 :1035 :975 :1196
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

12 ноември ще бъде следващото Пълнолуние :923 :923 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »



Пълнолунието ще бъде утре, на 7 май, точно в 13.44 часа. Слънцето ще транзитира в 17-ия градус на Телец, а Луната ще застане точно срещу него, в 17-ия градус на Скорпион. Активира се мощна Слънчево-Лунна енергия, двете Светила ще бъдат в точна опозиция едно спрямо друго.

Предлагам по случая утре, четвъртък, по обяд, отново да възобновим приятелския кръг по пълнолуДие :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор