Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Мисловен Приятелски Кръг Луна в Рак, 5-ти Януари 2015

Мнение от Kleo »

Пълнолунието сега е на 5 януари, понеделник, хайде да си направим Мисловен Приятелски Кръг отново, Приятелки! :922
Последно промяна от Kleo на 04 Яну 2015, 12:56, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Мисловен Приятелски Кръг, Луна в Рак, на 5-ти Януари 2015 !!

Мнение от Kleo »

[img]http://s.rozali.com/p/j/e/jena-slance-65209-500x334.jpg[/img]

Ще ви обградя с много любов, нежност и положителна енергия, подобно на жената от снимката.

Просто ще позволя на всичко добро и хубаво от мен да потече към вас, заслужавате го.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Мисловен Приятелски Кръг Пълнолуние в Рак, 5 Януари 2015

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 28-ми Ноември 2012!

Мнение от Kleo »

Очаква ни Пълнолуние сега на 26 ноември. Аз ще се изпълня с положителни мисли към всички вас, приятелки! Часът ще е в 8 сутринта. Искам да възродя тази хубава традиция от едно време. Ако и вие искате, знаете какво да направите. Защото...:

Сърцето винаги е там, отляво

октомври 16, 2015

– Мамо, сърцето ни винаги ли стои на едно и също място?… Или понякога се мести?
– Не, мило мое, не се мести. Винаги стои отляво…
До деня, в който не пораснеш. Тогава ще разбереш, че то живее на хиляди места, но без да мени мястото си… Дааа…, наистина, то живее навсякъде. Застава като буца в гърлото ти, когато се развълнуваш, или започва да пърха в стомаха ти като пеперуда, когато се страхуваш… Има моменти, когато толкова силно започва да бие, че ти се струва, че ей сега ще излезе навън и ще избяга… Друг път пък разменя мястото си с ума… Растейки, ще се научиш как да го вземеш в шепа и да го поставиш в протегнатите срещу теб ръце, въпреки че повечето пъти ще ти го връщат нащърбено и наранено… Но това не трябва да те натъжава. Така или иначе то ще си е твоето и ще е все така прекрасно… А може би още по – силно отпреди… Само че всичко това ще го разбереш след много, много време…
Ще има дни, в които ще смяташ, че вече нямаш сърце, че си го изгубил някъде по прашния път… Ще се опиташ да го потърсиш в спомените, в мириса на въздуха, в погледа на някой случаен минувач, в старите джобове на окъсаното си палто, между нотите на следващата песен… Тогава ще настъпи нов ден от календара. Един малко по – различен ден, малко по – специален, малко по – важен… В този ден ще откриеш истината… Онази грозна и груба истина, че на този свят всички хора се раждат със сърца, но, за съжаление, малцина ги притежават наистина!

автор: Ния Петкова


[img]http://2.bp.blogspot.com/_6fqnB7rKlZg/T ... 443891.gif[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 28-ми Ноември 2012!

Мнение от Kleo »

Kleo написа:Очаква ни Пълнолуние сега на 26 ноември. Аз ще се изпълня с положителни мисли към всички вас, приятелки! Часът ще е в 8 сутринта. Искам да възродя тази хубава традиция от едно време. Ако и вие искате, знаете какво да направите. Защото...:

Сърцето винаги е там, отляво

октомври 16, 2015

– Мамо, сърцето ни винаги ли стои на едно и също място?… Или понякога се мести?
– Не, мило мое, не се мести. Винаги стои отляво…
До деня, в който не пораснеш. Тогава ще разбереш, че то живее на хиляди места, но без да мени мястото си… Дааа…, наистина, то живее навсякъде. Застава като буца в гърлото ти, когато се развълнуваш, или започва да пърха в стомаха ти като пеперуда, когато се страхуваш… Има моменти, когато толкова силно започва да бие, че ти се струва, че ей сега ще излезе навън и ще избяга… Друг път пък разменя мястото си с ума… Растейки, ще се научиш как да го вземеш в шепа и да го поставиш в протегнатите срещу теб ръце, въпреки че повечето пъти ще ти го връщат нащърбено и наранено… Но това не трябва да те натъжава. Така или иначе то ще си е твоето и ще е все така прекрасно… А може би още по – силно отпреди… Само че всичко това ще го разбереш след много, много време…
Ще има дни, в които ще смяташ, че вече нямаш сърце, че си го изгубил някъде по прашния път… Ще се опиташ да го потърсиш в спомените, в мириса на въздуха, в погледа на някой случаен минувач, в старите джобове на окъсаното си палто, между нотите на следващата песен… Тогава ще настъпи нов ден от календара. Един малко по – различен ден, малко по – специален, малко по – важен… В този ден ще откриеш истината… Онази грозна и груба истина, че на този свят всички хора се раждат със сърца, но, за съжаление, малцина ги притежават наистина!

автор: Ния Петкова


[img]http://2.bp.blogspot.com/_6fqnB7rKlZg/T ... 443891.gif[/img]
Напомням ви за приятелския кръг по ПълноЛудие, момичета :329 :329 :329
Тъкмо в момента си мисля с много ЛЮБОВ за всяка една от вас :922 :922 :922

Щастлива съм, че ви имам в живота си и ви благодаря от сърце за всичко, което сте!!! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 28-ми Ноември 2012!

Мнение от Kleo »

Очаква ни Пълнолуние в Рак на Коледа! Аз ще се изпълня с положителни мисли към всички вас, приятелки! Искам да възродя тази хубава традиция от едно време. Ако и вие искате, знаете какво да направите.

[img]http://2.bp.blogspot.com/_6fqnB7rKlZg/T ... 443891.gif[/img]

Щастлива съм, че ви имам в живота си и ви благодаря от сърце за всичко, което сте! Остава да решим в колко часа точно ще се съберем виртуално с мисли за благополучие, любов и всичко най-добро една към друга!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 25 Декември 2015

Мнение от Kleo »

Следващото пълнолуние ще бъде на 24.01.2016 в 3.47 часа българско време. Информацията можете да видите . Искате ли този път отново да се обединим в мисловен приятелски кръг, дами? Да усетим мощта на груповата позитивна енергия, насочена една към друга? Аз ще мисля с обич и благодарност за вас и следващия месец. Ще се радвам, ако имам компания в благопожелаването :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
puf

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 24 Януари 2016

Мнение от puf »

Аз съм с Вас, предавайки ,цялата си положителна енергия. Вярвам, че ние сме това което мислим! :954 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 24 Януари 2016

Мнение от Kleo »

puf написа:Аз съм с Вас, предавайки ,цялата си положителна енергия. Вярвам, че ние сме това което мислим! :954 :922
Много се радвам, Пуф :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
puf

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 24 Януари 2016

Мнение от puf »

Здравейте.
Има ли някой отбелязващ това пълнолуние (не ми се иска да оставя сама толкова красивата луна :954 ).
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 24 Януари 2016

Мнение от Kleo »

puf написа:Здравейте. Има ли някой отбелязващ това пълнолуние (не ми се иска да оставя сама толкова красивата луна :954 ).
Аз съм тук, пуф! :329 Снощи гледах към нея с благоговение. Такава светлина предоставяше, а наоколо - сняг. Снежна приказка!

Хайде тази вечер отново да се съберем, момичета мили! :922 Днес също ще е фаза Пълнолуние, така че моментът е подходящ! :329 Да се обградим с положителни мисли и обич една към друга. Толкова е приятно! И толкова лесно в същото време! Примерно предлагам точно в 20.00 часа всяка от нас да погледне към Луната и да отправи своята любов към форума и приятелките в него. Простичък ритуал, а носи такъв заряд! Помните ли? :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор