Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 22 Февруари 2016

Мнение от Kleo »

[youtube]sJUuYprTtCM[/youtube]

Вчера вечерта пожелах на всички ни здраве, щастие, късмет, любов, успехи, изобилие, благоденствие!

:954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 23 Март 2016

Мнение от Kleo »

23 март, Пълнолуние, 19 часа - мисловен Приятелски Кръг на Мецанките :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Мисловен Приятелски Кръг Луна 23 Март 2016

Мнение от Kleo »

Kleo написа:23 март, Пълнолуние, 19 часа - мисловен Приятелски Кръг на Мецанките :940 :940 :940
Пълнолунието ще бъде сега, в сряда, на 23 март. Ще има и частично лунно затъмнение на тази дата. За желаещите да се информират повече, ето инфо: ...Трите Лунни затъмнения, съответно на датите 23.03.2016, 18.08.2016 и 16.09.2016, ще са частични. ...

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 23 Март 2016

Мнение от Kleo »

:923 23 март, Пълнолуние, 19 часа, днес, нека се съберем с добри мисли една за друга, :923 приветствам ви с обич, дами :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 22 Април 2016

Мнение от Kleo »

22 април е следващата дата, в която ще образуваме мислен приятелски кръг :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 22 Април 2016

Мнение от Kleo »

Луната расте, а аз се сещам, че ПълнолуДието наближава :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 22 Април 2016

Мнение от Kleo »

Момичета, тази вечер е Пълнолунието - да се възползваме максимално от кръглата голяма Луна :922 :922 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 21 МАЙ 2016

Мнение от Kleo »

На 21 май в 15 часа ще бъде Пълнолунието в знака Стрелец:

В деня на Пълнолуние е характерно хората да бъдат по-емоционални от обикновено. Тъй като фазата на Луната днес се намира в огнения Стрелец, ще се борим по-силно за своята свобода, премахвайки всякакви ограничения. Енергията на лунната фаза ще извади наяве всички остарели разбирания и модели, които трябва да надскочим и забравим. Спорните ситуация, възникнали днес, ще покажат ненужния товар, с който трябва да се разделим.

Пълнолунието предразполага да си начертаем ходове за бъдещето и да се стремим с по-голяма енергия към това, което искаме. В дните около пълнолунието е добре да очертаем голямата картина и мащабните цели и проекти, които са останали на заден план, тъй като прекалено много сме работили върху детайлите.

Голяма част от хората днес ще изпълнят силното желание да разчупят рамките, които обществото им поставя и да се освободят от закостенелите представи. Приключенският и авантюристичният дух също ще вземат връх днес особено при представителите на зодия Стрелец, които днес най-силно ще усетят влиянието на пълнолунието. Всяка среща с нова култура, раса или религия ще разшири житейския ни хоризонт и мироглед.

Експанзията, обогатяването на мирогледа ни, стремежът да стигнем все по-далеч и по-високо, дали чрез външно или вътрешно пътуване, е дело на Стрелеца. Сега е мощен период за преоценка на новите начала и подходи, които сме възприели през периода на новата Луна. Можем с чиста съвест да ревизираме някои свои цели, желания и намерения, които сме направили под силното влияние на рационалния ум, като сега послушаме гласа на интуицията.

Пълнолунието в Стрелец ще ни накара да пренаредим личните си взаимоотношения, така че да се обградим с повече хора, които ни насърчават. Луната днес ще ни направи по-чувствителни към мечтите ни и ще ни насърчава да се събираме с хора, които ни подкрепят.

Днес повечето хора ще попаднат под влиянието на Стрелеца, като ще изпитат силната нужда да излязат от рутината и скуката, като открият нови начини да се забавляват. Независимите хора ще се радват на успешен ден, като ще имат и възможността да обогатят гледната си точка чрез среща с нова религия или култура.

Пълнолунието съветва да се настроим приключенски и да се забавляваме повече. Жизнеността и положителната настройка ще бъдат продуктивни днес.

Когато Луната е в Стрелец, може да реализирате дълго мечтано пътуване в чужбина или да се запишете в университет. Препоръчително е да бъдете по-спонтанни, уверени и щедри. Денят е идеален за обучение, приключения и пътешествия. Стрелецът освобождава хората от техните задръжки и провокира авантюристичната им страна. Огнената зодия ще разтърси всекидневната рутина и ще ни провокира да избягаме от отговорностите – било то служебни или семейни.

От една страна, Пълнолунието ни провокира да прескочим всички бариери – духовни и материални, а от друга - точно фазата на пълна Луна засилва интуицията ни, така че да се окажем на правилното място в правилното време, за да реализираме желанията си.

Хайде да изпратим една към друга мощна положителна енергия :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 21 МАЙ 2016

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 21 МАЙ 2016

Мнение от Kleo »

Да си съчетаем майския детокс с мисловен приятелски кръг по пълнолуние? :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг Луна 21 МАЙ 2016

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор