СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Cheva »

Тук съм и успявам, дори ми е леко . :1216
Все така си карам на плодове чай и вода. До тук имам изядени три порции плод-
една ябълка и два пъти по 2 малки кивита. Водата е почти литър и половина ,
но има още време.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
pepa_ilkova

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от pepa_ilkova »

Как я пиете английската сол-разтворена или суха?
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от danid »

Аз винаги я пия с 2-3 глътки вода само, колкото да я преглътна.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Портокалина

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Портокалина »

Момичета, мога ли да правя фреш от ябълки и моркови вместо цитруси? :523
desirig

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от desirig »

Привет на всички. Имам един вьпрос; сутринта в 07.30 них анасола, след което сьм заспала и се сьбуудих в 08.30, при което реших пак да пия анасол защото не бях пила вода. Грешка ли сьм допуснала.
Благодаря!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от danid »

1/3 пакетче сол на ден е достатъчно
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Cheva »

Портокалина, морков не. Ябълки може.

desirig, това, че си заспала не отменя действието й. Дори по-добре за теб,
защото е минало повече време и можеш спокойно да пиеш течностите.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
desirig

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от desirig »

danid, Cheva много Ви благодаря! Водата 2 литра ли да е!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от droidd »

Добро утро момичета :954 Виждам, че се справяте :524 :329
pepa_ilkova написа:Искам да ви попитам дали е възможно да се регулира кръвното налягане с детоксинация.
:1024 Пепаще постна тук един материал. който бях събрала за моя позната, че нямам време за друго.......баба Меца, предполагам ще го премести, където му е мястото. :222

Съвети на Д-р Михайлов за ВИСОКО КРЪВНО
Моята майка е на 53 години, с нормално телесно тегло, от около половин година поддържа много високи граници на кръвното налягане, които варират през деня - сутрин около 90/180, а вечер 110/220 до 240, освен горните предписания бихте ли ме посъветвали за хомеопатично средство, което да използва, много Ви моля!
Nux vomica 15 CH- 10 зрънца всяка неделя

Baryta carbonica 15 CH- всеки четвъртък

Но може да не е достатъчно.
Да спазва и стратегически правила!
Системно лечение:
1.Най- важно е да се пие достатъчно вода или чай. Отводняващ ефект имат топлите течности - 60 – 80 ° по Целзий. Норма - поне 2 л дневно. Водата се пие на малки порции през целия ден. Така сърцето не се претоварва. Това е стандартно количество! -само с този принцип имах пациент на 3 таблетки Хлофадон и закова кръвното на 4. ден на 120/80.

2. Ленено семе - смила се в електрическа кафемелачка. Приготвя се каша с вода, нектар или компот. Приема се след обед или вечер. Дневна доза - 2 супени лъжици.Когато кръвното продължава да се задържа високо, прибавяме и сок от картофи 2 пъти дневно до стабилизиране.

3. Сок от картофи - 2 пъти дневно по 50 грама. И това, ако не е достатъчно, добавяме и един плодово оризов ден- 1,5 кг диня, ябълки, пъпеш или друго според сезона и 1- 2 чаши ориз, сварен с 2- 4 чаши вода.

4. Един ден седмично- ябълково оризов, при упорити случаи, 2- 3 дни седмично.
системно 1 разтоварителен ден в седмицата- на 1вода (топла) ≥ 2 л, да вдига пара- 60- 80 ° С; 2плодове {1- 2 кг, разпределени на 4- 5 приема}
и 3варен ориз). 1- 2 чаши ориз + 2- 4 чаши вода, 20- 30 мин. варене. Може да се добавят копър, магданоз, щипка диетична сол( хималайска или без), къри, лимонов сок.
Д-р Михайлов написа за вас:

Типични явления при недостиг на вода в организма:
Запек: Хроничният недостиг на вода втръдява съдържимото в дебелото черво.
Артрит: Недостигът на вода засяга еластичността на хрущяла; в резултат на това се стеснява ставната междина и идва до засилено триене на ставните повърхонсти. Този феномен се наблюдава и при междупрешленните дискове и риска от пукване на диск и дискова херния е повишен.
Нарушения на кръвообращението, задух
Главоболие, мигрена: недостигът на течности, ресепективно гръбначно мозъчна течност е честа причина
Хронична умора и уязвимост към стресови събития
Хипертония, риск от мозъчен удари и инфаркт: недостигът на вода води и до сгъстяване на кръвта, по- трудното и протичане. По- лесно се образуват тромби, артериалното налягане може да се повиши.
Може да се оформят разширени вени, също във връзка с по- трудното протичане на кръвта.
Наднормане тегло: Чувството за глад и жажда е объркано от цивилизацията
Алергии, астма
Оглупяване (понижен мозъчен капацитет): водният дефецит е честа причина затова
Бъречна недостатъчност: може да е в резултат на смутено кръвооросяване на бъбреците; пикочна киселина и други вредни вещества се отлагат в тялото и особено в бъбреците
desirig написа:Водата 2 литра ли да е!
desirig, водата колкото повече, толкова по-добре :524 ........за мен 2 л. е минимума, който трябва да се изпие.
Успешен ден на всички :923
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от futarela »

ЗДРАВЕЙТЕ. ДНЕС НЯМА ДА ПРАВЯ ДЕТОКС . КИКИ ИМА РОЖДЕН ДЕН ! ВЕРОЯТНО УТРЕ ,НО ПАК НЕ СЪМ СИГУРНА . НА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ ДЕЙСТВАТ ПО ПЛАН ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от danid »

Фют, Весел празник

Как сте Момичета? Аз съм добре, не ви се оплаках май - на 21 бях малко над 80, а вчера сутринта 83 и естествено свекървата е виновна с нейните питки, добре че само 2 дни бяхме там, ако и 5-те им бяхме на гости не ми се мисли от колко щях да стартирам.

Затова сега вода, чай и плод за почивка :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено