СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от danid »

Здравейте Момичета,

щях да питам в старата тема дали ще правите този последен детокс, но реших да пусна нова. Дано не съм си сама на 26 и да има други ентусиасти като мен.

Според мен се пада перфектно между празниците и си плаче да го уважим този детокс.

Аз днес съм на ПОД и се надявам така да успея да стартирам детокса от 80 кг. Дано празниците не ми изиграят лоша шега.

Хайде, чакам ви

Весели празници на всички, нека Дядо Коледа да донесе на всички ни много здраве и една вълшебна и незабравима 2013

ПЪЛНОЛУНИЕ - 28 ДЕКЕМВРИ, 12,22 часа
ДНИ ЗА ДЕТОКС - 26, 27 и 28 ДЕКЕМВРИ
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Kleo »

Уау, ДаниД, добре си се сетила! :326
Аз ще направя детокса на 27-ми и на 27-ми само, защото на 26-ти ще съм на партиии :1216 и естествено, че няма да съм на сокче :plezya se
Темата е чудесна, да дерзаем, мили стройни и красиви мецанки! :524
Вкъщи си имам ансол и ябълки, на тях ще изкарам този двудневен за мен детокс :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от cchery »

Еееееееееее, мацки каква прекрасна тема, т.е. с какво готино заглавие?!? и според мен с колко минорно участие :1062 :1062 . Спомням си, че през декември 2009-а година, пълнолунието беше точно на 31 :lol: . Естествено, детокс тогава не правих, но няма да забравя никога онази огромна, "облещена" новогодишна луна :) :) :) - поглеждах я често, често и й обещавах, че само след 28 дена ще бъдем отново заедно! Вълшебно беше! Сега нещата се подреждат не чак толкова зле, ала след Коледа и ден подир Стефанов ден... на човек, колкото и да му е тежко от храна, не му се търпят и ограничения.... Та не знам дали ще се включа за 28-и, по-скоро - няма. Но..... никой не знае с какво мога да се самоизненадам!

Дани, Деско :922 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Портокалина

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Портокалина »

Записвам се с две ръце за "детокс след края на света" :fan Не знам дали ще успея да го направя и трите дни, но най-малко ще се включа за 27ми и 28ми. Тези дни ще посетя метро за по щайга портокали и грейпфрути за сокове и ще правя класически детокс. По празниците човек колкото и да се варди, омазването все е пълно :729 :820 :626 :1207 :1093
По този повод освен цялото ядене, пазаруване, приготвяне, банкети и т.н. мисля тези дни да отделям всеки ден по час за фитнес :1198 :1200 :1202 :1203 А и детокса между празниците ще помогне за Нова година да съм с прилепнало за гърба коремче и отънели бедра :1204
Пожелавам на всички весело изкарване на Коледните празници! Ще хвърлям по едно оченце на темата следващите 2 дни и на 26ти ще се похваля с изпит ансол и изцедени тонове плодове за сок!
:922
desirig

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от desirig »

Привет на всички!
Не ми остава много време да пиша, даже и да чета. Ще споделя набьрзо, че се настройвам за последния детокс на 2012. Мисля и трите дни да издьржа, утре няма да мога да се включа заради голямото готвене. Сега Ви пожелавам приятни сьнища.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Cheva »

Какво съвпадение :1062 да погледна темата точно преди началото на детокса!
Ммммм не знам дали ще се включа , денят на пълнолунието със сигурност,
а за 27-ми , ще реша на момента. :)

Успех на всички ! :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
desirig

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от desirig »

Честито Рождество Христово!
Момичета как сте се настроили за детокса, ще гладуваме ли! Успех на всички и приятна вечер.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от danid »

Аз ще, даже в 22.00 часа си купих солта от една денонощна аптека. Навивам и мъжа ми, но не разчитам много, че ще се включи.

Хайде до след няколко часа. Ако не на детокс, поне да ни подкрепите.

Честита Коледа на всички.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от droidd »

Милички, нямам време да надникна, камо ли да чета :1044 Нон-стоп съм на работа.....и на 31-ви включително.
На всички ентусиасти за последния детокс на годината, пожелавам успех :524 :922
Светли празници!!!! :1162
desirig написа:Момичета как сте се настроили за детокса, ще гладуваме ли!
Аз препоръчвам да детоксвате.....а не да гладувате :221 :940
Портокалина

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Портокалина »

Добро утро, момичета!
Аз днес не започнах по ред причини - промениха ми се плановете за деня и просто нямаше как да включа ансола и цеденето на сок 1 час сутринта, освен това реших да не причинявам шума от бръмчащата сокоизстисквачка на мъжа ми в почивен ден, та затова оставих за утре класическия детокс. Днес обаче мисля да разтоваря - без ансол, но ще бъда на плодчета, чайчета, сокчета. Че така се чувствам задънена, че ми е трудно да намеря думи да опиша! Лошото е, че само вкарвам, а нищо не изкарвам :1215 Чакам с нетърпение утрешното разтоварване, което само ансолът си го може!! :222
Искам да попитам освен цитруси - някакви други плодове може ли да се цедят за детокс? Може ли примерно да се включи и морков към сока от ябълки? :???: Че малко ми идват в повече цитрусите след 2 или 3 дни само на сок от тях...
За капак дядо Коледа ни донесе нова супермодерна сокоизстисквачка и мисля да й спра тока още утре! :1209
Пожелавам на всички детоксващи днес УСПЕХ! С вас съм, днес ще чета, утре ще споделям и аз :1209 :922
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от cvety_rz »

Аз си купих ансола и се подготвих за петък 28.12 Само един ден, но от сърце :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено