СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Kleo »

Мдаа, свърши последният детокс за годината :222 Внимавайте със захранването!
Пиша тук с пожелание да бъдете здрави и красиви! :1216
И нека през идващата 2013 година бъдем още по-добри :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от droidd »

Браво за резултатите момичета!!! Справихте се, въпреки изкушенията по празниците! :326 :326 :326 :940
curious написа:Ето и моят резултат: 1,100кг надолу....не знам да се радвам ли, може би трябва, все пак е нещо
curious, радвай се :fan :326 .....бавно , но славно. И аз на детокс никога не съм сваляла повече от 1.5кг и май един път 2кг.Но виж на ПОД-а /плодово-оризов ден/, съм отмятала и по 1.9кг.Важно е как се задържат :222
Хром Пиколинат се пие по 1т. всяка сутрин на гладно, а CALCAREA CARBONIKA 9CH - 2x3 зрънца .10-15 минути преди и след нея не се приема нищо.
Кофеин и ментол (като антидоти на хомеопатичните средства) са позволени, стига да се спазва интервалът между приемите, т.е. калкареата може да се приема 10 минути преди/след кафе, паста за зъби, дъвка.
Абе във форума има инфо за всичко, стига да имаш време да четеш :940
И аз се радвам, че попаднах тук, на точното за мен място :923
А и вече имам реални приятелства от мечешката хралупа, не само виртуални :1141 :922
curious

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от curious »

droidd,започнах си калкареата и хрома, но днес напр. забравих сутринта и хрома го пих преди малко.
Искам да споделя, че се спрях на 90-дневна диета, като започнах от следващата фаза на пълнолунието, за да ми се падне т.нар. воден ден във 90-дневния режим и знаете ли перфектно се получава, ако я започна от днес / и я започнах :) / - водните дни са точно в дните на пълнолуние, така че ще си правя и детокса....големи сметки правих вчера :lol:
Имам един въпрос: пълнолунието през февруари напр. е на 25.02-22:27ч. , това не значи ли, че по-скоро детокса идва на 26.02 :roll: , т.е. трябва да продължи до 22:27ч. на 26.02 :roll:

Тъй като все още няма мнение след моето, реших да не пиша ново.......... :)
Честита нова 2013 година, момичета :1170 Дано за всички ви да бъде изпълнена с много щастие , верни приятели, здраве и успехи във всичко
Petunija

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Petunija »

Честита Нова година, момичета! Да ви е по-добра във всяко отношение! Да сте щастливи и обичани!

Аз бях в отпуск от 22.12 до днес, твърдо решила да правя детокс, но така се обърка всичко, че не стигнах до него и се мразя! Да не говорим след новогодишните трапези как се чувствам...ужас, мре ми се. Ужасно ме е яд, но в такъв екшън бях, че дори не можах да стигна до компютър и поне да ви подкрепя!
Възхищавам се на детоксващите, искрено! И им завиждам, че са успяли. Сега не ми остава нищо освен да се надявам, да не ми се объркат генерално намеренията за януари.
Честно казано много искам да детоксвам, много добре се чувствах миналия месец, не си върнах свалените килограми, но не се чувствам още готова за цели 3 дни. Но ще видим! Два е добре!
Хайде, радвайте се на себе си и до нови срещи на детокс-ринга!

Щастливо начало на Новата 2013 година!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от cchery »

curious написа:Имам един въпрос: пълнолунието през февруари напр. е на 25.02-22:27ч. , това не значи ли, че по-скоро детокса идва на 26.02 :roll: , т.е. трябва да продължи до 22:27ч. на 26.02 :roll:
Знаеш ли, докторът винаги е писал, че не става въпрос за часа на пълнолуние, а за деня. Т.е. винаги сме гледали деня. Разбира се, като всяко ново нещо, когато някой вмъкна идеята и за часа, много от нас се замислиха дали няма резон - така че понякога в такова късно по час пълнолуние, някои момичета си правят детокса и на следващия ден. Според мен ти трябва да решиш сама за себе си.

Поздравления за ентусизма със сметките по отношение на 90-дневната диета. :326 Аз май не бих се сетила да направя това, а сериозно мисля да стартирам с тази диета. Факт е, че още даже не съм изчела всички подробности по това как се прави. Не знам дали си стигнала до "хранителния" подфорум, но там имаме тема за тази диета - . Много момичета я почнаха, после я оставиха...... а аз само й се каня. Но пък ти желая успех и дано постигнеш онова, което целиш! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
curious

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от curious »

cchery, много ти благодаря за информацията и най-вече за този подфорум :922 не го бях намерила. Отивам да чета :)
diva

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Имам един въпрос. От прочетеното до сега не мога да си съставя точен отговор. Моля ви за помощ!
Става въпрос за следното:
Когато детокса се прави три дни ми е ясно кога се започва и кога свършва. Но какво се случва ако някой започне два дни преди пълнолуние, но се окаже, че не може да продължи и трите дни и го направи само един или два? Губи ли се ефекта на детокса, който се търси от пълнолунието?
От горното следва и следното питане: Как трябва да се определи денят за детокс, ако човек е решил да го прави само един ден?
Питането ми е продиктувано от интереса на приятел, който иска да направи детокс, но се притеснява да е три дни. Не знам какво да го посъветвам. Също така допускам, че ако направи един ден е възможно да пожелае и втори. Затова ако е започнал в деня на пълнолуние, то проблем ли ще е детокса да продължи и след този ден?
За себе си знам решението - три дни без никакви колебания :)
Благодаря ви предварително за отговорите!!!
:1078
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от futarela »

Дива , ами самия най -силен ден е денят на пълнолунието. Така ,че ако е взел решение да е един ден ,то той е в самото пълнолуние . Не е желателно да се прави детокс след пълнолунието . Зная от Док и Зорита ,че н е препоръчително . Така ,че да пробва с два и ако първия ден не стане пробва да втория . Така май е най - добре ))))
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от droidd »

Мисля, че тъй като новият детокс наближава
25-ти,26-ти и 27-ми януари
е време да открием нова тема.
Предлагам заглавие:
След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.
:1044
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от danid »

Не знам дали не е удачно да имаме по 1 тема за няколко детокса вече?? Изписваме само по 4-5 страници. Какво мислите? Да имаме по една на сезон или нещо такова?

А за заглавието нали сме се разбрали, пускай смело и ние ще се цопнем в нея Дройдче
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от droidd »

danid написа:Не знам дали не е удачно да имаме по 1 тема за няколко детокса вече?? Изписваме само по 4-5 страници. Какво мислите? Да имаме по една на сезон или нещо такова?
Данид, идеята за "сезонна" тема много ми допада :524 , но дали няма опастност да се пообърка някой, дето се е поразсеял и да пропусне :1044
Заключено