След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
gelikas

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от gelikas »

Добро утро момичета!
Отчитам перфектен фрешов еднодевен детокс! Чувствам се леко и ефирно.
Радвам се че издържах, защото около мен имаше доста изкушения.
Сега ще видя дните за ПОД и ще започна да се настройвам.
Хубав ден! :922
Булка Марулка

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от Булка Марулка »

Добро утро :922
Остисках! Да кажа и аз за протокола, че този път ми беше една идея по-гладно (по-трудно) от предните пъти :1044
Петуния и аз готвих любими мои неща. Още мисля ориза, който е в хладилника. Дори през нощта се събудих с мисълта за него :mrgreen:
Моят кантар ме зарадва с крайна стойност -3.5 кг.
За днес - допивам си кафето, след него мисля да уважа един банан, а за обяд варени картофи с малко сол. Вечерята сигурно ще ми е онзи сънуван бял ориз :lol: Притеснявам се, как ще ми понесе олиото в него, че трудно го приемам след детокси и ПОД.
Ако има продължаващи, моля да ми простят хранителното откровение :922
Успех на всички ни, момичета! Надявам се да изчезнат и главоболията и повръщанията ви!
cveti dimitrova

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от cveti dimitrova »

gelikas написа: Сега ще видя дните за ПОД и ще започна да се настройвам.
:922


Къде и аз да ги видя :oops: и как се избира,пак ли според луната :1044 :1044 и това не съм правила до сега :oops: :1069 :128 ама много искам, дано този път да успея. Обещавам да съм постоянна и много отговорна :)
:329
mira_b

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от mira_b »

Справих се и този път. Имах главоболие снощи, но взех таблетка и си легнах. Тази сутрин съм замаяна, но започнах по схемата на захранването и следобед ще съм по -добре.
:326 На всички успели с детокса! И успешно захранване :524 Сега отивам да запиша резултата...само не знам как съм с кг, че кантара се повреди, но се чувствам добре, корема ми намалява с всеки детокс... Хубав ден :922
Аватар
Орхидея
Шампион по спам!
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Сеп 2010, 08:13

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от Орхидея »

Привееееет!
Отчитам успешен детокс, от гледна точка на справянето с изкушенията - и аз и мъжо устискахме :)!
Аз и да нямам килограми за сваляне и да имам все една и съща разлика показва кантара след детокс -1.8кг, искаше ми се повече, но ... това е положението.
При мъжо - 4кг.
Днес ще захранваме със спаначена супа.

Хубав ден от мен, ще се видим в дните с ПОД! :954
tita

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от tita »

droidd написа:Добро утро!
Бързам да пожелая успех на всички със захранването !!!

Защото аз тотално се издъних снощи с гръм и трясък и не се омазах, а направо се осрах :128 :oops: :oops: :oops:
Сега си анализирам ситуацията на "трезва глава" и стигам до следните изводи:
1.Пропуснах да се заредя със зеленчуци.А вчера нямаше как да изляза, заради действието на ансола. Една салатка щеше да спаси положението. :1044
2.Трябваше да послушам вътрешния си глас и да си сваря 2 картофа следобяда. :126
3.Физически бях изключително преуморена и трябваше да се спра на еднодневен детокс, за да не ми идва вповече.
Дро, ами ти така или иначе си направила еднодневен детокс и този път, така че не си се провалила. :222

Иначе твоите оценки се отнасят в пълна сила и за мен! И аз не устисках снощи и се издъних, ама пък ми беше толкова вкусен ориза който хапнах. Ако си бях взела моркови със сигурност нямаше да се стигне до този краен резултат, ама пусто като не ми се мърдаше навън в това ледено време. Така, че имам 2 дни детокс по правилата и провален трети ден. Обаче се чувствам добре и нямам грам вина у себе си .. както казва Гарфилд " аз не съм виновен, те ( лазаните) първи започнаха", в моя случай е ориза :lol:
Той нападна пръв.
Petunija

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от Petunija »

И от мен добър да е денят на всичките по-красиви, по-слабички и по-здрави дами!!!

Аз успях със строгият детокс, не ми беше проблем изобщо глада. С адското главоболие :128 се преборих - не знам как, но днес не ме боли глава и съм лека, ефирна и спокойна. Нищо не може да ме трогне. :1216

Само че съм сърдита на кантара - някакви си 400гр надолу - възможно ли е това?!
Голям предател и демотиватор! :328

Сега вече мога да споделя с какви изкушения се борих - кисело зеле с месо, пилешка супа и тиквеник. Готвих и детоксвах, готвих и детоксвах, а около мен си хапваааааха сладко, сладко... :328 Не човек, а желязо - както беше в едно стихотворение. :1055

Сега изядох първия си портокал+мандарина, много вода+едно пробиотиче.

За днес ще се захраня с малко супичка. Надявам се да не се чувствам като миналия път след огретена от карфиол, все едно бях погълнала слон. Довечера мисля да пекна едни картофки.

Поздравявам ви всичките и се радвам, че ви има, защото в противен случай и мен като детоксваща нямаше да ме има и днес щях да съм една сърдита, мрънкаща, оплакваща се лелка. Ама не съм!!! :222

Хубав ден!
pepa777

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от pepa777 »

:954 Здравейте и от мен и при мен детокса беше успешен - 3кг. Благодаря на всички , че споделят как се чувстват. Може ли да попитам вечерта можели да си хапна малко спагети с доматен сос, че това ще правя за вечеря? Успех на всички и лека седмица! :)
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от VIKI1023 »

Да се отчета и аз,двудневен детокс -2кг.,страхотно усещане,което бях забравила,трябва по често преди детокс да влизам и да се мотивирам,при мен това е проблема.Ще захранвам довечера със супичка,че това имам в момента.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от danid »

Сега успях да ви изчета и искам и аз да се отчета.

И аз съм с малък резултат - няма и 2 кг, но съм пред цикъл и предполагам това е причината, а и нали свалих бързо няколко килограма преди детокса. Надявах се да стигна 77, но и 79 е добре, стига да не виждам повече тази омразна 8-ца.

Днес се захраних с ориз и картофки и зелева салатка, а довечер още не знам какво ще хапна.

Пожелавам ви да задържите свалените килограми и до следващия детокс
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
олеся

Re: След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.

Мнение от олеся »

И моят детокс е успешен, като само пропуснах ансола вчера заради главоболието и гаденето. Успях въпреки, че колебанията за отказ бяха многократни.
Днес кантара отчете -2, но се чувствам с доста намалени габарити - прибран корем (има още малко за смъкване), ръце и гръб, а дупето не е опънало дънките, както преди. Часовникът ми се върти около китката. Чувствам си костите, т.е. сланинките изчезват.
Захранването върви успешно - чай с мед и ябълка за закуска, варени картофи без никакви подправки за обяд, 1 банан следобед, а за вечеря варя супа от картоф, морков и броколи, които ще пасирам за крем-супа. Преди да я подправя за децата с мляко, сол и масло, ще отсипя за себе си.

Аз пък по време на детокса готвих мусака. Имах чувството, че това е най-вкусната която някога съм правила, така ухаеше. :1062.
Заключено