През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
naskomimi

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от naskomimi »

Здравейте, момичета!
Имам нужда от съвет. Трябваше да пия антибиотик заради наличие на стрептококи в микробиологията и си чаках цикъла, че според доктора тогава по-добре циркулирала кръвта и т.н.
Да, но цикълът се забави страшно много(вече ми е 40-ти ден) и се притеснявам, че ще изпусна детокса този месец. Защото антибиотика ми е за седем дни и ако не ми дойде до утре, ще си изпусна този месец. А не искам, защото има съмнения за хепатит В (в едната лаборатория излезе положителен, в другата -отрицателен, имам и леки болки в областта на черния дроб, но ехографски нямам проблем. Ще направим на 1-ви наново изследването в трета лаборатория)
Много съжалявам за този спам в скобите, но просто, за да ви докажа колко е важен за дробчето ми този детокс при сегашните притеснения.
Питането ми е - дали да почна от утре антибиотика, за да го свърша до неделя, а междувременно цикъла все трябва да ми дойде през седмицата). Пък и цикълът ми е 4-5 дни така или иначе....
Ох, не знам какво да правя...надявам се да ме посъветвате, защото ако говоря с лекаря, ще подходи несериозно към детоксикацията, а за мен е важна.
Не знам какво да правя - да започна ли антибиотика от утре ли да изчакам още ден-два и да направя детокса в деня на пълнолуние и два дни след това....
Благодаря предварително за отговорите!
:922
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от bobichan »

Привет мацки. От доста време не съм се вясвала в тази тема. Реших да надникна дали случайно моето пречистване няма да съвпадне с датите на детокса, но се разминаваме с една седмица :1044 . Нищо решила съм вече че почвам от утре. Стискам ви палци.
puf написа: Аз с риск да спамя темата предварително се извинявам но незнам каде да попитам за това разчитам на вас.
Може ли някой да ми даде насоки за антимикотични чайове с цел атакаване на бактерии в организма... става въпрос за възпаления които се появяват при спад на имунитет може би.... :1044
А за какви паразити става въпрос? Може ли малко инфо? АКо искаш може и в моята тема Дроид е пуснала линк, но и аз като Елен мисля че има леко смесване на нещата.
Ще ми е интересно да споделиш.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от danid »

С детокс и цветя да посрещнем пролетта

Време е за нова тема. Има ли други предложения за име
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
олеся

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от олеся »

Заглавието е с много настроение. Харесва ми!
Заключено