През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
naskomimi

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от naskomimi »

vihrogonche написа: Когато стана 46-47 кг, не ми е добре, много ми е слаботелесно, не се чувствам прекрасно в кожата си, въпреки че изглеждам перфектно като визия.
Здравей и благодаря! :1115
Може би е въпрос и на структура, не знам...Аз визуално изглеждам слаба, но имам много тънки кости и под дрехите нещата не са толкова слаби :1047 Имам доста подкожни мазнини на места, които не ми харесват. Не на всяка цена искам да постигна отслабване чрез детокс, по-важното е наистина да се почистя от токсините, защото по принцип съм голям чревоугодник, месар и обичам мазничките неща :oops: Килограмчетата надолу просто ще са си страхотен бонус.
Прегръдки за хубав ден от мен! :922
Последно промяна от naskomimi на 27 Фев 2013, 13:21, променено общо 1 път.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от Kleo »

Аз пък съм шоколадИчка, не толкова месарка, пък камо ли алкохоличка :221
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
eleen

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от eleen »

Благодаря на всички за отговорите!!!!! :922 Реших да поизчакам с посещението при доктора. Знам, че ще започнат с кортикостероидни препарати-елоком ,тридерм и т.н. на принципа проба-грешка Ще се постарая да спазвам диетата , въпреки че млечните са ми страст / снощи захранвах с доста синьо сиренце/ , а напоследък и всякакви тъмни хлебчета :) . Но да се отчета с резултата от детокса Днес -3.400 като подозирам, че са малко повече свалените грамчета/ виновно е соленото синьо сирене / Последните години кг. ми постоянно се въртят около 80. Явно е от ЕГН-то .Започнах детокса с 80.9 а днес 77.5 . Въпреки че се чувствам най-добре при 72-75. При ръст 168 и 47 години :) На всички пожелавам да задържат свалените килограми и да надничат във форума за да дават кураж на калпазаните като мен ,които изпускат фронта до следващия детокс .
Petunija

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от Petunija »

danid написа:Петуния, детокса трябва да се започва задължително преди пълнолуние, което е третия му ден, но в случая бяха допустими начало - 23, 24, дори 25, както направих аз. Винаги можеш да го направиш и само 1 или 2 дни.

Вероятно знаеш, но все пак в подобни моменти имаш доста избор.

А опашката след антибиотици започна ли? :)

Аз съм на втори ден, вчера никакви проблеми, даже на танци отидох и само 2-3 хора изкарах на пейката :221. Днес пак на ябълки. Утре май ще се захранвам.
Знам, че мога и ден-два, но ... не му било писано.
Днес си купих преса, да си я нося с мен, наравно с дамската чанта при детокс, че все съм на някъде.

Какво имаш предвид под "опашка"? Ако имаш предвид гъбичасване - пих Микомакс.

И аз тропкам хорца, предния път си тропках, нямах проблем, стига да нямам адско главоболие.

Ментатът, за който споменавате, върши ли работа при силно главоболие? Утре ще си го купя. :128
ellyto

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от ellyto »

Мога да ви препоръчам 2 прости неща, които виждам, че при мен дават много добър резултат:
1. Сутрин на гладно изпивам между 300 и 500 мл. топла вода с половин лимон - ето защо е толкова полезно
2 Старая се да дъвча повече и да хапвам спокойно и дълго - това ми се отразява много добре, защото не ми се случва д а преям изведнъж и да ми е тежко. По този начин наистина усещам храната, а също така и кога ми идва вече в повече. Казват, че на всеки човек му е достатъчно такова количество ядене, колкото се побира в 2-те шепи.
Надявам се да ви е полезна тази информация.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от cchery »

Petunija написа:Какво имаш предвид под "опашка"? Ако имаш предвид гъбичасване - пих Микомакс.
:)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mira_b

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от mira_b »

cchery написа:
mira_b написа:Записах се в табличката и видях, че януари съм пропуснала да запиша резултатите...
Мира, пусни ми резултатите си за януари и аз ще ги добавя в табличката. :)
Благодаря, изпратих на лична поща :)
Добре мина засега и втория захранващ ден, но доста съм гладна и си хапвам на често по малко. Аз съм с около 5/7 кг в повече - от раждането минаха 2г и нещо и не успявам да ги стопя :1044 Все още не съм започнала работа, готвя на семейството всеки ден и си мисля, че и това една от причините за кг в повече. С детокса успявам поне да не се покачват. За ръст 154 съм 66, а искам да съм 58, на 39 г съм.
Petunija Имам доста силно и хронично главоболие, Ментатът ми помага, но не винаги. Вземам още ибудолор 200, аспирин, енетра при главоболие около цикъл. Главоболията ми са от различен произход и почти се научих какво хапче кога да пия...
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от Kleo »

Март започна, кога е пълнолуДието през този месец :1044

[youtube]rzgpu84nSoA[/youtube]

Пропуснах февруарското, но смятам да направя мартенското детоксче :1216 :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от diva »

Мартенското пълнолуние е на 27-ми. Значи ще детоксваме на 25, 26 и 27 март :) /понеделник до сряда/
puf

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от puf »

Привет отдавна не бях писала но ви чета редовно новите попълнения се справят блестящо продължавайте в същия дух с малки крачки се стига където си пожелаеш :1216

Аз с риск да спамя темата предварително се извинявам но незнам каде да попитам за това разчитам на вас.
Може ли някой да ми даде насоки за антимикотични чайове с цел атакаване на бактерии в организма... става въпрос за възпаления които се появяват при спад на имунитет може би.... :1044
eleen

Re: През ФЕВРУАРИ да не забравим ДЕТОКС да си направим!

Мнение от eleen »

puf написа:Привет отдавна не бях писала но ви чета редовно новите попълнения се справят блестящо продължавайте в същия дух с малки крачки се стига където си пожелаеш :1216

Аз с риск да спамя темата предварително се извинявам но незнам каде да попитам за това разчитам на вас.
Може ли някой да ми даде насоки за антимикотични чайове с цел атакаване на бактерии в организма... става въпрос за възпаления които се появяват при спад на имунитет може би.... :1044
Антимикотичните морят гъбичките /микозите/ и няма да помогнат при бактериална инфекция. А имуностимулаторите пък са съвсем друго нещо.. За какви възпаления става дума ?
Заключено