С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
eleen

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от eleen »

Cchery Относно киселинноста и алкалността по време на детокс и аз съвсем се обърках. Как ще се докара тази алкалност при тези сокове . А на всичко отгоре разтвора на магнезиевият сулфат има кисела реакция /това е сол на силна киселина и слаба основа / :1044 Отказвам се да разсъждавам по въпроса.
Аз карам на детокс с Ги и досега не ми се е налагало да добавя нищо друго. Освен малко мед / признавам си безпричинно :)/
А на Тофу и аз това го попитах. Ще вземе да изчезне както е почнал толкова дни гладолечение пък било то и на плодово-чаен режим.
Аз след маслото сутринта хапнах половината оризче с канела -преди около час. Все изоставам с водата . Не мога да пия неподсладени чайове-забелязала съм , че после имам киселини. Но ще се помъча само с топла водичка.
Milenita Bonita

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от Milenita Bonita »

Привет и от мен!

Днес детоксвам и аз със вас :mrgreen: !
Само не знам дали ще издържа и утре или ще стане еднодневен детокс.....нека мине мине днешният ден,утре ще го смятаме!

На цитрусов фреш съм днес,като поогладня към 18ч,може да мушна и една ябълка или един морков,ще видим!

Как сте вие момичета?Не съм влизала отдавна,надявам се всичко да е превъзходно и леко в живота ви :954

Поздравления на Портокалчето за радостната вест!Нека да е жива и здрава и даде живат на здраво и сладко бебче! :940
ellyto

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от ellyto »

Днес като никога пия повече чайчета, нямам такова усещане за глад. Още не съм изпила първия половин литър от сокчето. Това е добре, дано и следващите 2 дена да са така. Днес трябва да готвя, но това няма да е проблем. Волята по време на детокс е тренирана и няма отклонение. В сряда вечерта ще ни идват гости, но ще издържа без да хапвам. ЩЕ им сготвя разбира се, но аз ще съм на чайчета и хич няма да се изкушавам.

Eleen, не си прегрешила с малко мед. Щом ти се е дояло, значи по добре да си хапнеш. В малки количества разбира се :) Що се отнася до неподсладени чайове, аз при мен съм забелязала, че се тренира. В началото не е вкусно, но после пък толкова започва да ти харесва, че не можеш да пиеш повече с подсладител. Не знам дали има някаква връзка между неподсладените чайове и киселините. Аз не съм забелязала такова нещо, но може всеки да реагира индивидуално.
Портокалче, поздравления за хубавата новина. Детоксвай както го усещаш. Ако мислиш, че можеш да се справиш прави си 1-2 дена детокс, в по-лек режим. Не се претоварвай, защото може да избие в неподходяща посока. Прочети в библиотеката за детокс при бременност и кърмене. Пожелавам ти спокойна бременност, уморено похапване и здраво бебенце .
diva

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от diva »

Портокалина, поздравления за хубавата вест!
Успех! :) :922
Портокалина

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от Портокалина »

Хееей, момичета! Благодаря ви за поздравленията и подкрепата! Ще се включа в сряда да споделя как върви първия ми бременен детокс :222
На всички детоксващи (виждам доста нови имена, както и някои липсващи ветерани...) пожелавам успешен детокс и прекрасни резултати в табличката след третия ден! :524
Petunija

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от Petunija »

Снощи бях убедена, че детоксът ми трябва да е тридневен, но днес хич не бях на това мнение. При предните два детокса нямах проблеми с глада, направо никакви проблеми. Днес болезнено ми се ядеше, просто се измъчвам. Май тридневен се оказа голяма лъжица за моята уста. Но инат съм и това си е, като съм започнала - ще карам. Останах си вкъщи, че малкият нещо не е добре, което мислех, че ще е плюс. Следобед добре си поспах, което е добре че не мислех за ядене. Нарочно ще готвя нещо, което не обичам, за да не се дразня.
Като цяло нещо са ми потънали гемиите, депресарско и криво ми е, объркана съм, никакъв позитивизъм. Надявам се друга песен да пея след трите дни. Много са, бе, мамка му... :328
Утре съм на танци, дано не ми е отпаднало - но каквото дойде!
Усещам лек студ и леко /като за мен/ главоболие. Купила съм си Ментат, ако се наложи, дано помага.
Не знам дали е нормално ансолът да действа първия ден толкова минималистично, или поне аз мислех, че ще е ЧИ-СТЕ-НЕ. Изпих го в 8ч и легнах да си доспя, че нощта не беше много лека, така че до 10ч не бях пила течности и може би това е причината.

Имам въпрос - ако правилно съм разбрала, в летните детокси се ЯДАТ плодове, а тогава има в изобилие. В зимния НЕ може да се ядат, освен в краен случай. Ако например си купя ягоди, какво да ги правя? Предполагам, че пъпеши, праскови, кайсии, череши също се ядат. Чакам с нетърпение да влезнат по-разнообразни плодове в детокса, че ръждясах от цитруси.
Извинете за профанския въпрос, но още се уча на детокс.

Така че, отчитам първи успешен, но труден ден!
Успех и на другите детоксващи!
mira_b

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от mira_b »

Добро утро!
Лека бременност, Портокалина! :922
За малко да забравя детокса този месец...при това следя календара, но вчера сутринта нещо бях разсеяна и не успях да започна. Днес съм на линия, пих солта, след малко чай и така...имам леко главоболие сутринта...дано не ми изиграе номер това и да ме съботира. Очертава се двудневен детокс, но и това е нещо :524
Успех и лек ден на всички :923
Аватар
Орхидея
Шампион по спам!
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Сеп 2010, 08:13

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от Орхидея »

Добро утроооо!

Портокалина, честита бременност, да е лека и с най-прекрасния финал! :923

Аз също детоксвах по време на бременност без проблем, даже започнах бременността си с 90-дневната диета, не се притеснявай, НО действай по индикациите на тялото ти - вътрешното усещане на ситуацията няма да те подведе.

Аз стартирах в 7ч., сега си допивам кафето, докато се запарва чая :).

Успешен детокс на всички!
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от futarela »

Ето ме и мен ! Здравейте ,на Портокалина лека бременност))) На всики осатанли лек детокс . Аз започвам от днес заедно с КИки ( мъжа ми ) . Ще видим как ще мине ,че последните детокси нещо не ни се получаваха .Или ги правихме по 1 ден или пропуснахме един - два . Така ,че сега сме смело наапред. Само два дни ,че ни е по леко а и в понеделник почивам та е грехота да не вечеряме заедно :222 Хубав ден и успех !
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
къде къде

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от къде къде »

Добро утро!
Първо поздравления за Портокалина, леко бременеене и успешен финал! :1119 :962

А при мен Ден 1-ви: Успешен! :1216

От масълцето леко ми прилошава, но търпя. За обяд сварих УЖ една кафена чашка ориз, а то стана като за целия китайски народ :221 Та ще имам май и за трите дни. Вчера даже и гимнастика правих, въобще ползотворен ден!!!
Днес обаче незнам дали ще е така. Нещо ми е прилошало още от сега. С водата и аз изоставам. Хапвам малко мед за подсилване. Дано да издържа до финала.
Има и още една добра новина - видях числото 50 на кантара :423
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С ДЕТОКС и цветя да посрещнем пролетта

Мнение от Мърмори »

Гони ме зверски ПМС- настроение на нула, апетит на 1000 и...незнам дали ще устискам, това е по-силно от мен. Мамка им хормони !Знам, че ще се опитвате да ме мотивирате, но просто ми е свръх усилие. Сигурно ме мислите за слабохарактерна, но ...може пък и наистина да е така. :328
Заключено