Майския детокс е лесен - с череши, просто песен

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Булка Марулка

Re: Майския детокс е лесен - с череши, просто песен

Мнение от Булка Марулка »

Добро утро :923
Наскомими и аз я свърших твоята работа с преяждането, но аз със салата със сирене. Толкова ме беше яд на себе си, че ... разбираш ме. И аз обмислях катеренето по входните стълби, ама не го свърших. За питката мисля, че може вече да хапнеш.
Иначе днес кантара показа, че съм си върнала последните 300 грама и така оставам с резултат -2 кг.
Аз днес съм на зърнени храни. Сигурно ориз със зеленчуци. Хлебни изделия ще включа утре, че хем ми е ден, хем ми се пада :lol:
Sladka Debelanka

Re: Майския детокс е лесен - с череши, просто песен

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте и от мен, аз съм върнала около 600 грама, и значи оставам - 4.200, което мисля, че е добре. Днес започнах пак 90 дневната - с белтъчен ден. Успешен ден на всички.
mira_b

Re: Майския детокс е лесен - с череши, просто песен

Мнение от mira_b »

Здравейте! Едва сега имам време да се включа. Добре и без прегрешения мина вчерашния ден за захранване. Днес включих млечните, така реших. Хапвам през 3,5 ч по-малко и не ми е тежко на корема. Чувствам се добре.
Днес и аз ядох пълнозърнест хляб, че ми се хапваше много...
Лека вечер на всички :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Майския детокс е лесен - с череши, просто песен

Мнение от cchery »

Sladka Debelanka написа:Здравейте и от мен, аз съм върнала около 600 грама, и значи оставам - 4.200, което мисля, че е добре. Днес започнах пак 90 дневната - с белтъчен ден. Успешен ден на всички.
Суити, успех с диетата! Доколкото си спомням от постовете на момичетата, които я направиха преди четири-пет месеца, важни са първите 2 "четворки", за да се свикне с начина на хранене. Не се отказвай! Успех! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Sladka Debelanka

Re: Майския детокс е лесен - с череши, просто песен

Мнение от Sladka Debelanka »

ООо, Чери! Много се радвам да те видя! След детокса изобщо не ми е трудна 90Д. Понеже пия кленов сироп за имунитет, а често го забравям :oops: се научих да го използвам като подсладител в кафето - Е НЯМА ТАКЪВ КЕФФФФ!
Булка Марулка

Re: Майския детокс е лесен - с череши, просто песен

Мнение от Булка Марулка »

Сладка Дебеланка, ела в темата на диетата да си спамим там на воля. Аз взех да качвам без да съм нарушавала режима по никакъв начин, нито съм пред цикъл :328 :126
Sladka Debelanka

Re: Майския детокс е лесен - с череши, просто песен

Мнение от Sladka Debelanka »

Дай ми линк, че не мога да я намеря.
Заключено