Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
yani4ka_83

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от yani4ka_83 »

naskomimi написа:
yani4ka_83 написа: Надявам се портокаловите сокове и динята да го компенсират.
Здравей. Не знам дали е удачно да се комбинират портокалови сокове с диня. :1044 От досегашния ми опит спазвам строго указанията на д-р Михайлов и ако правя сок - го правя от лимон, грейпфрут и портокал, а ако ям плодове - ям само от един вид плод. Та не знам...диня и портокалов сок дали може...ама дано се включат по-вещи момичета...да не те объркам.
[/color]
По темата, но в друг форум, бях чела, че може да се консумират различни плодове, но да не се смесват в едно хранене. Сок пих за сутрешна и за следобедна закуска, а за обяд и за вечеря - диня. Все още не съм много на ТИ с детоксикациите, та може и да не е правилно, това което правя :roll:
naskomimi

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от naskomimi »

yani4ka_83 написа:
naskomimi написа:
yani4ka_83 написа: Надявам се портокаловите сокове и динята да го компенсират.
Здравей. Не знам дали е удачно да се комбинират портокалови сокове с диня. :1044 От досегашния ми опит спазвам строго указанията на д-р Михайлов и ако правя сок - го правя от лимон, грейпфрут и портокал, а ако ям плодове - ям само от един вид плод. Та не знам...диня и портокалов сок дали може...ама дано се включат по-вещи момичета...да не те объркам.
[/color]
По темата, но в друг форум, бях чела, че може да се консумират различни плодове, но да не се смесват в едно хранене. Сок пих за сутрешна и за следобедна закуска, а за обяд и за вечеря - диня. Все още не съм много на ТИ с детоксикациите, та може и да не е правилно, това което правя :roll:
Ох, и аз не съм сигурна :1044 ....просто се чудех, защото е комбинация цитрус - летен плод :1044 ...Надявам се наистина по-вещите момичета да се включат, че и аз съм си го мислила като вариант, но не съм рискувала и съм карала по книгата....
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от Сиренце »

До сега на 1/2 кг череши и мноооооооооооооооооого вода (запазила съм си тоалетната само за мен :1062 ) + кафе, дори и чай преди малко :1210 .

Колкото до въпроса със смесването на сок и плодове, мисля, че е най-добре да се спазват препоръките на Док, но едва ли е голям проблем, ако не се приемат едновременно. За мен динените разтоварвания са супер (изпишквам де що има течност задържана в организма ми). Предпочитам, обаче, да ги правя когато им е сезона на тези плодове, за да са български и да не са замърсили околната среда, идвайки при мен незнайно от къде.
mirka_ss

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от mirka_ss »

Привет!Този месец ще съм с вас само един ден т.е. утре,тъй като съм на антибиотик.
Снабдила съм се с 1/2 диня,настроила съм се психически и ...стартирам.
Лек детокс на всички!
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от VIKI1023 »

Здравейте,от днес и аз съм с вас.На праскови и череши съм,имам нужда от добро прочистване,защото се наложи да пия едни гадни лекарства и трябва да изкарам мръсните токсини.Стартирам от 57 кг искам да стана 54-55,но най-важно е здравето.Килограмите лека полека ту нагоре,ту надолу.Успех на всички! :954
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Sladka Debelanka

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте и от мен! Днес съм долу-горе добре. Беше ми слабо, но се взех в ръце. За сега никакви очистителни процеси - само обичайното рано сутрин. И предния детокс беше така - незнам каква е причината. Даже днес си изпих солта с повече вода и пак нищо.
Булке, дано да се оправиш бързо мила. Стискам ти палци и те прегръщам! :923 :922
На всички болни пожелавам бързо оздравяване, а на тези без хъс и мотивация - ДАВАЙТЕ - ЗА НАШЕ ЗДРАВЕ Е!!! ИМА СМИСЪЛ!!! КОГАТО ВИ Е НАЙ-ТЕЖКО ПИШЕТЕ ВЪВ ФОРУМА, АЗ ТАКА ПРАВЯ!!! :329
zdravez

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от zdravez »

Привет! Минавам на бързо да се отчета:вчерашният ден мина добре-около 2.5 л. течности и плодове.Днес се чуствам много отпаднала, иначе и днес около 2 литра течности + 2 чаши фреш от портокал, ансола най-накрая подейства и доста често бях в :1114.Утре се чудя дали да пия ансол понеже съм на работа, но и не ми се иска точно на финала да се отказвам , защото след това ще ме е :126 . Успех на всички и naskomimi благодаря ти за подкрепата , а и на всички останали!
naskomimi

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от naskomimi »

Здравейте отново!
Ох, да ви се оплача....много ми е труднооооо....Нали ви казах, че днес имаме събиране две приятелски семейства...взеха че поканиха още 2 и сега са едни маси, едно чудо....не издържах и си дойдох. Оставих мъжо там, че и без това не съм добра компания. А за утре просто не ми се мисли...Утре имаме събор тук на село и просто с тези скари и бири...не знам как ще издържа....
Иначе днес съм доволна от течностите - почти 5 литра изпих. Само дето прегреших и то от невнимание. Реших да направя кекс за гостите заради задушницата и като изсипвах тестото във формата по навик обрах с пръста тестото, за да не капне и го облизах. :126 Пфу, ама съм и аз. Знам, че не е голямо количество, но все пак ме е яд, защото по принцип съм стриктна, а сега как се отнесох. Дано не е фатално.
Иначе и вчера, и днес имам голямо главоболие, но не пия нищо за него и ще изкарам. По принцип рядко ме боли глава на детокс, но преди няколко дни свърших прием на антибиотик - 12 дни :126 и може би заради това...че имам повече токсини заради него...не знам...
И те така от мен. Стискам палци на всички да е успешен завършека на деня, момичета, а вие стискайте палци да успея да издържа на най-важния ден утре.
Гордея се с вас! :329 Айде, не останаааааа.... :1216
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от bubalina »

:1216 :1216 :1216
И аз съм тук :222 Втори ден мина и загина,чакаме утре супер луната за супер резултати :fan
Зорита, и мен една пола ме чака от преди бременността :plezya se
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Sladka Debelanka

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, аз вчера изкарах добре, но прегреших мъничко от невнимание - изядох 2 лъжици крем карамел. Просто докато се усетя и готово. Но за сметка на това тази сутрин имам силни очистителни реакции. Днес до обяд ще съм н а диня, а след обяд на ябълки. На работа съм следобяд, а там няма как диня и знам, че не е по правилата, но трябва да смеся плодовете. Хайде дръжте се - не остана!!! На мен днес ми 4 ден глад, защото преди детокса направих и плодов и стана мамма мия !
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от bubalina »

Sladka Debelanka написа: Днес до обяд ще съм н а диня, а след обяд на ябълки. На работа съм следобяд, а там няма как диня и знам, че не е по правилата, но трябва да смеся плодовете.
По правилата си,не се притеснявай-важното е да не смесваш плодове в едно хранене. Аз съм на череши и кайсии :222
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Заключено