СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от cchery »

Добро утрооооооо! Този месец сме много малко, но и аз съм несериозна. Засега планирам само 1 ден да детоксвам, а през другите да съм само на растителна храна!

Антонели, добре дошла и не се притеснявай да задаваш въпроси!!! :923

Момичета, засега бързам за работа, но по-късничко пак ще ви видя!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mamakris

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от mamakris »

Привет, втори ден за мен от вторият ми Детокс :1216 - вече съм фенка на детокса след първия. Който не е опитал той не знае как се чувства човек :954
Успех на всички!
Antonelly

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от Antonelly »

На мен ми е първи детокс - първи ден, на пъпеш, чай от лайка и анасон, както и чай от мента. Вода - естествено, ОБАЧЕ сутринта тази английска сол ми разказа играта , мислех си, че съм пила какво ли не, но това е повече от отвратително... със сламка, без сламка, пак ми идваше да върна , каквото имах от вечерта. После си пийнах кафе БЕЗ захар, и съвсем малко успях да отида до вц...явно на мен тази английска сол не ми действа , а мислех, че ще ми подейства, тъй като от една седмица имам проблем с ходенето до тоалетната, а 1 месец бях много редовна, преди това пак не бях..ей така на периоди, надявам се утре да ми подейства повече, но днешният ден още не е свършил !
Успех момичета :954
Sladka Debelanka

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от Sladka Debelanka »

Антонели, свиква се със солта. И на мен ми беше гадна и съм я повръщала в устата си даже, но определено се свиква. Аз имам над 20 направени детокса и вярвай ми - СТРУВА СИ ВСИЧКО! Така, че дерзай и никакво отказване.
mira_b

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от mira_b »

На линия съм и за трите дни: 17/18/19.09. Детенце започна градина и е много тегаво...много тъгува и цяла вечер бълнува...много ме боли душата...и не ми се пише в темата... :328
Последно промяна от mira_b на 20 Сеп 2013, 05:52, променено общо 1 път.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от danid »

Ето ме и мен, започнах чак днес и без сол, но се надявам утре да успея и с нея и да си изкарам пълни 3 дни.

Тегаво е като си изпуснал 1-2 детокса, но ще се справя, няма как, че другия месец съм кума и трябва да се вталя поне малко...

Хайде успех и умно захранване на приключващите
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
mira_b

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от mira_b »

Захранването тръгна добре. Дано успея да задържа ефекта този път. Пожелавам на всички успешно зхранване и много слънчеви и усмихнати дни :954
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от danid »

Аз ще детоксвам и утре, още повече, че видях в таблицата последния си детокс още Април. Не мислен, че съм пропуснала толкова много детокси...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
mira_b

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от mira_b »

Мен "не ме пуска" в таблицата и да попълня въпросника?...
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от Kleo »

Провалих си детокса.
Срам и резил за мен!
А уж аз пуснах темата...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено