СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от Kleo »

Септемврийското пълнолудие е на 19 септември по обяд, предлагам детокс-дните да са 17, 18 и 19 септември.
Тъй като обожавам гроздето, а и е сезонен плод, ще мина на този вълшебен плод по време на детокса.
Освен да сваля някое и друго килце, се надявам да поразчистя токсините, трупнати лятоска. Някоя с мен за компания?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от danid »

Аз пропуснах 2-3 детокса вече, така че на този съм на линия 17-19. Може би и аз на грозде.

До детокс
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
tita

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от tita »

Да сложа една катринка, че да е по-цветничко в темата. :954

[img]http://otslabvane-dieti.net/wp-content/ ... toto-2.jpg[/img]

Нещо, много рехаво тук! Що така, а?

Я по-смело :plezya se .. и аз ще детоксвам.
Има изобилие от плодове вкъщи, така че ще го карам на цели плодове и вода. Ама колко дни, не знам. Мисля да са и трите, но ще видим. :222
Antonelly

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от Antonelly »

Здравейте,
аз съм нова във форума, беше ми препоръчан от една близка позната, която е правила детокса. Изключително се заинтересувах , изчетох смятам почти всичко. Много съм ентусиазирана, защото искам да прочистя организма си. Имам проблеми със щитовидната жлеза от 2 години, поне тогава го открих след химическа бременност и мисед аборт. Килограмите са ми в повече , смятам, че е заради ЩЖ (щитовидната жлеза) , днес се изтеглих и съм качила още 1,300 кг, отдавам го, че съм в цикъл и задържам вода...дано. Искам да си регулирам и цикъла , чрез детокса, видях, че на много жени се е оправил. Моят именно заради ЩЖ е шантав, което е много изнервящо, искам да съм здрава, а някой ден дай Боже и мама.
Мислех, че пълнолунието е на 20-ти септември и се зарадвах, защото на 17-ти съм на рожден ден , но съм се зарекла този месец да го започвам, щом трябва от 17-ти ще е ! Мисля да съм на пъпеш и праскови, най-много ги харесвам тях.
Утре съм решила да направя и един ПОД ! мислех, още миналата седмица, но отлагах , та утре мисля да е денят ! :954
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от danid »

Добре дошла, като за първи път не е много добре да започнеш с рожден ден на детокс.

На твое място бих отложила старта - 18-20 е не по-лош период за детокс от 17-19 Септември.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
naskomimi

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от naskomimi »

Здравейте, момичета!
Изключително много ме е яд, че ще пропусна този месец, но дано да е за добро. Преди няколко дни правих първата си инсеминация и първоначално въпреки очакването и притесненията дали ще ми навреди като се надявам на бременност, мислех да си направя детокса въпреки всичко....но после реших, че няма абсолютно никакъв смисъл, защото в момента пия няколко вида хормонални препарати, които няма как да спра за детокс.....Друг е въпроса, че черното ми дробче сигурно има крещяща нужда от детокс, но няма как....Каквото-такова....Поне радващото е, че покрай новата ми стресова работа и напрежение, не съм качила нито грам от предишния детокс, а го правех всеки месец - свалях 2-3, които до следващия детокс отново връщах и въртях едни и същи килограми. Сега съм си твърдо 42, както бях след захранването, така че поне от това да съм доволна.

Иначе ви се радвам на ентусиазма и ще ви чета и ще ви стискам палци! :922
И ще ви завиждам благородно!
Целувам ви и ви желая хубава и спокойна вечер!
:329 :922
Antonelly

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от Antonelly »

Не знаех, че може да изместя с един, ще ми бъде много по-лесно, защото домакинята е страхотна готвачка и щеше да ми е психически трудно, ще те послушам и ще започна от 18-ти !!! Изключително много ти благодаря :954 :954

naskomimi, успех и да е успешна борбата ти, ние ще детоксваме вместо теб и ще ти стискаме палци :922
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от bubalina »

И аз тук-надявам се да издържа 3 дни. Миналия месец пропуснах-морско,пясъчно,слънчево....Ама вече няма мърдане!!!
Наскомими :524 :524 :524 :329
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Petunija

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от Petunija »

Привет, момичета!

От май месец не съм се вясвала тъдява. Този месец твърдо ще детоксвам, но тъй като все съм правила зимни /цитрусови/ детокси, хич не съм наясно какво включва есенния. Зимните бяха много строги, само сокове, вода и чай. Ако сега могат да се ядат плодове - то направо си е рай. Моля за методични съвети от сведующите! :1216
Кажете с две думи какво може да минава през мен. Малко ми е нелогично да се яде грозде, защото е много захарно, но ако е така съм много хепи! :fan
Имам крещяща нужда от детокс, чувствам се зле физически и психически! Само да не ме хване адското главоболие, че и без това ми е страшна поредица... :128

Така че, записвам се! Успех на всички, които ще помислят за себе си!
naskomimi

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от naskomimi »

Здравейте, детоксфиданки! :222
Как сте? Издържате ли втори ден?
Не се съмнявам в това....Минавам само да ви подкрепя и да ви вдъхна кураж и знам, че ще успеете....


Петуния - относно гроздето - няма проблем - просто трябва да го ограничиш до максимум 1 кг на ден, ако можеш и по-малко, защото наистина е калорично...Аз лично наблягам на сезонните плодове - не знам дали динята все още е в разгара си, но вече има круши и ябълки, което си е добър вариант също.

Иначе мен страшно ме е яд, че пропускам, но..... :1044 Тъпото е, че много се притеснявам за килограмите си, защото сега пия много хормони, които трябва да пия докато си направя тест....Ако е положителен - супер...продължавам ги и просто не знам кога ще имам "чист" без хапчета ден, за да се разтоваря по някакъв начин. Ако не дай Боже е отрицателен - спирам, за да ми дойде и после пак се почват стимулации, после инсеминация, и пак хормоните.....Единственият ми вариант май ще остане ако не дай Боже е отрицателен и докато съм спряла хормоните, за да ми дойде. Дори и да не е пълнолуние, трябва да използвам тези дни, защото страшно много ще напълнея....аз си знам... и ми се е случвало :128
Но....това са си моите вълнения и се надявам всичко да е + и да не го мисля повече...

Иначе още веднъж много, много стиснати палци на вас и да знаете, че ви мисля и подкрепям! :922
Sladka Debelanka

Re: СЕПТЕМВРИйско грозде да си хапнем, пък дано заслабнем!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте и от мен! Аз четох, че пълнолунието е на 20 в 12 часа и реших да го направя 18,19,20.
Заключено