Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от cchery »

Ами..... какво да ви кажа?! Освен, че пълнолунието е на 19 октомври - идната събота! Което ще рече, че датите за ДЕТОКС са:

17.10 - четвъртък
18.10 - петък
19.10 - събота


[img]http://3.bp.blogspot.com/_9Vv9w9YQ6-c/S ... n+full.jpg[/img]

Та, има ли желаещи в сезона на гроздето, смокините и сините сливи за прочистване?!? Аз мисля по въпроса от миналата седмица.

Хайде да се преброим - ще има ли стройни редици този път?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от danid »

Много бързо дойде този детокс, не знам ще имам ли сили да се включа, нещо ми е странно отпуснато и болно тези дни. А знам, че ако не го направя ще съжалявам. Има време до 17, ще помисля сериозно.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от Мърмори »

Да му се не види,значи, днес цял ден се настройвам, че детокса е от утре, язък ми за усилията :1139 Ама тя Фюти е виновна! Тя така ми каза.
Емииии, срам не срам, излизам от храстите и се записвам. А вие да ме ръчкате от време на време и да ме държите на отчет, че в последно време са ми малко слаби ангелите...
Черкееее, ти Убаво пускаш тема, ама що мълчиш сега- ша почваш или не?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Черкееее, ти Убаво пускаш тема, ама що мълчиш сега- ша почваш или не?
Щот ако от начало кажа, че няма да ме бъде, що за мотивация за останалите ще е това?! :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от futarela »

OOO ,моля да ме извините :1044 обърках се май :oops: ,аз все още обмислям дали ще съм на линия .
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от Мърмори »

абе какво има да му мислите толкова!? Давайте да се мятаме, че после като стане по-студено ще е по-трудно. Глад и студ- мизерията е пълна!
Някой няма ли да застане до мен, че да сме си другарчета в детокса? :1074
tita

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от tita »

Как никой, бре? Аз! :940 Треа се подкрепяме по варненски :D

Само дето мисля за го отпочна от 18-ти, щото ще имам гости на 17-ти и някак не върви те да муат дивеч, а аз - ябълки. :lol:
Така, че няма пропуск, ще детоксвам. Митко е на лов още от петък вечерта, така че няма да ме изкушава с разни вкуснотии и спокойно ще се отдам на сокчета, ябълки и тук-там грозде.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от Мърмори »

Ей, Тити! :922 :922 :922
Ама големи сме шматки, честно! Така и не се събрахме една вечер да попиянстваме заедно.
Между другото....с Жорко сложихме 300 кила грозде и като стане виното ( а ти знаеш, че си го бива :1028 ), викам да спретнем една софра- от Митака дивеча, от нас виното!
А...,ко ши кайш?
tita

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от tita »

Малиии, едвам мЪ нави! :955 Ще напалим камината, ще хвърлим една мръвка в гювеча, па като му налеем едно пенливо вино ... ВЪХ!

За детокс ли беше темата ... :plezya se
Sladka Debelanka

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от Sladka Debelanka »

Запис и от мен за утре.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от Мърмори »

tita написа:Малиии, едвам мЪ нави! :955 Ще напалим камината, ще хвърлим една мръвка в гювеча, па като му налеем едно пенливо вино ... ВЪХ!

За детокс ли беше темата ... :plezya se
:221 :221 :221

:423 :423 :423 МЛЪК ! :423 :423 :423
Заключено