Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
олеся

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от олеся »

:222
Здравейте! Аз започнах днес - вече солта е изпита и 0,7л. чай.
От пролетта не съм детоксвала и прецених, че сега преди зимата ще е полезно да се прочистя.
Ще съм на класически детокс - 3 дневен (надявам се да издържа), и на цитрусов сок.

Неприятното е, че времето се развали и е доста подтискащо. Жалко, че компанията тук е малобройна, но ще се надъхваме колкото можем :fan
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от Мърмори »

Оличка, привет! Хайде, заедно ще се държим днес. Утре Титка обеща да се включи, по-лесно ще е.
Наистина е гадно, че се развали времето и на мен от сега ми е студено, а не ми се мисли довечера и утре как ще е.
Черити, благодаря за подкрепата и знаеш ли...може пък третия ден да ни правиш компания... :1028 :plezya se
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от danid »

Успех Прекрасни,

Аз пропускам, поне днес. В къщи съм си, малкия все иска нещо и нямам сили за детокс...оправдания колкото искаш :221

Знам, че вие ще успеете
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Черити, благодаря за подкрепата и знаеш ли...може пък третия ден да ни правиш компания... :1028 :plezya se
Ами и аз си го мислех, ама родителите на Момчил са ни на гости до края на седмицата.... вярно, че спят у брат му на Момчил, но се виждаме и си разменяме гостувания всеки ден. :)

Оли, радвам се да те видя! Последно писа, че отиваш на Порто Куфо на море иииииии имам чувството, че не се прибрахте оттам :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от олеся »

Зори, сварила съм 2 л.чай от липа и пийвам често с надеждата студа да го сведа до минимум. От сутринта съм само на чай. Още не съм приготвила сока, но и това ще стане до около час.

Чери, то не беше и за прибиране. Беше невероятно! Бях притеснена как ще е, но всички надежди и очаквания бяха надминати от реалността. Красота и спокойствие = Порто Куфо. И родителите ни бяха във възторг.
След това ходих на семинар на 27-29 септември в Уранополис, но условията бяха коренно различни (все пак беше семинар, а не почивка).
Sladka Debelanka

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от Sladka Debelanka »

Как ще сте сами бре - за къде без мен. И аз детоксвам с вас :)
zdravez

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от zdravez »

Здравейте!Ми то дошло време за детокс :oops: .Аз ще започна от неделя, то след пълнолунието ама какво да се прави като не съм погледнала календара и вече сме се организирали да ходим на гости. Но от неделя се стягам и поне 2 дена на ансол и плодове. Айде успех от мен на всички детокстващи!!!!!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от danid »

Не е добре от неделя, по-добре чакай края на другата седмица. Д-р Михайлов винаги е казвал да не се стартира детокс след пълнолуние поне седмица.

Как сте Детоксикантки? Аз и днес не се включин, може би утре, но не обещавам. Зависи какъв ще е графика ни, ако си поканим гости, сбогом октомврийски детокс, но ако изгоня Цецо и децата на село, както съм замислила се включвам с пълна сила.

Зори, къде си?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от Мърмори »

danid написа:Зори, къде си?
Тук съм бе! Споко! Всичко си е ОК, не съм сдала багажа още :plezya se
След малко ще пиша повече.
zdravez

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от zdravez »

danid благодаря за съвета.А дали мога да си направя тогава плодов ден?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври преполовява, ДЕТОКС се задава

Мнение от cchery »

zdravez написа:danid благодаря за съвета.А дали мога да си направя тогава плодов ден?
Мисля, че няма проблеми за плодов ден.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено