Ноемврийски детокс за малки и големи

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от bubalina »

Аз пък ще детоксвам само днес -пътувах през уикенда и нямаше как. И тъй като и днес все още е пълнолуние реших да си направя еднодневен детокс. Та тъй и аз в кюпа ;)
Успех на вас със захранването,а на мен със детоксването :222
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от Kleo »

Не успях с детокса. Но пък гладувах два дни. Завчера и вчера.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от bubalina »

Нищо де,следващия път-както се казва- Не губете кураж,следващия тираж :221
И аз съм на път да не успея-цял ден само за ядене мисля.И на работа лесно,ами сега-започвам да правя салата,да слагам масата...Някак си предварително съм се предала,но...ще видим ;)
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Sladka Debelanka

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от Sladka Debelanka »

Добро утро и от мен. Отчитам 3 дневен детокс, с прегрешения на първия ден :126 Бях назад с водата всичките дни, но на работа е много студено и въпреки всичките ми усилия да се наливам не можах. Много ми къркорят червата - за първи път след толкова детокси. И този път ансола ми пареше на стомаха. Дали да не пия пробиотик днес? Мисля да захраня 2 дни по предложението на Вер.
diva

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от diva »

Sladka Debelanka, поздрави за успешния детокс! При мен къркорене се появяваше когато в деня за захранване си хапвах зелева салата. Миналия месец първия ден ядох само пресни плодове, зеленчуците ги оставих за втория ден. Сега пак така направих и нямам неприятното къркорене. Дано и ти намериш скоро твоето решение :) :923
Sladka Debelanka

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от Sladka Debelanka »

Благодаря ти Дива! Ами аз и през дните на детокса имах къркоренето. Мисля си, че е от ансола, а днес още зеленчук не съм яла и пак къркорят. Ще ходя на фризьор и незнам какво да правя с тази "музика" в стомаха :1044
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от Kleo »

Голямо БРАВО и от мен, сладка! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Sladka Debelanka

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от Sladka Debelanka »

Подстригана съм! :954 Изпих една таблетка активен въглен и нещата доста се подобриха. Сега вечерям зелена салата съвсеееем малко овкусена, защото иначе не мога да я преглътна + 4 натурални кафеви обезсолени маслини. Кантара показва -2.700 като резултат от детокса. Надявам се със захранването да не се върне много. Започнах да се харесвам във огледалото, но има още адски много работа.
diva

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от diva »

Нека детокса и новата прическа са ти стимул, за да продължаваш все така успешно напред! :954
Sladka Debelanka

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от Sladka Debelanka »

Благодаря ти Дива! :923 Много се надявам вече да изляза от този омагьосан кръг с килограмите.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ноемврийски детокс за малки и големи

Мнение от Kleo »

Понякога когато дадена цел спре да ти бъде идея-фикс, точно тогава нещата се случват естествено и неочаквано.
Гледай да се наслаждаваш максимално на живота си и не брой стриктно калории, мерки и теглилки.
Сигурна съм, че ще продължаваш да ни се хвалиш с нови и нови постижения.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено