И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Kalia

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Kalia »

cchery написа:.... и кафе....
Аз кафето го замених с кафе от цикория. По-скъпо е наистина, но на мен много ми харесва.
И е страшно полезно. :524
Поздравления за успешния детокс. :326
И да попитам - кога ще е следващия? :roll:
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от cchery »

mira_b написа:Добро утро! :1216 Днес денят започва добре, пих медена вода, хапвам си киви и след малко ще си приготвя и овесените ядки за 9,30; на обед мисля да е нещо като супа от: картофки с магданоз и малко лимонов сок. За вечеря може би салата. Килограмите са 68,5 :fan много добър детокс и резултатен...дано и захранването мине по план, за да запазя поне кг до 70.
Пожелавам успех на захранващите днес и много поводи за усмивки :922
Мира, току-що се отчетох и аз в онлайн табличката ни и видях твоите записи от 2012 г. насам. Аз ли съм изпуснала нещо, случващо се с теб, но излиза така, че всъщност си качила килограми за година и половина, докато си правила детокси :!: :?: Има ли някаква по-специална причина за това?!
Kalia написа:И да попитам - кога ще е следващия? :roll:
Ами гледайки лунния календар, следващият детокс се очертава да е на 13, 14 и 15-и февруари (четвъртък, петък и събота).
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Sladka Debelanka

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Sladka Debelanka »

Преди малко си купих нови дънки - да отпразнувам детокса :222 Резултата ми е -4.700 :1216
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от cchery »

Sladka Debelanka написа:Преди малко си купих нови дънки - да отпразнувам детокса :222 Резултата ми е -4.700 :1216
Суити, какво да кажа :954 :954 :954 ......... :323 :323 :323 :323 !
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от bobichan »

cchery написа:
Sladka Debelanka написа:Преди малко си купих нови дънки - да отпразнувам детокса :222 Резултата ми е -4.700 :1216
Суити, какво да кажа :954 :954 :954 ......... :323 :323 :323 :323 !
Страхотен резултат, Суити. Браво и аз мисля да направя същото - любимата ми награда :)
Мацки, аз съм 53,7 или общо килограм и осемстотин. Надявам се да задържа 1 килограм. Мисля следващия месец пак да съм с вас, но има време до тогава.
Ще се радвам, ако намерите време да напишете как сте се захранили в темичката с рецепти, за да можем следващия път да черпим повече идеи :)
Желая ви един прекрасен ден :954
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Мнение от Ванчето »

Здравейте!!!
Да се похваля и аз с моя резултат! А той е -2,7кг! Стартирах 67,300 и днес отчетох 64,600! Доволна съм! Не съм била 64 кг от миналата година през април!Сега се надявам само да успея да ги задържа...
Със захранването малко закъснявам, защото (чак ме е малко срам да си го призная) тази сутрин спах до 9,30ч! Не ми се беше случвало скоро! Започнах с ябълка в 10.00ч, в 12,00 ядох овесени ядки. Пия доста водичка и чайче. Чуствам се добре. До довечера съм решила да съм само на пресни салатки. Утре ще включа варен ориз и/или варени картофи, а може и двете, едното на обяд, другото на вечеря , комбинирани отново със салата и зеленчуци.
И още нещо да ви кажа, да ми се посмеете малко... Портокалите които ми останаха след приключване на детокса са 3 торбички по 3 кг всяка от тях...!!! :221 Доста съм се била презапасила с портокали явно... :221 Сега има още доста дни да пием сокчета цялото семейство!
Бобичан, карфиола ще се пробва НЕПРЕМЕННО! После ще пиша за отзивите от домашните... :D
Е това е от мен, радвам се много за всички вас, дано задържите резултатите и успешно захранване!Успяхме и този път, но борбата продължава, нали?
Много виртуални прегръдки на всички тук! :922 :922 :922
Никога не е късно за ново начало!
rosa_bg

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от rosa_bg »

Здравейте момичета!
Аз захраних с ябълка, 2-3лъжици накиснат слънчоглед и за обяд задушен зелен фасул с моркови. Беше мн вкусен, но забравих и му сложих сол. С зехтин и лимон не съм го овкусявала. Днес освен захранване започвам и АБ. За съжаление не успях да изчистя здравословното си състояние, както ми се искаше. Дано пък бързо да минава. Личната каза, че мога да кърмя и това ме радва, въпреки, че имам малко притеснения. След малко ще пия първата доза и чакам с нетърпение да ми смъкне температурата. Килограмите ми са -2,5кг, но аз никога не отчитам преди захранване, защото ми е много нереално.
Сладка, винаги успяваш да смъкнеш убийствено много кг. Браво! Само не знам как го правиш. Аз очаквах да са малко повече моите, но знам и защо не са. Нямам никакъв апетит и не ми се пиеше нищо, а като съм назад с храненето и пиенето, съм назад и с чистенето.
Сега се сещам, че предишния пост не успях да довърша. Искам да благодаря на всички за загрижеността и съветите.
Кали, правя го прочистването с меда, но сега се чудя като започвам АБ дали да не го спра. Освен това правя още 3-4 неща, но ефекта не е задоволителен. За съжаление ми се налага да пътувам и не успях да остана в къщи за 5-6 дни и май затова не стана както го мислех. Имало да става.
Рецептата с лука ще я пробвам, ако ми се наложи. За сега съм много доволна от отипакс и алоето.
Боби, нали растителните мазнини не трябваше да се обработват термично, или нещо бъркам? Все пак в интерес на вкуса някой съвети сигурно могат да се пренебрегнат. Все пак прекаления светец и Богу не е драг. :423
Леко захранване момичета! :940
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от cvety_rz »

:326 :326 :326 ЧУДЕСНИ РЕЗУЛТАТИ!!! Аз за 1 ден имам -0,600 кг. свалени.И аз замених кафето с цикория и съм много добре.Не, че преди бях голяма кафеджийка, но забелязах, че когато пия кафе не се отразява добре на съня ми.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Tami

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Tami »

:954 Браво момичета.....страхотни резултати си имате :326 и хубави рецепти за захранване. Първото нещо което направих беше да се претегля тази сутрин сед 3 дневните ми премреждия. И приятна изненада...94.4кг....а започнах с 98кг. значи 3.6кг изгубени по време на детокса. Дано ги задаржа поне за сега....че ми е втория ден от МЦ и мноого ми е гладно.....и студено.....Сутринта си изцедих един портокал, изядох две кивита и изпих едно кафе с мед. към 11 си изядох овесените ядки със стафидки и няколко фъстъка. Току що си направихме с моя малчо зелена салата с краставичка и чери доматчета, с малко сминдух и лимон и ни беше много вкусно.....след обед...няколко плодчета, довечера салата от варени картофки. и малко сиренце. За утре какво планирам ще докладвам сутринта. :) :1209
Хайде.....къде сте момичета???
:954
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от futarela »

И аз да се отчета) Килограми 65.1кг а започнах с 67-68кг. захранвам така : сутринта кафе и фреш от цитруси ,за обяд салата от цвекло морков и целина със зехтин и лимон и сол де . ))))) Доволна съм Ч! Браво на всички и на Чери която нямя никакви прегрешения . БОБИ това с карфиола ме заинтригува - ще пробвам )))) Аз обожавам карфиол.
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Tami

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Tami »

:954 Да попитам ...таратор може ли да се консумира по време на захранване???? Оле, червата ми къркорят от вчера и не спират, дори децата забелязаха, а както не спя по пълнолуние а само си лежа и цяла нощ само тях слушах. :)
Сладка, как си закачи банера под твоите постове мила?? и аз искам да си сложа. :)
Кали, къде къпуваш това кафе с цикория мила?
Боби, и аз искам да пробвам този карфиол през следващите няколко дни. :954
Заключено