Междудетоксово настроение

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Междудетоксово настроение

Мнение от Мърмори »

Мили ми приятелки, тъй като след приключване на детокса за съответния месец всеки започва да се спасява сам в дебрите на здравословното хранене и борбата с килограмите, а точно в тези моменти имаме най-голяма нужда от споделяне и взаимна подкрепа, то това вече ще е мястото, в което ще може да го правите (тъй като след края на детоксикацията темата за съотвеетния месец се заключва).
Очаквам всички ви на ежедневна раздумка !

Ако не ви стигне тази темичка, може да се позаписвате и тук :lol:
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cchery »

Еееееееее, каква срамежлива тема :1062 :1062 ?!? Айде, момичета - не изчезвайте моля за 28 дена :D . Идвайте да си признавате грешки, да си се кефите на резултатите и въобще да казвате как върви живота за вас?!

При мен нещата продължават да се задържат - т.е. стоя си на кг след детокса и си се кефя. А да видим колко трайна ще е тази слава?! :1062

Зорита, да те нацелувам за тази ти решителност :329 :329 - време беше да имаме тема, ама сега да не вземеш да не влизаш и ти! :1055 :1055 :razz:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Kalia

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Kalia »

Мърмори написа: всеки започва да се спасява сам в дебрите на здравословното хранене и борбата с килограмите, а точно в тези моменти имаме най-голяма нужда от споделяне и взаимна подкрепа,
Ами аз лично се спасявам в следващото гладуване - а то е утре и вдругиден.Затова ако мога да си позволя да дам съвет, то той е да се поддържа темпото чрез еднодневни гладувания - един ден от седмицата да се гладува било то на вода,сокове или плод.Иначе се губи темпото и през следващия месец се връщаме на изходната си позиция. :222
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Мърмори »

cchery написа:Зорита, да те нацелувам за тази ти решителност :329 :329 - време беше да имаме тема, ама сега да не вземеш да не влизаш и ти! :1055 :1055 :razz:
Е кЪк бе! Ето ме.
Ми какво да кажа за мен- аз започнах да гладувам за здраве, обаче и тайничко си мечтаех да посмъкна малко. Покрай всичките мои грижи последните месеци много се бях отприщила на ядене, ама много. Развих пристрастеност към тестяното. Всъщност имах качени още едни 4-5 кг отгоре от положението, в което бях на Усоето. Можеш да си представиш какво чудо. Мразех се, обаче нямах сили да спра да ям. И така месеци наред. До тук за 12 дена имам свалени 7 кг. Напълно съм наясно, че не е на добре това бързо сваляне, но организма сам си го иска явно. По-важното е, че се чистя освен от токсини и шлаки, но и от моята зависимост. Силно се надявам да успея. Много го искам. Знам, че най-трудното предстои, а именно захранването, но мисля, че този път ще се справя. Чувствам се достатъчно силна и за това.
Kalia

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Kalia »

Мърмори написа:. До тук за 12 дена имам свалени 7 кг. Напълно съм наясно, че не е на добре това бързо сваляне, но организма сам си го иска явно. По-важното е, че се чистя освен от токсини и шлаки, но и от моята зависимост. .
Супееееер! :524 :524 :524 :326 :326 :326 :329
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cvety_rz »

Зори, :826
И аз се мъча с разни тестено-сладки зависимости, но няма да е все така :mrgreen: Ще следя и ще се включвам в темата с удоволствие.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Tami

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Tami »

:954 Иххааааа, намерих ви. :) Ето ме и мен момичета.....такмо се чудех къде да ви намеря .. Зори, ето те и теб :329 Писах ти и в Скайпа, но те нямаше.....
На мен ми дойде МЦ точно на 16ти и аз изкарах 3те дни детокс само с ан. цол, цитрусов сок, чай и вода. ...и резултата ми беше 3.6 кг надолу////но като ме отприщи един глад след това както ми върви по 7 дни и много бях гладна...явно хормони и тем подобни. Та си дадох малко аванс след двато дни захранване. Днес пак тръгнах на йога, утре фитнес и така....знам че като имам повече физическа активност по малко ми се яде....Та тази вечер ядох едни спагети с доматен сос и ми е тежко...от утре започвам пак по лекичко. Аз по принцип се тегля само веднъж в седмицата, от теглене всеки ден смисъл няма....и така...борбата тепърва започва и дълго ще продължава.
Зори....хаиде да ни събереш на конкурс тези които сме с повечко за сваляне....например ни събирай в следващите десет дни и да започнем от 1ви Феввруари.....и за 6 месеца. Всяко първо число да се отчитаме.... Да приключим 1ви Август. Да започнем със снимки и отчетени килограми. Да приключим по същия начин. Да споделяме и спортни инициативи, какво правим за да постигнем пожеланото и така....
Хаиде отзовете се моля. :)
:954
Sladka Debelanka

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Sladka Debelanka »

Тука съм и аз и ще следя темата.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Мърмори »

Tami, идеите ти за конкурса са страхотни и по-точно частта със снимките. Досега със снимки не сме се отчитали. Аз обаче нямам време да го организирам и да следя отчетите. Защото всеки месец ще трябва да се напомня на всички участници. Ако се наемеш ти- супер. Трябва ти само една екселска табличка и всеки месец като ти изпращат килограми и мерки да ги попълваш вътре. табличката може и да е публична, но от опит знам, че доста от желаещите да отслабнат имат притеснения да споделят теглото и мерките си. идеите ти са много добри, дообмисли ги как да се осъществят и имаш моята подкрепа.
Kalia

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от Kalia »

Понеже преди време пуснах филмче за слънцеядите, ето още едно за българския такъв-
Иван Стойчев:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Да напомня,че отслабването е бонуса на детоксикацията.
Основният й ефект е изчистването на тялото и духа... :524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Междудетоксово настроение

Мнение от cchery »

Тами, ако се решиш да организираш конкурса, пусни една отделна тема, която ще "вдигнем" като съобщение, така че да се вижда в целия форум и повече момичета да се включат.

Да ви кажа вчера се оаках с храната - ядох пица, а за вечеря риба и салата и днес вече съм 1 кг напред в сравнение с края на детокса. Ами това е - човек си пати от главата.

Иначе днес денят ми почна прекрасно с ранна тренировка в залата. Говоря за тази тренировка:

[youtube]zVAVbFZWEmg[/youtube]

Steel Tonic
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор