Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Междудетоксово настроение

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве

Модератор: Мърмори

Re: Междудетоксово настроение

Мнениеот cvety_rz » Съб 25 Яну 2014, 21:02

Мърмори написа:Цветке, т'ва пък що за чудо е? Я раздухай малко...!

Давам линк: http://www.zdrave123.com/index.php/appl ... drink-sole
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот diva » Съб 25 Яну 2014, 23:28

Благодаря, Чери!
Да, истината е наистина в почивката :)
Започнах клеевата тинктура от втория ден и ще я продължа още известно време. Преди вируса приемах редовно пчелен прашец по 2 грама, според препоръката на д-р Михайлов. Няколко дена не го пих, че ми се гадеше дори и от вода, но за утре си приготвих.
Понеже вируса мен нагази, направих си експеримент. Попитаха ме - защо? Успях да отговоря - на инат.
Пих само хомеопатия и Шуслерови соли, чай и витамин С. Никакви температуро-понижаващи! И оцелях! :)
Днес се качих на кантара... много ми хареса :) Сега съм много мотивирана да задържа и да подобря резултата.
Въпреки, че навън вали сняг, си хапнах копривена кашичка с добавка извара. Успяхме да си наберем преди вируса да ни нападне :)
Много се увлякох :) време е за Сънчо :)
Лека нощ!
Изображение
Аватар
diva
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Tami » Нед 26 Яну 2014, 17:50

:954 Много се радвам че оздравявате вече всички....Да, истина си е...хомеоптията си е най-добра . Хаиде вече на крака. Пуснах и нова темичка .... Конкурс за здравословно Отслабване -Пролет 2014!! Чакам заявки вече защото има две категории и става за вкички! Така че момичета-кокичета...време да се вземем в ръце и да си докажем самички какво можем и колко сме способни! Пращайте ми заявки на лични с актуални килиграми и актуални снимки. Конкурса започва на 1ви Февруари !!! :954
Изображение
Аватар
Tami
Шампион по спам!

Мнениеот diva » Нед 26 Яну 2014, 21:29

Ще бъда на линия на 1-ви.
Трябва вече да го направя. Просто трябва, защото... лошо ще е иначе...
Вече не знам за кой път "започвам".
Виждам ви толкова мотивирани, че ми се иска да "прихвана" от вашата мотивация, за да се справя и аз.
Успех на всички, които ще се "престрашат"!!!
:923
Изображение
Аватар
diva
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Kalia » Пон 27 Яну 2014, 11:10

"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."
Аватар
Kalia
Шампион по спам!

Мнениеот Tami » Пон 27 Яну 2014, 15:21

:954 :954 :954 :524 Браво Диве, това е целта, да сме мотивирани и да си поддържаме мотивацията когато ни е най-трудно....И аз съм започвала толкова много пъти...но съм забелязала, че най-добре се справям когато съм мотивирана. И на стената исках да се пльосна..но незнам къде беше точно.... :221
Кали, много ми хареса статията...но като се зачетох в коментарите отдолу, специално предпоследния, направо ме потресе коментиращия. Ей това му трябва. :128
Аз лично преди малко се върнах от йога и за пореден път установих че коремчето ми е по-голямо от колкото би трябвало, и то очевидно, та ми пречи да си правя някои от упражненията. :328 Значи, определено, конкурса който обявих ще е много от полза......Хайде момичета, чакам заявките ви.....Последвайте Дивето и вие....За всички има местенце! :1209 :954 :954 :954

Момичета как си прикачвате банерите под кометарите???????
Изображение
Аватар
Tami
Шампион по спам!

Мнениеот cvety_rz » Пон 27 Яну 2014, 18:09

Имам - 1,100 кг. за изминалата седмица :1098 Ще взема да си сложа линийка с килограмите, че да се следя пък и вие също да ми хвърлте по едно око, че имам мнооооого за смъкване :oops:
Сега отивам да се разпиша в съседната темичка за конкурса :1120
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнениеот Tami » Сря 29 Яну 2014, 16:25

:954 :954 :954 Браво Цвети! :326 Записах те и теб! Само не забравяите да ми изпратите на лични килцата и снимките момичета. Че започваме скоро.
Кажете ми и на мен как да си направя линийка, че попитах вече няколко пъти, но без отзив.
Аз сам задържала 2 кг от изгубените 3.6 на детокса за сега. Но аз ходя сега почти всеки ден да спортувам и гледам да внимавам с какво се храня. Ето днес съм на спанак с ориз и кисело млекце. И плодчета. Очевидно ми се отраззява много добре че зарязах хлебчето. Винаги ми качва килцата тестяното, та се старая да го избягвам. Обаче днес си позволих парченце хляб, че да не ме хване лудилото и да ми се прияде много!
Та днес е Сряда вече и пак гледм да си спазвам режимчето. В понеделник на йога, Вторник кардио упражнния, Сряда по принцип във фитнеса, но днес разпусках защото имах мускулна и ходих на масаж с ароматерапия ( само дето не литвам) :1209 , утре Тай Бокс, в петък плуване със сауна и джакузи.
Очевидно има много добър резултат от тези ми комбинации. Освен че мускулната ми треска намаля значително, се чувствам страхотно физически и психически. Имам мнооооого килца за сваляне и трябва да се подкрепям самичка защото у дома хич не ме подкрепят. :328
И така момичета, хайде на заявките за конкурса...нали има още желаещи?! Пращаите ми заявки защото започваме на първи. Тук е темичката за конкурса...
viewtopic.php?f=2&t=1253
...записвайте се момичета...чакам заявки! :329
:954 :954 :954
Изображение
Аватар
Tami
Шампион по спам!

Мнениеот cveti dimitrova » Чет 30 Яну 2014, 20:19

Здравейте,Мецанки!
Липсвахте ми!
Не съм била с вас скоро...ноооооо в живота се случват какви ли не неща и човек се улисва ...
Имам крещяща нужда от детокс с вас... Кога е пълнолунието през тозии месец?
:) Пътеките се правят с ходене :)
cveti dimitrova
Постописец на месеца

Мнениеот Tami » Пет 31 Яну 2014, 00:36

:954 :954 :954 Здравей Цвети Димитрова и добре дошла отново. Дните за детокс през февруари са 12ти, 13ти и 14ти. Захранване на 15ти и 16ти
С нетърпение те очакваме на детокс.

Хайде момичета. не подминавайте възможността да докажете на себе си и всички останали че можете да отслабвате ефективно и във срок. Вземете участие в Конкурса за здравословно отслабване - пролет 2014. Посетете темичката и погледнете за какво става въпрос и ми пращайте заявки на лични. http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=1253
Не остана много време. Утре е последния срок за записване на заявките. Пращайте ми ги на лични с вашите килограми и снимки. Ако не успявате да прикачите снимките, тогава на моя емаил tamara_walker@outlook.com

Засега приятна вечер и сладки сънища. До утре!
:954 :954 :954
Изображение
Аватар
Tami
Шампион по спам!

Мнениеот mira_b » Пет 31 Яну 2014, 09:59

Тази тема много ми е липсвала...за дните между детоксите, когато се загубвам в моите си слабости и хранителни грешки ...
Записах се за конкурса и се радвам, че се оформя силна и мотивирана група и, че аз ще съм част от нея :fan
Ще следя с нетърпение и ще се включвам, надявам се, често :)
mira_b
Писател на форума

Мнениеот Kalia » Пет 31 Яну 2014, 13:28

Здравейте,момичета,
в конкурса няма да участвам, но да се похваля и аз по случая с килограмите - от декември до сега съм паднала от 69 на 65 кг(височина-173 см). Всяка седмица поддържам "режима" с еднодневни водни гладувания. Чакам февруарският детокс, за да направя с вас повече дни.А за март се стягам за голямата...седморка :1216
Имам някои болежки, които се натрупаха напоследък и се надявам да ги изчистя, та така...
:922
"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."
Аватар
Kalia
Шампион по спам!

Мнениеот cveti dimitrova » Пет 31 Яну 2014, 21:06

Момичета, имам нужда от разтоварване. Мога ли да си направя детокс от утре, нищо, че не е пълнолуние? Датите за лунния детокс са далеч, а не се чувствам добре в кожата си. Напоследък се падат все през седмицата,а не смея тогава, защото съм на работа, но съм решила февруарския да си го правя, нищо че съм на работа, пък каквото ще да става...И тъй посъветвайте ме - мога ли сега да си направя, въпреки че не е пълнолуние?
Благодаря ви! :922
:) Пътеките се правят с ходене :)
cveti dimitrova
Постописец на месеца

Мнениеот diva » Пет 31 Яну 2014, 21:33

Мисля, че е по-добре да направиш ПОД или разтоварващ ден по друг начин - с плодове и/или салати.
Но пък ако наистина чувстваш, че организма ти иска точно детокс - действай. Дори да е само един ден, което си мисля, че е по-доброто отколкото повече дни, все ще ти донесе желаната лекота.
Успех, Цвети! каквото и да решиш :) :923
Изображение
Аватар
diva
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот cchery » Пет 31 Яну 2014, 23:11

Цвети, и аз не мога да ти дам съвет. Идеята на нашия ДЕТОКС да е по пълнолуние е да се използва влиянието на луната. Това означава, че както тя действа на световните океани и предизвиква приливи и отливи, така влияе и върху човешкия организъм по отношение на извличане на течности. Т.е. по време на пълнолуние застоялите течности в организма на човек - лимфа, вода, токсини и т.н. се извеждат най-пълноценно. Поне аз така го разбирам.

Иначе за разтоварване според мен може да се ползва всеки един ден от месеца - стига човек да има нужда. Калиа ни дава пример в това отношение - тя всяка седмица си прави по 1 воден ден:

Kalia написа: Всяка седмица поддържам "режима" с еднодневни водни гладувания.

Сигурна съм, че няма да ти откаже да ти обясни подробно режима си. Аз самата се опитвам да въвеждам в ежедневието си по 1 ден от седмицата само на сурова храна - честно казано много добре ми действа. С две думи - ако чувстваш нужда от пречистване, мисля че е редно да си го направиш.

Kalia написа:Здравейте,момичета,
в конкурса няма да участвам, но да се похваля и аз по случая с килограмите - от декември до сега съм паднала от 69 на 65 кг(височина-173 см).
...............................................................
Имам някои болежки, които се натрупаха напоследък и се надявам да ги изчистя, та така...

Калиа, страхотен резултат имаш откъм килограми. :) И при твойта височина...... едва ли ти е необходимо повече. Надявам се да изчистиш болежките с "голямата седморка" :954 .
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

ПредишнаСледваща

Назад към Детоксикация по пълнолуние