ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
diva

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от diva »

Привет, момичета!
Нещо пооредели сме май ;)
Айде, един отчетен за втори ден от мен - успешен го броя. Нещо поокъснях с приема на сока, ама... последна чаша ми остана. Пия и отивам да се сгуша в завивките. Снощи не ми трябваше допълнителна, но днес ще ми потрябва. Започнах да усещам студ. Но не е като миналия месец.
Чувствам се леко... леко... свежо... свежо... Получих и комплимент - изглеждала съм някак... по-хубава ;)
Поздравления за успелите днес, въпреки изкушенията! И утре сме на линия. Ей го, то не остана. Само един ден!
Лека и спокойна нощ! :922
mira_b

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от mira_b »

Привет! Да отчета два успешни дни без изкушения и прегрешения. От снощи започна търпимо главоболие, което имам и тази сутрин...дано и днес успея да завърша деня без проблеми. Започнах с чай мента и малко мед - за главата, да видим до къде ще е...Първият ден имах студени крайници и въобще ми беше студено навсякъде, а от вчера наобед - горещи вълни, които продължават до сега...не ми се бе случвало :???: Успях и да походя пеша повече време и съм доволна.
Успешен последен ден пожелавам на всички! :923
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от mari_ko »

cchery написа:МариКо, ти да не си се объркала нещо?! Или аз недовиждам от много . Я пусни още един пост, че да се уверя в обективната истина за субективното ти участие тук!
Аз съм, аз съм, старата детокси-откачалка :923
/Но това не изключва да съм се /п/объркала, а ти да недовиждаш :222 /
Детокса при мен до момента:
магнезиев сулфат - 3 дози
WC посещения - 0 пъти
изпити течности - личен рекорд от вчера - 1.5 л. /литра, не лъжици :1062 /
Свалени кг - 1
Главоболие, студ, глад и т.н. неразположения - 0
Не знам друг запича ли се така от английската сол? Но утре, като я спра, гледай какво става, добре, че е неделя. Малката сигурно ще се размине с големия пясъчник. Макар, че нищо не се знае.
Вчерашния празник мина някак леко, свежо, с дъх на цитруси и още нещо :1028 Да кажем, че Св. Валентин получи повече уважение от Св. Трифон.
Успех на всички и днес, и най-вече утре и в понеделник, че то тогава е трудното :923
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
zezata

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от zezata »

mari_ko ти направо ме застреля! Как така не ти действа тази английска сол?
Днес след поредното цяло пликче - много е горчив, но пък аз съм упорита като магаре - ходя през 5 минути до тоалетна. Чувствам се лека като перце и ми е добре. Нищо не ме боли и въобще не ми е студено, въпреки че съм зиморничава.
А пък снощи в ресторанта за малко да си бодна салатка от маруля, много я обичам. Но пък гледайки на съседната маса как млади дами и господа се тъпчат като за последно ми стана много неприятно и желанието моменталически ми се изпари. Затова днес рано аз пак съм с чашата горчива ан. сол, усмихната и по-упорита от всякога. :954
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от Ванчето »

Привет, момичета!
Наистина много са ни редки редиците на този детокс... Защо така? Мацките от конкурса, не детоксвате ли, виждам само няколко от всички участнички?
При мен нещата си вървят по план, без изненади. Днес сутринта само малко закъснях със сока и се почуствах леко отпаднала, но бързо наваксах и всичко се нормализира. Няма глад, няма студ, малко само като че ли съм изнервена... Може и от комбинацията детокс+МЦ - не знам, но добре, че днес е последния ден.
Това е от мен , момичета, да стиснем зъби за финала... Остават само часове!!! Успех и умната при захранването, нали? :329
Никога не е късно за ново начало!
diva

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от diva »

Здравейте!
И аз съм тук :)
Денят е трети от детокса по пълнолуние.
Има още около три часа от него, но мога да го отчета успешен.
Двата литра цитрусов сок, разреден с два литра вода е на привършване. Сутринта си изпих около литър чай. В термоса си имам около литър топъл чай, с който мисля да си завърша деня.
Мъничко ми е студено. Но се преживява лесно.
Денят бе чудесен за разходка и в следобедно време си направих повече от добра разходка. Тръгнах с една компания за около час, а после с друга компания за повечко от час. Като погледнах, то слънцето залязва... И се позастудя... Но пък е освежаващо.
И ми е толкова... толкова... толкова леко...
В къщи друг като мене няма, та трябваше и да посготвя днес. Освен, че музата ми малко поокъсня, други забележки нямаше. Ама като дойде... То муза ли е да го опишеш... ;)
Ама хитруша съм си аз ;). Сготвих и супичка, дето ще мога да си я хапвам утре...
Хайде, стига толкова.
Обобщението е: Успех ;)
Лека вечер... :922
diva

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от diva »

Добро утро!
Хайде поспаланки, :221 днес няма ансол, ще се захранваме :221
Аз си направих сока на лимон в топла вода, запарих си литър зелен чай и съм на линия. За после имам ябълки, овесени ядки и... както си му е редът.
Даже кантарът ме зарадва с -2.3кг.
Толкова енергия имам в себе си... отивам да я изразходвам...
Кой идва?

Прекрасна и успешна неделя желая на всички! :923 :923 :923
zezata

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от zezata »

Добър ден и от мен!
Много добре се справих с детокса и се чудя, защо преди това не съм се включвала. Но сега всеки месец, ще съм тук!
Хапнах вече малко овесени ядки с стафиди и много ми се усладиха. Дали не е от къркорещият ми вече корем или просто съм им забравила вкуса?
За обяд съм си приготвила салатка от маруля и сурови ядки.
За вечеря ще му мисля!
За разходка няма да имам време, започвам неделна чистка на къщата, но то това е повече и от фитнес.
Успешен ден ви пожелавам!
vanilla_87

Re: КОНКУРС ЗА "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ - Пролет 2014"!

Мнение от vanilla_87 »

Здравейте и от мен!!!Аз съм нова във клуба . Казвам се Даниела ,и съм на 26 години. За 1ви път направих детокса този месец за 3те дена 13,14,15 Февруари, а днес съм на захранване.Сутринта се притеглих и съм -3.5 кг. :1216 . Аз си избрах детокса със сокове и вечер по една ябълка - както пише и в книгата на д-р Михайлов.Мисля за напред да съм сред вашите редички- с детокса и ПОД . Амиииии... това е за сега от мен- ПРОДЪЛЖАВАМ ПЪЛЕН НАПРЕДДДД .
mira_b

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от mira_b »

Приключих успешно детокса. Имаше и студ и главоболие, но не се отказах. Захраних по правилата; след захранването днес 67,5 кг :1216 Кантарев мръдна най-накрая :1216
:923
diva

Re: ФЕВРУАРИ ни намига, нов ДЕТОКС пристига

Мнение от diva »

Добро утро!
Поздрави, mira_b!
Нека Кантарев се държи вече по-прилично и не толкова мързеливо, а да се порадвижи в желаната посока ;)

zezata, поздравления за първия ти успешен детокс!
А домакинския фитнес... ще го използваме ;)

Сега последно да се доотчета ;)
Направих си захранване по всички препоръки на д-р Михайлов. Имах страшно много енергия, която вчера изразходвах в... градински фитнес ;) Така де, време е да се сее грах, картофи и подобни занимания. Щом искаме добра храна, добре е поне да помагаме. Поне в почивните дни :) Исках да кажа, че добре ми дойде вчерашната енергия и движението по нивите ;)
Днес се зарадвах на кантара - много малко е мръднал след деня на захранване. Надявам се, всъщност ще правя много, за да запазя и увелича този си успех.
Въпреки, че във всички детокси съм била успешна, след това... Ама това е минало ;)
Сега се чувствам много, много успешна и... продължавам в конкурса с много силна мотивация.

Успех на всички! :923 :923
До следващия детокс :221
Заключено